80 zápisov v štatutárnych orgánoch44 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| HN Accounting s.r.o. IČO 43824986 | Konateľ | 5. 12. 2007 až dodnes | dodávateľ 13 tis. € (2 zmluvy) |
| HN Accounting SK, v.o.s. IČO 47898259 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 14. 12. 2020 až dodnes | dodávateľ 6 855 € (1 zmluva) |
| PRIMATECH, s.r.o. IČO 51029286 | Konateľ | 14. 12. 2020 až dodnes | dodávateľ 2 555 € (1 zmluva) |
| Monzoreal, s. r. o. IČO 55650805 | Konateľ | 23. 1. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| HNM Real Estate & Travel s. r. o. IČO 54548683 | Konateľ | 13. 4. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vila24, s.r.o. IČO 53522672 | Konateľ | 2. 3. 2021 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Alfa Consulting SK, s.r.o. IČO 53520581 | Konateľ | 19. 1. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| HNA SK, s.r.o. IČO 53522834 | Konateľ | 8. 1. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| FUTUNA s.r.o. IČO 36805033 | Konateľ | 20. 7. 2010 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| AYYA SUNRISE, s.r.o. IČO 47707569 | Konateľ | 25. 3. 2014 až 5. 11. 2014 | dodávateľ 228 tis. € (19 zmlúv) |
| AYYA SUNRISE, s.r.o. IČO 47707569 | Konateľ | 25. 3. 2014 až 14. 10. 2014 | dodávateľ 228 tis. € (19 zmlúv) |
| Martevent, s.r.o. IČO 46421220 | Konateľ | 17. 1. 2014 až 13. 5. 2014 | dodávateľ 90 tis. € (4 zmluvy) |
| Martevent, s.r.o. IČO 46421220 | Konateľ | 17. 1. 2014 až 17. 4. 2014 | dodávateľ 90 tis. € (4 zmluvy) |
| HN Accounting SK, v.o.s. IČO 47898259 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 13. 1. 2016 až 7. 1. 2021 | dodávateľ 6 855 € (1 zmluva) |
| HN Accounting SK, v.o.s. IČO 47898259 | Spoločník | 1. 10. 2014 až 28. 12. 2015 | dodávateľ 6 855 € (1 zmluva) |
| HN Accounting SK, v.o.s. IČO 47898259 | Spoločník | 1. 10. 2014 až 12. 1. 2016 | dodávateľ 6 855 € (1 zmluva) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| OCEAN MADE, s. r. o. v likvidácii IČO 47697555 | Konateľ | 28. 2. 2014 až 14. 7. 2014 | dodávateľ 5 746 € (1 zmluva) |
| OCEAN MADE, s. r. o. v likvidácii IČO 47697555 | Konateľ | 28. 2. 2014 až 27. 8. 2014 | dodávateľ 5 746 € (1 zmluva) |
| Interjeans, s.r.o. v likvidácii IČO 46648011, zaniknutý 12. 2. 2026 | Likvidátor | 29. 5. 2025 až 11. 2. 2026 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| DEF Consultor, s.r.o. v likvidácii IČO 46687131, zaniknutý 17. 12. 2025 | Likvidátor | 29. 11. 2024 až 17. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DEF Consultor, s.r.o. v likvidácii IČO 46687131, zaniknutý 17. 12. 2025 | Likvidátor | 29. 11. 2024 až 16. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Infinite Loop, s.r.o. v likvidácii IČO 53930886, zaniknutý 14. 11. 2025 | Likvidátor | 15. 11. 2024 až 13. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Infinite Loop, s.r.o. v likvidácii IČO 53930886, zaniknutý 14. 11. 2025 | Likvidátor | 15. 11. 2024 až 14. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MNT-TECH, s.r.o. IČO 52249409 | Konateľ | 14. 5. 2024 až 7. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MNT-TECH, s.r.o. IČO 52249409 | Konateľ | 14. 5. 2024 až 18. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SorgenFrei Pflege s.r.o. v likvidácii IČO 50151932, zaniknutý 23. 9. 2023 | Likvidátor | 17. 6. 2022 až 22. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SorgenFrei Pflege s.r.o. v likvidácii IČO 50151932, zaniknutý 23. 9. 2023 | Likvidátor | 17. 6. 2022 až 23. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NHNN, s.r.o. IČO 54560489 | Konateľ | 6. 5. 2022 až 7. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NHNN, s.r.o. IČO 54560489 | Konateľ | 6. 5. 2022 až 7. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Milton Logistics, s. r. o. IČO 54560357 | Konateľ | 27. 4. 2022 až 6. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Milton Logistics, s. r. o. IČO 54560357 | Konateľ | 27. 4. 2022 až 11. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Privilege Properties EU, s.r.o. IČO 54559855, zaniknutý 4. 10. 2023 | Konateľ | 20. 4. 2022 až 16. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Privilege Properties EU, s.r.o. IČO 54559855, zaniknutý 4. 10. 2023 | Konateľ | 20. 4. 2022 až 21. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Natur Dekor, s. r. o. IČO 54550564 | Konateľ | 12. 4. 2022 až 5. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Natur Dekor, s. r. o. IČO 54550564 | Konateľ | 12. 4. 2022 až 2. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sigma Consulting SK, s.r.o. IČO 53523687 | Konateľ | 19. 1. 2021 až 16. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sigma Consulting SK, s.r.o. IČO 53523687 | Konateľ | 19. 1. 2021 až 28. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M-TECH SK, s.r.o. IČO 44853394 | Konateľ | 29. 9. 2020 až 11. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M-TECH SK, s.r.o. IČO 44853394 | Konateľ | 29. 9. 2020 až 21. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FMDP, s.r.o. IČO 44460635 | Konateľ | 13. 8. 2020 až 5. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FMDP, s.r.o. IČO 44460635 | Konateľ | 13. 8. 2020 až 16. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KISS SK, s.r.o. IČO 47619970 | Konateľ | 27. 3. 2017 až 22. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KISS SK, s.r.o. IČO 47619970 | Konateľ | 27. 3. 2017 až 5. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| POWER-BI.CONSULTING, s.r.o. IČO 46697012 | Konateľ | 14. 12. 2016 až 26. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| POWER-BI.CONSULTING, s.r.o. IČO 46697012 | Konateľ | 14. 12. 2016 až 1. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HNA Consulting, s.r.o. IČO 50477412 | Konateľ | 25. 8. 2016 až 30. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Team 333, s.r.o. IČO 46528288 | Konateľ | 27. 4. 2016 až 7. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Team 333, s.r.o. IČO 46528288 | Konateľ | 27. 4. 2016 až 24. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CarboMaster, v.o.s. IČO 48134651 | Spoločník | 6. 5. 2015 až 1. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CarboMaster, v.o.s. IČO 48134651 | Spoločník | 6. 5. 2015 až 18. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Eforie s.r.o. IČO 47068698, zaniknutý 7. 12. 2017 | Konateľ | 19. 6. 2014 až 28. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Eforie s.r.o. IČO 47068698, zaniknutý 7. 12. 2017 | Konateľ | 19. 6. 2014 až 1. 8. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALS Agro, s.r.o. IČO 47707909 | Konateľ | 28. 3. 2014 až 18. 6. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALS Agro, s.r.o. IČO 47707909 | Konateľ | 28. 3. 2014 až 18. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REAZ, s.r.o. IČO 47697351 | Konateľ | 1. 3. 2014 až 22. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REAZ, s.r.o. IČO 47697351 | Konateľ | 1. 3. 2014 až 11. 11. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GLOBAL WELDING, s.r.o IČO 47697407 | Konateľ | 1. 3. 2014 až 15. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GLOBAL WELDING, s.r.o IČO 47697407 | Konateľ | 1. 3. 2014 až 30. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M.L.B., s.r.o. IČO 47633182 | Konateľ | 23. 1. 2014 až 17. 4. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M.L.B., s.r.o. IČO 47633182 | Konateľ | 23. 1. 2014 až 3. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Materia Rudis, s.r.o. IČO 44758103, zaniknutý 22. 6. 2017 | Konateľ | 29. 8. 2013 až 18. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Materia Rudis, s.r.o. IČO 44758103, zaniknutý 22. 6. 2017 | Konateľ | 29. 8. 2013 až 3. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hawk System, s.r.o. IČO 46474005 | Konateľ | 7. 8. 2012 až 12. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hawk System, s.r.o. IČO 46474005 | Konateľ | 7. 8. 2012 až 25. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ASCORD, s.r.o. IČO 46473939, zaniknutý 8. 12. 2016 | Konateľ | 22. 12. 2011 až 22. 3. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ASCORD, s.r.o. IČO 46473939, zaniknutý 8. 12. 2016 | Konateľ | 22. 12. 2011 až 23. 3. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mexim Trade, s.r.o. IČO 46474064 | Konateľ | 22. 12. 2011 až 21. 5. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mexim Trade, s.r.o. IČO 46474064 | Konateľ | 22. 12. 2011 až 22. 5. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MELITON, s.r.o. IČO 46474111, zaniknutý 18. 9. 2014 | Konateľ | 22. 12. 2011 až 24. 3. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MELITON, s.r.o. IČO 46474111, zaniknutý 18. 9. 2014 | Konateľ | 22. 12. 2011 až 23. 3. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Matteo immo s.r.o. IČO 46474161, zaniknutý 17. 3. 2020 | Konateľ | 22. 12. 2011 až 9. 6. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Matteo immo s.r.o. IČO 46474161, zaniknutý 17. 3. 2020 | Konateľ | 22. 12. 2011 až 8. 6. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Babylon Computer SK, s.r.o. IČO 46463208, zaniknutý 5. 3. 2016 | Konateľ | 20. 12. 2011 až 29. 5. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Babylon Computer SK, s.r.o. IČO 46463208, zaniknutý 5. 3. 2016 | Konateľ | 20. 12. 2011 až 28. 5. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zdravoinvest, s.r.o. IČO 46467351 | Konateľ | 17. 12. 2011 až 8. 3. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zdravoinvest, s.r.o. IČO 46467351 | Konateľ | 17. 12. 2011 až 30. 3. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Steelans, s.r.o. v likvidácii IČO 44765894 | Konateľ | 28. 5. 2009 až 4. 1. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Steelans, s.r.o. v likvidácii IČO 44765894 | Konateľ | 28. 5. 2009 až 5. 1. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Preference, s.r.o. IČO 44765991, zaniknutý 25. 5. 2018 | Konateľ | 28. 5. 2009 až 7. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Preference, s.r.o. IČO 44765991, zaniknutý 25. 5. 2018 | Konateľ | 28. 5. 2009 až 21. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (7).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| PRIMATECH, s.r.o. IČO 51029286 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 21. 8. 2021 |
| HN Accounting s.r.o. IČO 43824986 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 984 € | 60 % | 23. 5. 2022 |
| FUTUNA s.r.o. IČO 36805033 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 23. 5. 2022 |
| Alfa Consulting SK, s.r.o. IČO 53520581 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 19. 1. 2021 |
| HNA SK, s.r.o. IČO 53522834 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 8. 1. 2021 |
| Vila24, s.r.o. IČO 53522672 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 2. 3. 2021 |
| Monzoreal, s. r. o. IČO 55650805 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 6. 2. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.