81 zápisov v štatutárnych orgánoch41 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Aquaservis Slovakia a.s. IČO 51913852 | Konateľ | 28. 8. 2018 až 10. 5. 2019 | dodávateľ 72 tis. € (35 zmlúv) objednávateľ 5 278 € (1 zmluva) |
| Aquaservis Slovakia a.s. IČO 51913852 | Konateľ | 28. 8. 2018 až 17. 4. 2019 | dodávateľ 72 tis. € (35 zmlúv) objednávateľ 5 278 € (1 zmluva) |
| Plene itur s. r. o. IČO 53340175 | Konateľ | 31. 10. 2020 až 26. 11. 2021 | dodávateľ 29 tis. € (2 zmluvy) |
| Plene itur s. r. o. IČO 53340175 | Konateľ | 31. 10. 2020 až 7. 12. 2021 | dodávateľ 29 tis. € (2 zmluvy) |
| GARDAR s.r.o. IČO 53339762 | Konateľ | 31. 10. 2020 až 26. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GARDAR s.r.o. IČO 53339762 | Konateľ | 31. 10. 2020 až 17. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NIDA Invest s. r. o. IČO 53348877 | Konateľ | 31. 10. 2020 až 17. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NIDA Invest s. r. o. IČO 53348877 | Konateľ | 31. 10. 2020 až 16. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JARMI s.r.o. IČO 50938789 | Konateľ | 7. 10. 2020 až 24. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JARMI s.r.o. IČO 50938789 | Konateľ | 7. 10. 2020 až 16. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DORA METAL s. r. o. IČO 53303946 | Konateľ | 19. 9. 2020 až 22. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DORA METAL s. r. o. IČO 53303946 | Konateľ | 19. 9. 2020 až 30. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Morgan chemical s. r. o. IČO 53304527 | Konateľ | 19. 9. 2020 až 14. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Morgan chemical s. r. o. IČO 53304527 | Konateľ | 19. 9. 2020 až 16. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DROGERIASHOP s.r.o. IČO 53229045 | Konateľ | 20. 8. 2020 až 17. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DROGERIASHOP s.r.o. IČO 53229045 | Konateľ | 20. 8. 2020 až 7. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Crown construction s. r. o. IČO 53224701 | Konateľ | 15. 8. 2020 až 14. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Crown construction s. r. o. IČO 53224701 | Konateľ | 15. 8. 2020 až 25. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Megawatt Energie s. r. o. IČO 53166841 | Konateľ | 23. 7. 2020 až 3. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Megawatt Energie s. r. o. IČO 53166841 | Konateľ | 23. 7. 2020 až 21. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BIATEC MOTION s. r. o. IČO 53037430 | Konateľ | 5. 5. 2020 až 6. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BIATEC MOTION s. r. o. IČO 53037430 | Konateľ | 5. 5. 2020 až 14. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Time Invest s. r. o. IČO 52955818 | Konateľ | 22. 2. 2020 až 24. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Time Invest s. r. o. IČO 52955818 | Konateľ | 22. 2. 2020 až 1. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PAVA Media s. r. o. IČO 52297411 | Konateľ | 14. 10. 2019 až 24. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PAVA Media s. r. o. IČO 52297411 | Konateľ | 14. 10. 2019 až 18. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Appelvikens plat o bygg s. r. o. IČO 52444767 | Konateľ | 5. 6. 2019 až 5. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Appelvikens plat o bygg s. r. o. IČO 52444767 | Konateľ | 5. 6. 2019 až 15. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BMR Solution s.r.o. IČO 52445526 | Konateľ | 4. 6. 2019 až 18. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BMR Solution s.r.o. IČO 52445526 | Konateľ | 4. 6. 2019 až 2. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Z9 impex s.r.o. IČO 52394301 | Konateľ | 22. 5. 2019 až 27. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Z9 impex s.r.o. IČO 52394301 | Konateľ | 22. 5. 2019 až 20. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Aquaservis Slovensko s.r.o. IČO 52396258 | Konateľ | 14. 5. 2019 až 14. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Aquaservis Slovensko s.r.o. IČO 52396258 | Konateľ | 14. 5. 2019 až 30. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Besins Healthcare Slovakia s. r. o. IČO 52347290 | Konateľ | 12. 4. 2019 až 6. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Besins Healthcare Slovakia s. r. o. IČO 52347290 | Konateľ | 12. 4. 2019 až 20. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| O-IMPEX s.r.o. IČO 52347427 | Konateľ | 12. 4. 2019 až 15. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| O-IMPEX s.r.o. IČO 52347427 | Konateľ | 12. 4. 2019 až 5. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SZILI TRADE s. r. o. IČO 52291936 | Konateľ | 20. 3. 2019 až 1. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SZILI TRADE s. r. o. IČO 52291936 | Konateľ | 20. 3. 2019 až 11. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TEAM LOGISTIC s. r. o. IČO 52239063 | Konateľ | 27. 2. 2019 až 15. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TEAM LOGISTIC s. r. o. IČO 52239063 | Konateľ | 27. 2. 2019 až 27. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zetnex s. r. o. IČO 51315980 | Konateľ | 22. 1. 2019 až 5. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zetnex s. r. o. IČO 51315980 | Konateľ | 22. 1. 2019 až 11. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M+S TRADING GROUP s. r. o. IČO 51914212 | Konateľ | 14. 9. 2018 až 5. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M+S TRADING GROUP s. r. o. IČO 51914212 | Konateľ | 14. 9. 2018 až 24. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| killerprice.net s. r. o. IČO 51913763 | Konateľ | 29. 8. 2018 až 11. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| killerprice.net s. r. o. IČO 51913763 | Konateľ | 29. 8. 2018 až 19. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B2 neo s.r.o. IČO 51864827 | Konateľ | 27. 7. 2018 až 16. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B2 neo s.r.o. IČO 51864827 | Konateľ | 27. 7. 2018 až 3. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B1 neo s.r.o. IČO 51865734 | Konateľ | 27. 7. 2018 až 6. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B1 neo s.r.o. IČO 51865734 | Konateľ | 27. 7. 2018 až 12. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Z4 impex s. r. o. IČO 51789752 | Konateľ | 22. 6. 2018 až 5. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Z4 impex s. r. o. IČO 51789752 | Konateľ | 22. 6. 2018 až 14. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TK IMPEX s. r. o. IČO 51790360 | Konateľ | 21. 6. 2018 až 2. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TK IMPEX s. r. o. IČO 51790360 | Konateľ | 21. 6. 2018 až 18. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Z3 impex s. r. o. IČO 51758164 | Konateľ | 5. 6. 2018 až 20. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Z3 impex s. r. o. IČO 51758164 | Konateľ | 5. 6. 2018 až 17. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Z2 impex s.r.o. IČO 51664666 | Konateľ | 14. 4. 2018 až 1. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Z2 impex s.r.o. IČO 51664666 | Konateľ | 14. 4. 2018 až 21. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BAP-PATS s. r. o. IČO 51471957 | Konateľ | 9. 3. 2018 až 4. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BAP-PATS s. r. o. IČO 51471957 | Konateľ | 9. 3. 2018 až 18. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BERNÁTH & SON, spol. s r.o. IČO 51223031 | Konateľ | 22. 11. 2017 až 6. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EIUS International s. r. o. IČO 51103982 | Konateľ | 21. 9. 2017 až 13. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EIUS International s. r. o. IČO 51103982 | Konateľ | 21. 9. 2017 až 2. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Exleasecars s. r. o. IČO 51011646 | Konateľ | 20. 7. 2017 až 15. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Exleasecars s. r. o. IČO 51011646 | Konateľ | 20. 7. 2017 až 27. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| The E-Emporium s. r. o. IČO 50934058 | Konateľ | 13. 6. 2017 až 11. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| The E-Emporium s. r. o. IČO 50934058 | Konateľ | 13. 6. 2017 až 27. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| J & G, spol. s r.o. IČO 17638283, zaniknutý 23. 1. 2026 | Konateľ | 15. 2. 2016 až 4. 11. 2022 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| J & G, spol. s r.o. IČO 17638283, zaniknutý 23. 1. 2026 | Konateľ | 15. 2. 2016 až 15. 11. 2022 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| BORVIN BK, s. r. o. IČO 50129376 | Konateľ | 22. 1. 2016 až 5. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BORVIN BK, s. r. o. IČO 50129376 | Konateľ | 22. 1. 2016 až 13. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Soniteq s.r.o IČO 50130391 | Konateľ | 22. 1. 2016 až 18. 4. 2016 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Soniteq s.r.o IČO 50130391 | Konateľ | 22. 1. 2016 až 19. 5. 2016 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Keton Aquitas s.r.o. IČO 50130471 | Konateľ | 22. 1. 2016 až 28. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Keton Aquitas s.r.o. IČO 50130471 | Konateľ | 22. 1. 2016 až 22. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REPLAST System s.r.o. IČO 45590257, zaniknutý 12. 12. 2024 | Konateľ | 25. 6. 2014 až 5. 11. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REPLAST System s.r.o. IČO 45590257, zaniknutý 12. 12. 2024 | Konateľ | 25. 6. 2014 až 16. 12. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BERGER Capital Investment, s. r. o. IČO 47518979 | Konateľ | 13. 11. 2013 až 5. 8. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BERGER Capital Investment, s. r. o. IČO 47518979 | Konateľ | 13. 11. 2013 až 8. 7. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.