22 zápisov v štatutárnych orgánoch19 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Ferdi - rancs s.r.o. IČO 44982216 | Konateľ | 31. 8. 2016 až dodnes | dodávateľ 18 tis. € (11 zmlúv) objednávateľ 0 € (7 zmlúv) |
| CHI - SK AUTOMOTIVE s. r. o. IČO 55843026 | Konateľ | 2. 12. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| GUO HAO s. r. o. IČO 55863761 | Konateľ | 9. 11. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MANDARIN RESTAURANT s. r. o. IČO 55715524 | Konateľ | 6. 9. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MANDARIN SK IČO 55715478 | Konateľ | 5. 9. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DING s.r.o. IČO 55696970 | Konateľ | 26. 8. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| WANG s.r.o. IČO 55696538 | Konateľ | 24. 8. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| YE CHEN s.r.o. IČO 54266351 | Konateľ | 14. 12. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| YANQIONG YE s.r.o. IČO 53970993 | Konateľ | 4. 8. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| JIA BAI YE s.r.o. IČO 53880871 | Konateľ | 19. 6. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vysoké Tatry s.r.o. IČO 52593142 | Konateľ | 31. 10. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Quan Hui s.r.o. IČO 50870106 | Konateľ | 10. 5. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SK.CHI.Farma, s.r.o. IČO 46505474 | Konateľ | 31. 1. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| 8energy s.r.o. IČO 51401746, zaniknutý 19. 12. 2023 | Konateľ | 7. 2. 2018 až 18. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| zhong guo nongye s.r.o. IČO 50504070, zaniknutý 21. 5. 2025 | Konateľ | 15. 9. 2016 až 20. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HEXIOL s.r.o. IČO 47771569, zaniknutý 13. 10. 2023 | Konateľ | 6. 5. 2014 až 12. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZPPR s.r.o. IČO 47385146, zaniknutý 23. 1. 2024 | Konateľ | 23. 8. 2013 až 22. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SK.CHI.Farma, s.r.o. IČO 46505474 | Konateľ | 31. 1. 2012 až 13. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EURO - ASIA ICT SK, s.r.o. IČO 46396365 | Konateľ | 27. 10. 2011 až 20. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EURO - ASIA ICT SK, s.r.o. IČO 46396365 | Konateľ | 27. 10. 2011 až 11. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EURO-ASIA International Commercial Town, s.r.o. |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 28. 10. 2010 až 11. 12. 2019 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| EURO-ASIA International Commercial Town, s.r.o. IČO 45907765 | Konateľ | 28. 10. 2010 až 20. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (8).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| MANDARIN RESTAURANT s. r. o. IČO 55715524 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 6. 9. 2023 |
| MANDARIN SK IČO 55715478 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 5. 9. 2023 |
| GUO HAO s. r. o. IČO 55863761 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 9. 11. 2023 |
| SK.CHI.Farma, s.r.o. IČO 46505474 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 250 € | 35 % | 31. 1. 2012 |
| Quan Hui s.r.o. IČO 50870106 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 33,33 % | 10. 5. 2017 |
| DING s.r.o. IČO 55696970 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 26. 8. 2023 |
| WANG s.r.o. IČO 55696538 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 24. 8. 2023 |
| CHI - SK AUTOMOTIVE s. r. o. IČO 55843026 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 000 € | 16,67 % | 2. 12. 2023 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.