30 zápisov v štatutárnych orgánoch15 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| TVS TN, a.s. v konkurze IČO 36306410 | Predstavenstvo: člen | 14. 3. 2018 až 29. 5. 2018 | dodávateľ 1,1 mil. € (40 zmlúv) objednávateľ 84 tis. € (5 zmlúv) |
| TVS TN, a.s. v konkurze IČO 36306410 | Predstavenstvo: člen | 14. 3. 2018 až 1. 6. 2018 | dodávateľ 1,1 mil. € (40 zmlúv) objednávateľ 84 tis. € (5 zmlúv) |
| TAIPEI SK s.r.o. IČO 50805762 | Konateľ | 4. 4. 2017 až 31. 10. 2022 | dodávateľ 173 tis. € (3 zmluvy) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| TAIPEI SK s.r.o. IČO 50805762 | Konateľ | 4. 4. 2017 až 30. 9. 2022 | dodávateľ 173 tis. € (3 zmluvy) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Bar code s.r.o. IČO 50806530 | Konateľ | 13. 4. 2017 až 30. 9. 2022 | dodávateľ 30 tis. € (1 zmluva) |
| Bar code s.r.o. IČO 50806530 | Konateľ | 13. 4. 2017 až 13. 12. 2022 | dodávateľ 30 tis. € (1 zmluva) |
| 2HB, s. r. o. IČO 51153491 | Konateľ | 13. 10. 2017 až 1. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 2HB, s. r. o. IČO 51153491 | Konateľ | 13. 10. 2017 až 2. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 80VER2 s.r.o. v likvidácii IČO 50805401 | Konateľ | 16. 5. 2017 až 1. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 80VER2 s.r.o. v likvidácii IČO 50805401 | Konateľ | 16. 5. 2017 až 3. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Machine Tools s.r.o. IČO 50805533 | Konateľ | 16. 5. 2017 až 8. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Machine Tools s.r.o. IČO 50805533 | Konateľ | 16. 5. 2017 až 30. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Magic Carpet s.r.o. IČO 50805452 | Konateľ | 14. 4. 2017 až 13. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Magic Carpet s.r.o. IČO 50805452 | Konateľ | 14. 4. 2017 až 30. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Modern world s.r.o. IČO 50805711 | Konateľ | 14. 4. 2017 až 24. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Modern world s.r.o. IČO 50805711 | Konateľ | 14. 4. 2017 až 30. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Focal point s.r.o. IČO 50805754 | Konateľ | 14. 4. 2017 až 30. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Focal point s.r.o. IČO 50805754 | Konateľ | 14. 4. 2017 až 8. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bartman s.r.o. IČO 50805959 | Konateľ | 14. 4. 2017 až 13. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bartman s.r.o. IČO 50805959 | Konateľ | 14. 4. 2017 až 30. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Be Great s.r.o. IČO 50806637 | Konateľ | 14. 4. 2017 až 30. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Be Great s.r.o. IČO 50806637 | Konateľ | 14. 4. 2017 až 31. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Multistep s.r.o. IČO 50805541 | Konateľ | 13. 4. 2017 až 22. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Multistep s.r.o. IČO 50805541 | Konateľ | 13. 4. 2017 až 20. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KENTEK s.r.o. v likvidácii IČO 50805631 | Konateľ | 13. 4. 2017 až 23. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KENTEK s.r.o. v likvidácii IČO 50805631 | Konateľ | 13. 4. 2017 až 28. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sublevel s.r.o. IČO 50805835 | Konateľ | 13. 4. 2017 až 30. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sublevel s.r.o. IČO 50805835 | Konateľ | 13. 4. 2017 až 25. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 120DPlus s.r.o. v likvidácii IČO 50806033, zaniknutý 29. 2. 2024 | Konateľ | 13. 4. 2017 až 14. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 120DPlus s.r.o. v likvidácii IČO 50806033, zaniknutý 29. 2. 2024 | Konateľ | 13. 4. 2017 až 31. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.