19 zápisov v štatutárnych orgánoch10 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| HOR, s.r.o. IČO 36576051 | Konateľ | 7. 10. 2016 až dodnes | dodávateľ 682 tis. € (39 zmlúv) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| RS 3, s.r.o. IČO 45693625 | Konateľ | 29. 12. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| DUFART, s.r.o. IČO 44701004 | Konateľ | 16. 4. 2009 až 2. 6. 2011 | dodávateľ 423 tis. € (49 zmlúv) objednávateľ 0 € (5 zmlúv) |
| DUFART, s.r.o. IČO 44701004 | Konateľ | 16. 4. 2009 až 26. 4. 2011 | dodávateľ 423 tis. € (49 zmlúv) objednávateľ 0 € (5 zmlúv) |
| RS 3, s.r.o. IČO 45693625 | Konateľ | 13. 8. 2010 až 11. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RS 3, s.r.o. IČO 45693625 | Konateľ | 13. 8. 2010 až 16. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RS-2, s.r.o. IČO 45557039 | Konateľ | 15. 5. 2010 až 3. 10. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RS-2, s.r.o. IČO 45557039 | Konateľ | 15. 5. 2010 až 14. 11. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RS-1, s.r.o. IČO 45556954 | Konateľ | 14. 5. 2010 až 3. 10. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RS-1, s.r.o. IČO 45556954 | Konateľ | 14. 5. 2010 až 15. 11. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ABACUS Investment a.s. IČO 36831212 | Predstavenstvo: člen | 8. 10. 2007 až 29. 7. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ABACUS Investment a.s. IČO 36831212 | Predstavenstvo: člen | 8. 10. 2007 až 31. 7. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SÍRIUS ELECTRIC s.r.o. IČO 36824780, zaniknutý 23. 11. 2021 | Konateľ | 29. 8. 2007 až 13. 5. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SÍRIUS ELECTRIC s.r.o. IČO 36824780, zaniknutý 23. 11. 2021 | Konateľ | 29. 8. 2007 až 24. 4. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAAT, s.r.o. IČO 36480835 | Konateľ | 15. 1. 2007 až 19. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGROSPIŠ spol. s r.o. IČO 31696996, zaniknutý 23. 11. 2021 | Konateľ | 3. 5. 2003 až 1. 7. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGROSPIŠ spol. s r.o. IČO 31696996, zaniknutý 23. 11. 2021 | Konateľ | 3. 5. 2003 až 27. 8. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TATRATEX, s. r. o. IČO 31679757 | Konateľ | 5. 3. 1996 až 29. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TATRATEX, s. r. o. IČO 31679757 | Konateľ | 5. 3. 1996 až 20. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| RS 3, s.r.o. IČO 45693625 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 50 000 € | 50 % | 16. 2. 2023 |
| HOR, s.r.o. IČO 36576051 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 208 000 € | 26 % | 20. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.