20 zápisov v štatutárnych orgánoch11 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| KT tvorenie s. r. o. IČO 56918241 | Konateľ | 16. 4. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| K-Tvorenie s. r. o. IČO 56686773 | Konateľ | 7. 2. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Tvorivá Továreň s. r. o. IČO 55832776 | Konateľ | 14. 11. 2023 až 21. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tvorivá Továreň s. r. o. IČO 55832776 | Konateľ | 14. 11. 2023 až 28. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Image Art s.r.o. IČO 54038511 | Konateľ | 9. 9. 2021 až 2. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Image Art s.r.o. IČO 54038511 | Konateľ | 9. 9. 2021 až 29. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REVOLUTION FASION s.r.o. IČO 53104862, zaniknutý 20. 8. 2025 | Konateľ | 23. 6. 2020 až 15. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REVOLUTION FASION s.r.o. IČO 53104862, zaniknutý 20. 8. 2025 | Konateľ | 23. 6. 2020 až 28. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REVOLUTION FASION 2 s.r.o. IČO 53104811 | Konateľ | 18. 6. 2020 až 28. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REVOLUTION FASION 2 s.r.o. IČO 53104811 | Konateľ | 18. 6. 2020 až 15. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bauty-tech s.r.o. IČO 51116502, zaniknutý 30. 5. 2024 | Konateľ | 10. 10. 2017 až 10. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bauty-tech s.r.o. IČO 51116502, zaniknutý 30. 5. 2024 | Konateľ | 10. 10. 2017 až 31. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B4B Consult s. r. o. IČO 45319081 | Konateľ | 11. 5. 2017 až 27. 1. 2026 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| B4B Consult s. r. o. IČO 45319081 | Konateľ | 11. 5. 2017 až 31. 12. 2025 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Business Home s.r.o. IČO 50652770, zaniknutý 1. 11. 2023 | Konateľ | 26. 1. 2017 až 1. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Business Home s.r.o. IČO 50652770, zaniknutý 1. 11. 2023 | Konateľ | 26. 1. 2017 až 18. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Creative Jobb s.r.o. IČO 50510428, zaniknutý 28. 10. 2023 | Konateľ | 21. 9. 2016 až 18. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Creative Jobb s.r.o. IČO 50510428, zaniknutý 28. 10. 2023 | Konateľ | 21. 9. 2016 až 28. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Art Jobb s.r.o. IČO 50160648, zaniknutý 1. 12. 2023 | Konateľ | 5. 2. 2016 až 18. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Art Jobb s.r.o. IČO 50160648, zaniknutý 1. 12. 2023 | Konateľ | 5. 2. 2016 až 30. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| K-Tvorenie s. r. o. IČO 56686773 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 7. 2. 2025 |
| KT tvorenie s. r. o. IČO 56918241 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 10 000 € | 50 % | 16. 4. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.