93 zápisov v štatutárnych orgánoch67 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| CU Slovensko s. r. o. IČO 53460618 | Konateľ | 5. 12. 2023 až dodnes | dodávateľ 16 tis. € (4 zmluvy) |
| MB trade s.r.o. IČO 54494486 | Konateľ | 31. 3. 2022 až dodnes | dodávateľ 15 tis. € (1 zmluva) |
| F&Partners investments, družstvo IČO 53948262 | Predseda | 24. 7. 2021 až dodnes | dodávateľ 15 tis. € (1 zmluva) |
| CU Slovakia s. r. o. IČO 52077268 | Konateľ | 27. 11. 2018 až dodnes | dodávateľ 11 tis. € (3 zmluvy) |
| Finea EU s. r. o. IČO 57816026 | Konateľ | 20. 8. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Finea s. r. o. IČO 57814465 | Konateľ | 14. 8. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Finea SK s. r. o. IČO 57814406 | Konateľ | 12. 8. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MB Ready Eight s. r. o. IČO 57749175 | Konateľ | 14. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MB Ready Seven s. r. o. IČO 57748993 | Konateľ | 13. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| RS Alfa, spol. s r.o., Košice IČO 36192724 | Konateľ | 12. 1. 2026 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| MB Ready Six s. r. o. IČO 57383464 | Konateľ | 23. 12. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MB Ready Five s. r. o. IČO 57383561 | Konateľ | 23. 12. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MB Ready Four s. r. o. IČO 57383740 | Konateľ | 23. 12. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MB Ready Three s. r. o. IČO 57375674 | Konateľ | 18. 12. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MB Ready Two s. r. o. IČO 57376069 | Konateľ | 18. 12. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MB Ready One s. r. o. IČO 57368244 | Konateľ | 16. 12. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MB Ready new s. r. o. IČO 57340081 | Konateľ | 28. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MB Ready plus s. r. o. IČO 57340196 | Konateľ | 28. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PE - PE Final Plus, s. r. o. IČO 57341109 | Konateľ | 28. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ByteWorks Solutions s. r. o. IČO 57334234 | Konateľ | 25. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| L6 development s.r.o. IČO 54647541 | Konateľ | 21. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TIGA PARTNERS s. r. o. IČO 56165714 | Konateľ | 11. 7. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| JURELI s. r. o. IČO 57013357 | Konateľ | 25. 6. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ePoštár s. r. o. IČO 56950403 | Konateľ | 2. 5. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CU Economy KE s. r. o. IČO 56794690 | Konateľ | 22. 2. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CU Economy s. r. o. IČO 56795548 | Konateľ | 22. 2. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CU Economy SK s. r. o. IČO 56798300 | Konateľ | 22. 2. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ER trade s.r.o. IČO 54493803 | Konateľ | 11. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| U POST s. r. o. IČO 56451563 | Konateľ | 29. 8. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CU Support s.r.o. IČO 56408170 | Konateľ | 30. 7. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BS clothing s.r.o. IČO 51334216 | Konateľ | 2. 5. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CU Účtovníci KE s.r.o. IČO 56029675 | Konateľ | 1. 2. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CU Účtovníci s.r.o. IČO 56029101 | Konateľ | 30. 1. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CU Účtovníci SK s.r.o. IČO 56029128 | Konateľ | 30. 1. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CU Európa s.r.o. IČO 51014262 | Konateľ | 20. 1. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MB Support KE s. r. o. IČO 55882102 | Konateľ | 12. 12. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ViLLKA s.r.o. IČO 50426702 | Konateľ | 24. 10. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CU Košice s. r. o. IČO 55676430 | Konateľ | 23. 9. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Centrum účtovníkov Slovensko s. r. o. IČO 55677991 | Konateľ | 23. 9. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Centrum účtovníkov Košice s. r. o. IČO 55677851 | Konateľ | 24. 8. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MB fair trade KE s.r.o. IČO 55099343 | Konateľ | 15. 12. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| REHYPO s. r. o. IČO 51325381 | Konateľ | 16. 10. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| V lese s. r. o. IČO 51277425 | Konateľ | 6. 1. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| AKD System s.r.o. IČO 55881467 | Konateľ | 23. 11. 2023 až 11. 1. 2024 | dodávateľ 33 tis. € (3 zmluvy) |
| AKD System s.r.o. IČO 55881467 | Konateľ | 23. 11. 2023 až 12. 12. 2023 | dodávateľ 33 tis. € (3 zmluvy) |
| STRECHY SK Dvořák, s.r.o. IČO 55577237 | Konateľ | 4. 7. 2023 až 6. 10. 2023 | dodávateľ 15 tis. € (3 zmluvy) |
| STRECHY SK Dvořák, s.r.o. IČO 55577237 | Konateľ | 4. 7. 2023 až 2. 11. 2023 | dodávateľ 15 tis. € (3 zmluvy) |
| Sycom s. r. o. IČO 51673029 | Konateľ | 3. 5. 2018 až 19. 11. 2019 | dodávateľ 628 € (4 zmluvy) |
| Sycom s. r. o. IČO 51673029 | Konateľ | 3. 5. 2018 až 20. 12. 2019 | dodávateľ 628 € (4 zmluvy) |
| HEST CO Building plus s. r. o. IČO 56833211 | Konateľ | 12. 3. 2025 až 3. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 12. 3. 2025 až 1. 10. 2025 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| ZALEMA s. r. o. IČO 56833181 | Konateľ | 8. 3. 2025 až 17. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZALEMA s. r. o. IČO 56833181 | Konateľ | 8. 3. 2025 až 10. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CoreForge s. r. o. IČO 56203233 | Konateľ | 19. 4. 2024 až 27. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CoreForge s. r. o. IČO 56203233 | Konateľ | 19. 4. 2024 až 1. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gentlemanom Košice s. r. o. IČO 56203713 | Konateľ | 18. 4. 2024 až 28. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gentlemanom Košice s. r. o. IČO 56203713 | Konateľ | 18. 4. 2024 až 19. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vigate s.r.o. IČO 56201613 | Konateľ | 17. 4. 2024 až 9. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vigate s.r.o. IČO 56201613 | Konateľ | 17. 4. 2024 až 24. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HU Buildings s. r. o. IČO 56203535 | Konateľ | 17. 4. 2024 až 30. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HU Buildings s. r. o. IČO 56203535 | Konateľ | 17. 4. 2024 až 21. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MB PIRAGA Košice s.r.o. IČO 56200986 | Konateľ | 12. 4. 2024 až 3. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MB PIRAGA Košice s.r.o. IČO 56200986 | Konateľ | 12. 4. 2024 až 25. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TAR trans s. r. o. IČO 51423871 | Konateľ | 18. 3. 2024 až 10. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TAR trans s. r. o. IČO 51423871 | Konateľ | 18. 3. 2024 až 28. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Výkup elektroniky nonstop s. r. o. IČO 55954201 | Konateľ | 16. 1. 2024 až 4. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Výkup elektroniky nonstop s. r. o. IČO 55954201 | Konateľ | 16. 1. 2024 až 11. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ECD Trade s.r.o. IČO 55954359 | Konateľ | 4. 1. 2024 až 9. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ECD Trade s.r.o. IČO 55954359 | Konateľ | 4. 1. 2024 až 26. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sciro services s.r.o. IČO 55954651 | Konateľ | 4. 1. 2024 až 21. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sciro services s.r.o. IČO 55954651 | Konateľ | 4. 1. 2024 až 23. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AKD system plus s. r. o. IČO 55881700 | Konateľ | 21. 11. 2023 až 9. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AKD system plus s. r. o. IČO 55881700 | Konateľ | 21. 11. 2023 až 12. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Clean services s.r.o. IČO 55692800 | Konateľ | 27. 9. 2023 až 15. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Clean services s.r.o. IČO 55692800 | Konateľ | 27. 9. 2023 až 26. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MB Beer House s.r.o. IČO 55693032 | Konateľ | 27. 9. 2023 až 30. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MB Beer House s.r.o. IČO 55693032 | Konateľ | 27. 9. 2023 až 8. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| J. H. zvar s.r.o. IČO 55693792 | Konateľ | 7. 9. 2023 až 4. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| J. H. zvar s.r.o. IČO 55693792 | Konateľ | 7. 9. 2023 až 17. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| APFFG s.r.o. IČO 55692630 | Konateľ | 6. 9. 2023 až 26. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| APFFG s.r.o. IČO 55692630 | Konateľ | 6. 9. 2023 až 11. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MB Niche SK s. r. o. IČO 55578853 | Konateľ | 12. 7. 2023 až 8. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MB Niche SK s. r. o. IČO 55578853 | Konateľ | 12. 7. 2023 až 19. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Caffé Trieste Dargov s.r.o. IČO 55399452 | Konateľ | 25. 4. 2023 až 28. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Caffé Trieste Dargov s.r.o. IČO 55399452 | Konateľ | 25. 4. 2023 až 20. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gentlemanom s.r.o. IČO 55001092 | Konateľ | 1. 11. 2022 až 14. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gentlemanom s.r.o. IČO 55001092 | Konateľ | 1. 11. 2022 až 2. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ER trade s.r.o. IČO 54493803 | Konateľ | 1. 4. 2022 až 7. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ER trade s.r.o. IČO 54493803 | Konateľ | 1. 4. 2022 až 17. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KNM trade s.r.o. IČO 54494427 | Konateľ | 1. 4. 2022 až 13. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KNM trade s.r.o. IČO 54494427 | Konateľ | 1. 4. 2022 až 6. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dams trade s. r. o. IČO 50899422, zaniknutý 22. 3. 2025 | Konateľ | 23. 5. 2017 až 18. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dams trade s. r. o. IČO 50899422, zaniknutý 22. 3. 2025 | Konateľ | 23. 5. 2017 až 3. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (9).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| CU Slovensko s. r. o. IČO 53460618 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 23. 9. 2026 |
| CU Support s.r.o. IČO 56408170 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 30. 7. 2024 |
| MB trade s.r.o. IČO 54494486 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 29. 11. 2024 |
| V lese s. r. o. IČO 51277425 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 20. 5. 2022 |
| ByteWorks Solutions s. r. o. IČO 57334234 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 25. 11. 2025 |
| TIGA PARTNERS s. r. o. IČO 56165714 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 33,33 % | 18. 12. 2025 |
| U POST s. r. o. IČO 56451563 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 650 € | 33 % | 29. 8. 2024 |
| PE - PE Final Plus, s. r. o. IČO 57341109 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 500 € | 30 % | 29. 3. 2026 |
| ZALEMA s. r. o. IČO 56833181 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 000 € | 20 % | 11. 11. 2025 |
Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme ().
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.