15 zápisov v štatutárnych orgánoch8 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Aeterna Europe s. r. o. IČO 57241341 | Konateľ | 12. 8. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Health Development s.r.o. IČO 48310239, zaniknutý 22. 5. 2025 | Konateľ | 9. 1. 2020 až 31. 1. 2020 | dodávateľ 29 tis. € (9 zmlúv) |
| Health Development s.r.o. IČO 48310239, zaniknutý 22. 5. 2025 | Konateľ | 9. 1. 2020 až 20. 10. 2020 | dodávateľ 29 tis. € (9 zmlúv) |
| GAMMALAB, spol. s r.o. IČO 36271284 | Konateľ | 15. 4. 2014 až 27. 7. 2015 | dodávateľ 2 € (65 zmlúv) objednávateľ 1 950 € (3 zmluvy) |
| GAMMALAB, spol. s r.o. IČO 36271284 | Konateľ | 15. 4. 2014 až 3. 7. 2015 | dodávateľ 2 € (65 zmlúv) objednávateľ 1 950 € (3 zmluvy) |
| BRILANCE s. r. o. IČO 44777876, zaniknutý 4. 10. 2017 | Konateľ | 15. 4. 2014 až 7. 7. 2015 | dodávateľ 0 € (13 zmlúv) objednávateľ 85 € (3 zmluvy) |
| BRILANCE s. r. o. IČO 44777876, zaniknutý 4. 10. 2017 | Konateľ | 15. 4. 2014 až 6. 8. 2015 | dodávateľ 0 € (13 zmlúv) objednávateľ 85 € (3 zmluvy) |
| MM DATA s.r.o. IČO 51798166 | Konateľ | 27. 6. 2018 až 8. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MM DATA s.r.o. IČO 51798166 | Konateľ | 27. 6. 2018 až 29. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZDRAVOMAK s.r.o. IČO 48058491 | Konateľ | 21. 2. 2015 až 7. 7. 2015 | dodávateľ 0 € (19 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ZDRAVOMAK s.r.o. IČO 48058491 | Konateľ | 21. 2. 2015 až 15. 7. 2015 | dodávateľ 0 € (19 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| KARDIO CARE s.r.o. IČO 48035912 | Konateľ | 12. 2. 2015 až 17. 7. 2015 | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| KARDIO CARE s.r.o. IČO 48035912 | Konateľ | 12. 2. 2015 až 10. 7. 2015 | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| Bravo Consulting s.r.o. IČO 47945044, zaniknutý 19. 11. 2020 | Konateľ | 6. 11. 2014 až 15. 7. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bravo Consulting s.r.o. IČO 47945044, zaniknutý 19. 11. 2020 | Konateľ | 6. 11. 2014 až 7. 7. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (3).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Atreides Corp. s. r. o. IČO 50408585 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 157 500 € | 100 % | 7. 10. 2026 |
| Aeterna Europe s. r. o. IČO 57241341 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 15. 8. 2026 |
| MEDIA ORBIS s.r.o. IČO 48107000 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 500 € | 70 % | 19. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.