54 zápisov v štatutárnych orgánoch27 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Tadi Trade, s. r. o. IČO 54992028 | Konateľ | 15. 11. 2023 až 11. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tadi Trade, s. r. o. IČO 54992028 | Konateľ | 15. 11. 2023 až 20. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bernal s. r. o. IČO 54992133 | Konateľ | 18. 10. 2023 až 30. 5. 2024 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Bernal s. r. o. IČO 54992133 | Konateľ | 18. 10. 2023 až 31. 5. 2024 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| LANARTH STRATON s. r. o. IČO 54963770 | Konateľ | 2. 6. 2023 až 4. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LANARTH STRATON s. r. o. IČO 54963770 | Konateľ | 2. 6. 2023 až 21. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trevana Developments s. r. o. IČO 55266568 | Konateľ | 22. 2. 2023 až 16. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trevana Developments s. r. o. IČO 55266568 | Konateľ | 22. 2. 2023 až 29. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STRADEO BAU s. r. o. IČO 54960576 | Konateľ | 13. 2. 2023 až 13. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STRADEO BAU s. r. o. IČO 54960576 | Konateľ | 13. 2. 2023 až 10. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LANARTH MICHALOVCE s. r. o. IČO 54962986 | Konateľ | 23. 1. 2023 až 21. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LANARTH MICHALOVCE s. r. o. IČO 54962986 | Konateľ | 23. 1. 2023 až 4. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| s.h.e bakes, s. r. o. IČO 54963915 | Konateľ | 23. 1. 2023 až 5. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| s.h.e bakes, s. r. o. IČO 54963915 | Konateľ | 23. 1. 2023 až 28. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Best Harvest Slovakia s. r. o. IČO 55050379 | Konateľ | 23. 11. 2022 až 6. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Best Harvest Slovakia s. r. o. IČO 55050379 | Konateľ | 23. 11. 2022 až 8. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M.M. Agroslužby s. r. o. IČO 54962439 | Konateľ | 13. 10. 2022 až 1. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M.M. Agroslužby s. r. o. IČO 54962439 | Konateľ | 13. 10. 2022 až 27. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SANYRA ENVIRONMENT, s. r. o. IČO 54494966 | Konateľ | 1. 8. 2022 až 23. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SANYRA ENVIRONMENT, s. r. o. IČO 54494966 | Konateľ | 1. 8. 2022 až 30. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STONE stav s. r. o. IČO 54194571 | Konateľ | 4. 4. 2022 až 26. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STONE stav s. r. o. IČO 54194571 | Konateľ | 4. 4. 2022 až 12. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Korcom - SK s. r. o. IČO 54150906 | Konateľ | 9. 3. 2022 až 19. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Korcom - SK s. r. o. IČO 54150906 | Konateľ | 9. 3. 2022 až 3. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zendra, s. r. o. IČO 54385709 | Konateľ | 1. 2. 2022 až 8. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zendra, s. r. o. IČO 54385709 | Konateľ | 1. 2. 2022 až 13. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pelety TT s. r. o. IČO 53715471 | Konateľ | 10. 1. 2022 až 8. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pelety TT s. r. o. IČO 53715471 | Konateľ | 10. 1. 2022 až 28. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROLN s. r. o. IČO 54318939 | Konateľ | 29. 12. 2021 až 25. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROLN s. r. o. IČO 54318939 | Konateľ | 29. 12. 2021 až 8. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Alpha Transport & Trade s. r. o. IČO 53714211 | Konateľ | 22. 9. 2021 až 21. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Alpha Transport & Trade s. r. o. IČO 53714211 | Konateľ | 22. 9. 2021 až 2. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Watson Medical s.r.o. v likvidácii IČO 53846621 | Konateľ | 15. 6. 2021 až 9. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Watson Medical s.r.o. v likvidácii IČO 53846621 | Konateľ | 15. 6. 2021 až 18. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PSMK evidence s. r. o. IČO 53839528 | Konateľ | 5. 6. 2021 až 9. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PSMK evidence s. r. o. IČO 53839528 | Konateľ | 5. 6. 2021 až 14. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SYLWA s. r. o. IČO 53317131 | Konateľ | 26. 4. 2021 až 26. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SYLWA s. r. o. IČO 53317131 | Konateľ | 26. 4. 2021 až 11. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ProCare Slovakia s. r. o. IČO 53449061 | Konateľ | 25. 1. 2021 až 4. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ProCare Slovakia s. r. o. IČO 53449061 | Konateľ | 25. 1. 2021 až 8. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Maya fin s. r. o. IČO 53435842 | Konateľ | 22. 12. 2020 až 30. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Maya fin s. r. o. IČO 53435842 | Konateľ | 22. 12. 2020 až 13. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SUNPAX s. r. o. IČO 53179960 | Konateľ | 8. 9. 2020 až 26. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SUNPAX s. r. o. IČO 53179960 | Konateľ | 8. 9. 2020 až 15. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SAMUX s. r. o. IČO 52685454 | Konateľ | 17. 12. 2019 až 11. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SAMUX s. r. o. IČO 52685454 | Konateľ | 17. 12. 2019 až 5. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PS support s. r. o. v konkurze IČO 52437281 | Konateľ | 12. 7. 2019 až 21. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PS support s. r. o. v konkurze IČO 52437281 | Konateľ | 12. 7. 2019 až 29. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| supervalu s.r.o. IČO 51790467 | Konateľ | 7. 1. 2019 až 20. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| supervalu s.r.o. IČO 51790467 | Konateľ | 7. 1. 2019 až 27. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BalaKub s. r. o. IČO 51726807 | Konateľ | 18. 5. 2018 až 21. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BalaKub s. r. o. IČO 51726807 | Konateľ | 18. 5. 2018 až 11. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JAMARCK s.r.o. IČO 51677369 | Konateľ | 21. 4. 2018 až 18. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JAMARCK s.r.o. IČO 51677369 | Konateľ | 21. 4. 2018 až 5. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 65.