17 zápisov v štatutárnych orgánoch10 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| FÉNIX X, s.r.o. IČO 55594719 | Konateľ | 15. 10. 2026 až dodnes | dodávateľ 6 060 € (1 zmluva) |
| BUSINESS NAVIGATOR s. r. o. IČO 57635307 | Konateľ | 21. 5. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lumenis s. r. o. IČO 56495439 | Konateľ | 13. 9. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ENDURANCE s.r.o. IČO 52967948 | Konateľ | 27. 2. 2020 až 9. 2. 2023 | dodávateľ 9 997 € (2 zmluvy) |
| ENDURANCE s.r.o. IČO 52967948 | Konateľ | 27. 2. 2020 až 16. 1. 2023 | dodávateľ 9 997 € (2 zmluvy) |
| VVU s. r. o. IČO 55483941 | Konateľ | 7. 6. 2023 až 5. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VVU s. r. o. IČO 55483941 | Konateľ | 7. 6. 2023 až 8. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VANECO s.r.o. IČO 52076571 | Konateľ | 12. 9. 2019 až 15. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VANECO s.r.o. IČO 52076571 | Konateľ | 12. 9. 2019 až 22. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LOPEKO s.r.o. IČO 51812631 | Konateľ | 27. 6. 2018 až 22. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LOPEKO s.r.o. IČO 51812631 | Konateľ | 27. 6. 2018 až 15. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WZ plus s. r. o. IČO 47777184 | Konateľ |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 14. 5. 2014 až 5. 2. 2015 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| WZ plus s. r. o. IČO 47777184 | Konateľ | 14. 5. 2014 až 4. 3. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dolend s. r. o. IČO 46633162, zaniknutý 5. 12. 2025 | Konateľ | 15. 5. 2012 až 22. 10. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dolend s. r. o. IČO 46633162, zaniknutý 5. 12. 2025 | Konateľ | 15. 5. 2012 až 17. 9. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IT SERVICE, s.r.o. IČO 46475991 | Konateľ | 22. 12. 2011 až 24. 11. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IT SERVICE, s.r.o. IČO 46475991 | Konateľ | 22. 12. 2011 až 30. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (3).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| BUSINESS NAVIGATOR s. r. o. IČO 57635307 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 21. 5. 2026 |
| FÉNIX X, s.r.o. IČO 55594719 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 16. 10. 2026 |
| Lumenis s. r. o. IČO 56495439 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 13. 9. 2024 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.