20 zápisov v štatutárnych orgánoch10 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Stavby Slovakia - services s.r.o. IČO 55121322 | Konateľ | 11. 1. 2023 až 29. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stavby Slovakia - services s.r.o. IČO 55121322 | Konateľ | 11. 1. 2023 až 28. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Horbaner s.r.o. IČO 55117228 | Konateľ | 3. 1. 2023 až 25. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Horbaner s.r.o. IČO 55117228 | Konateľ | 3. 1. 2023 až 24. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wine Servis SK s.r.o. IČO 55118275 | Konateľ | 29. 12. 2022 až 26. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wine Servis SK s.r.o. IČO 55118275 | Konateľ | 29. 12. 2022 až 6. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Topthing SK s.r.o. IČO 54907675 | Konateľ | 9. 11. 2022 až 28. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Topthing SK s.r.o. IČO 54907675 | Konateľ | 9. 11. 2022 až 2. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HORNY TIME & VLADKO HORNY S.R.O. IČO 54906296 | Konateľ | 8. 11. 2022 až 12. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HORNY TIME & VLADKO HORNY S.R.O. IČO 54906296 | Konateľ | 8. 11. 2022 až 22. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| YAM-BRO s.r.o. IČO 54930731 | Konateľ | 21. 10. 2022 až 3. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| YAM-BRO s.r.o. IČO 54930731 | Konateľ | 21. 10. 2022 až 26. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HAND UP s.r.o, IČO 54936578 | Konateľ | 21. 10. 2022 až 16. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HAND UP s.r.o, IČO 54936578 | Konateľ | 21. 10. 2022 až 30. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Follin s. r. o. IČO 54459818 | Konateľ | 9. 4. 2022 až 17. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Follin s. r. o. IČO 54459818 | Konateľ | 9. 4. 2022 až 5. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HAAG & BRUCKER Constructions s. r. o. IČO 54458064 | Konateľ | 10. 3. 2022 až 6. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HAAG & BRUCKER Constructions s. r. o. IČO 54458064 | Konateľ | 10. 3. 2022 až 11. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Merabell s.r.o. IČO 54455669 | Konateľ | 26. 2. 2022 až 13. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Merabell s.r.o. IČO 54455669 | Konateľ | 26. 2. 2022 až 27. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.