32 zápisov v štatutárnych orgánoch17 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Dedinky Resort s. r. o. IČO 56110600 | Konateľ | 6. 3. 2024 až dodnes | dodávateľ 500 tis. € (1 zmluva) |
| NELPO s. r. o. IČO 57426252 | Konateľ | 20. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Vital Medical s. r. o. IČO 44620276 | Konateľ | 25. 10. 2018 až 6. 9. 2019 | dodávateľ 3,8 mil. € (1 zmluva) |
| Vital Medical s. r. o. IČO 44620276 | Konateľ | 25. 10. 2018 až 26. 7. 2019 | dodávateľ 3,8 mil. € (1 zmluva) |
| PALEKO SK s. r. o. IČO 50704621 | Konateľ | 1. 7. 2019 až 24. 1. 2020 | dodávateľ 415 tis. € (4 zmluvy) objednávateľ 14 tis. € (3 zmluvy) |
| PALEKO SK s. r. o. IČO 50704621 | Konateľ | 1. 7. 2019 až 5. 5. 2020 | dodávateľ 415 tis. € (4 zmluvy) objednávateľ 14 tis. € (3 zmluvy) |
| Ylios GB SK, s.r.o. IČO 47133856 | Konateľ | 26. 7. 2019 až 8. 6. 2020 | dodávateľ 7 € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Ylios GB SK, s.r.o. IČO 47133856 | Konateľ | 26. 7. 2019 až 25. 2. 2020 | dodávateľ 7 € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Pensioners, družstvo IČO 57137633 | Predseda | 6. 9. 2025 až 29. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pensioners, družstvo IČO 57137633 | Predseda | 6. 9. 2025 až 24. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KORIS, družstvo IČO 56962495 | Predseda | 3. 7. 2025 až 14. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KORIS, družstvo IČO 56962495 | Predseda | 3. 7. 2025 až 30. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AMRIEL, družstvo IČO 55173225 | Predseda | 24. 4. 2025 až 25. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AMRIEL, družstvo IČO 55173225 | Predseda | 24. 4. 2025 až 6. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KORDEN s. r. o. IČO 56788398 | Konateľ | 21. 2. 2025 až 10. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KORDEN s. r. o. IČO 56788398 | Konateľ | 21. 2. 2025 až 15. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ČERTÍCI s.r.o. IČO 55647766 | Konateľ | 23. 11. 2023 až 18. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ČERTÍCI s.r.o. IČO 55647766 | Konateľ | 23. 11. 2023 až 20. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 4 AV-tech s.r.o. IČO 54695520 | Konateľ | 17. 6. 2022 až 3. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 4 AV-tech s.r.o. IČO 54695520 | Konateľ | 17. 6. 2022 až 3. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EV-TO s.r.o. IČO 53179595 | Konateľ | 24. 9. 2020 až 8. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EV-TO s.r.o. IČO 53179595 | Konateľ | 24. 9. 2020 až 12. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| POLDROS s. r. o. IČO 47012323 | Konateľ | 23. 8. 2019 až 9. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| POLDROS s. r. o. IČO 47012323 | Konateľ | 23. 8. 2019 až 20. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KREJA s. r. o. IČO 44209398 | Konateľ | 22. 7. 2019 až 30. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KREJA s. r. o. IČO 44209398 | Konateľ | 22. 7. 2019 až 25. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| QUINUS s. r. o. IČO 51227568 | Konateľ | 17. 5. 2019 až 21. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| QUINUS s. r. o. IČO 51227568 | Konateľ | 17. 5. 2019 až 25. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hanway, s. r. o. IČO 47997036 | Konateľ | 2. 4. 2019 až 14. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hanway, s. r. o. IČO 47997036 | Konateľ | 2. 4. 2019 až 12. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MaťkoJr.S.R.O IČO 43894542 | Konateľ | 29. 1. 2019 až 17. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MaťkoJr.S.R.O IČO 43894542 | Konateľ | 29. 1. 2019 až 26. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Dedinky Resort s. r. o. IČO 56110600 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 6. 3. 2024 |
| NELPO s. r. o. IČO 57426252 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 20. 2. 2026 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 17.