27 zápisov v štatutárnych orgánoch16 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MH Capital s.r.o. IČO 52195601 | Konateľ | 1. 8. 2019 až dodnes | dodávateľ 36 tis. € (3 zmluvy) |
| square media s.r.o. IČO 53727061 | Konateľ | 30. 4. 2021 až dodnes | dodávateľ 26 tis. € (9 zmlúv) objednávateľ 3 483 € (1 zmluva) |
| HSRE s. r. o. IČO 57335362 | Konateľ | 29. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Violin Investments s.r.o. IČO 53118146 | Konateľ | 7. 7. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VÍNO URBAN s.r.o. IČO 52542980 | Konateľ | 1. 8. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Matúšova 17 s.r.o. IČO 50654381 | Konateľ | 14. 1. 2017 až 11. 1. 2019 | objednávateľ 198 tis. € (3 zmluvy) |
| Matúšova 17 s.r.o. IČO 50654381 | Konateľ | 14. 1. 2017 až 21. 1. 2019 | objednávateľ 198 tis. € (3 zmluvy) |
| SCP Castra s.r.o. IČO 51197189 | Konateľ | 11. 11. 2017 až 11. 1. 2019 | objednávateľ 13 tis. € (2 zmluvy) |
| SCP Castra s.r.o. IČO 51197189 | Konateľ | 11. 11. 2017 až 18. 1. 2019 | objednávateľ 13 tis. € (2 zmluvy) |
| Vojtecha Zamarovského 1 s.r.o. IČO 51730880 | Konateľ | 22. 5. 2018 až 21. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vojtecha Zamarovského 1 s.r.o. IČO 51730880 | Konateľ | 22. 5. 2018 až 11. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Matúšova 1 s.r.o. IČO 51268027 | Konateľ | 20. 12. 2017 až 18. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 20. 12. 2017 až 11. 1. 2019 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| Matúšova 8/10 s.r.o. IČO 51157454 | Konateľ | 14. 10. 2017 až 18. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Matúšova 8/10 s.r.o. IČO 51157454 | Konateľ | 14. 10. 2017 až 11. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Farská 5 s.r.o. IČO 50654420 | Konateľ | 11. 1. 2017 až 11. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Farská 5 s.r.o. IČO 50654420 | Konateľ | 11. 1. 2017 až 18. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Matúšova 16 s.r.o. IČO 50569813 | Konateľ | 15. 11. 2016 až 17. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Matúšova 16 s.r.o. IČO 50569813 | Konateľ | 15. 11. 2016 až 11. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Farská 8 s.r.o. IČO 50569830 | Konateľ | 4. 11. 2016 až 11. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Farská 8 s.r.o. IČO 50569830 | Konateľ | 4. 11. 2016 až 21. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Farská 6 s.r.o. IČO 50569881 | Konateľ | 3. 11. 2016 až 11. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Farská 6 s.r.o. IČO 50569881 | Konateľ | 3. 11. 2016 až 17. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mierové námestie č. 4 s.r.o. IČO 50475321 | Konateľ | 23. 8. 2016 až 11. 1. 2019 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Mierové námestie č. 4 s.r.o. IČO 50475321 | Konateľ | 23. 8. 2016 až 17. 1. 2019 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Saidler & Co. Management s.r.o. IČO 50034031 | Konateľ | 30. 10. 2015 až 23. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Saidler & Co. Management s.r.o. IČO 50034031 | Konateľ | 30. 10. 2015 až 30. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (4).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| MH Capital s.r.o. IČO 52195601 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 17. 5. 2022 |
| Violin Investments s.r.o. IČO 53118146 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 17. 5. 2022 |
| VÍNO URBAN s.r.o. IČO 52542980 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 17. 5. 2022 |
| HSRE s. r. o. IČO 57335362 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 29. 11. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.