64 zápisov v štatutárnych orgánoch25 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| PRIMA ZDROJ Považská Bystrica, spol. s r.o. IČO 00694100 | Konateľ | 2. 2. 2026 až dodnes | dodávateľ 310 tis. € (5 zmlúv) |
| PRIMA ZDROJ Považská Bystrica, spol. s r.o. IČO 00694100 | Konateľ | 10. 9. 1996 až dodnes | dodávateľ 310 tis. € (5 zmlúv) |
| ZDROJ MT, spol. s r.o. IČO 31602444 | Konateľ | 21. 1. 2005 až dodnes | dodávateľ 292 tis. € (2 zmluvy) objednávateľ 368 € (5 zmlúv) |
| FOOD FACTORING s.r.o. IČO 36764299 | Konateľ | 21. 1. 2026 až dodnes | dodávateľ 233 tis. € (7 zmlúv) |
| FOOD FACTORING s.r.o. IČO 36764299 | Konateľ | 21. 11. 2011 až dodnes | dodávateľ 233 tis. € (7 zmlúv) |
| L U D O , spol. s r.o. IČO 36021237 | Konateľ | 21. 1. 2026 až dodnes | dodávateľ 12 tis. € (12 zmlúv) objednávateľ 4 052 € (2 zmluvy) |
| L U D O , spol. s r.o. IČO 36021237 | Konateľ | 8. 1. 2001 až dodnes | dodávateľ 12 tis. € (12 zmlúv) objednávateľ 4 052 € (2 zmluvy) |
| Orlové a príroda, s. r. o. IČO 44502729 | Konateľ | 21. 1. 2026 až dodnes | dodávateľ 800 € (4 zmluvy) |
| Orlové a príroda, s. r. o. IČO 44502729 | Konateľ | 14. 11. 2008 až dodnes | dodávateľ 800 € (4 zmluvy) |
| PEMA, spol. s r.o. IČO 31646883 | Konateľ | 21. 1. 2026 až dodnes | dodávateľ 50 € (1 zmluva) |
| PEMA, spol. s r.o. IČO 31646883 | Konateľ | 21. 1. 2005 až dodnes | dodávateľ 50 € (1 zmluva) |
| PRIMA ESTATE, s.r.o. IČO 36348830 | Konateľ | 21. 1. 2026 až dodnes | dodávateľ 30 € (1 zmluva) |
| PRIMA ESTATE, s.r.o. IČO 36348830 | Konateľ | 8. 11. 2005 až dodnes | dodávateľ 30 € (1 zmluva) |
| Amirp, spol. s r.o. IČO 31605435 | Konateľ | 21. 1. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| OLÝRA, s.r.o. IČO 36701092 | Konateľ | 21. 1. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mantelco s. r. o. IČO 53186362 | Konateľ | 21. 1. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bene reality s. r. o. IČO 46474285 | Konateľ | 2. 5. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mantelco s. r. o. IČO 53186362 | Konateľ | 2. 12. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bene reality s. r. o. IČO 46474285 | Konateľ | 14. 10. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Predeon, s.r.o. IČO 52532135 | Konateľ | 24. 7. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| OLÝRA, s.r.o. IČO 36701092 | Konateľ | 21. 11. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MS Estate, spol. s r. o. IČO 36041980 | Konateľ | 18. 2. 2008 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Amirp, spol. s r.o. IČO 31605435 | Konateľ | 21. 1. 2005 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| PRIMA ZDROJ Považská Bystrica, spol. s r.o. IČO 00694100 | Konateľ | 24. 7. 2020 až 12. 11. 2024 | dodávateľ 310 tis. € (5 zmlúv) |
| PRIMA ZDROJ Považská Bystrica, spol. s r.o. IČO 00694100 | Konateľ | 24. 7. 2020 až 10. 10. 2024 | dodávateľ 310 tis. € (5 zmlúv) |
| PRIMA ZDROJ Považská Bystrica, spol. s r.o. IČO 00694100 | Konateľ | 27. 1. 2005 až 28. 8. 2006 | dodávateľ 310 tis. € (5 zmlúv) |
| HALINA, s.r.o. IČO 31645003, zaniknutý 26. 1. 2021 | Konateľ | 24. 7. 2020 až 25. 1. 2021 | dodávateľ 291 tis. € (2 zmluvy) |
| HALINA, s.r.o. IČO 31645003, zaniknutý 26. 1. 2021 | Konateľ | 30. 12. 1996 až 25. 1. 2021 | dodávateľ 291 tis. € (2 zmluvy) |
| HALINA, s.r.o. IČO 31645003, zaniknutý 26. 1. 2021 | Konateľ | 30. 12. 1996 až 28. 10. 2005 | dodávateľ 291 tis. € (2 zmluvy) |
| L U D O , spol. s r.o. IČO 36021237 | Konateľ | 26. 1. 2001 až 21. 4. 2005 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
dodávateľ 12 tis. € (12 zmlúv) objednávateľ 4 052 € (2 zmluvy) |
| Orlové a príroda, s. r. o. IČO 44502729 | Konateľ | 24. 7. 2020 až 12. 11. 2024 | dodávateľ 800 € (4 zmluvy) |
| Orlové a príroda, s. r. o. IČO 44502729 | Konateľ | 24. 7. 2020 až 10. 10. 2024 | dodávateľ 800 € (4 zmluvy) |
| PEMA, spol. s r.o. IČO 31646883 | Konateľ | 24. 7. 2020 až 10. 10. 2024 | dodávateľ 50 € (1 zmluva) |
| PEMA, spol. s r.o. IČO 31646883 | Konateľ | 24. 7. 2020 až 12. 11. 2024 | dodávateľ 50 € (1 zmluva) |
| PRIMA ESTATE, s.r.o. IČO 36348830 | Konateľ | 24. 7. 2020 až 10. 10. 2024 | dodávateľ 30 € (1 zmluva) |
| PRIMA ESTATE, s.r.o. IČO 36348830 | Konateľ | 24. 7. 2020 až 13. 11. 2024 | dodávateľ 30 € (1 zmluva) |
| Mantelco s. r. o. IČO 53186362 | Konateľ | 2. 12. 2023 až 10. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mantelco s. r. o. IČO 53186362 | Konateľ | 2. 12. 2023 až 11. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bene reality s. r. o. IČO 46474285 | Konateľ | 14. 10. 2022 až 10. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bene reality s. r. o. IČO 46474285 | Konateľ | 14. 10. 2022 až 12. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SATOS s. r. o. IČO 46513329, zaniknutý 19. 1. 2022 | Konateľ | 10. 3. 2021 až 18. 1. 2022 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Amirp, spol. s r.o. IČO 31605435 | Konateľ | 24. 7. 2020 až 8. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Amirp, spol. s r.o. IČO 31605435 | Konateľ | 24. 7. 2020 až 10. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MS Estate, spol. s r. o. IČO 36041980 | Konateľ | 24. 7. 2020 až 13. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MS Estate, spol. s r. o. IČO 36041980 | Konateľ | 24. 7. 2020 až 10. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OLÝRA, s.r.o. IČO 36701092 | Konateľ | 24. 7. 2020 až 10. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OLÝRA, s.r.o. IČO 36701092 | Konateľ | 24. 7. 2020 až 11. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Predeon, s.r.o. IČO 52532135 | Konateľ | 1. 8. 2019 až 24. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Predeon, s.r.o. IČO 52532135 | Konateľ | 1. 8. 2019 až 19. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Reštaurácia " U Sváka Ragana ", spol. s r.o. IČO 34142258, zaniknutý 8. 3. 2023 | Konateľ | 24. 1. 2013 až 19. 3. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Reštaurácia " U Sváka Ragana ", spol. s r.o. IČO 34142258, zaniknutý 8. 3. 2023 | Konateľ | 24. 1. 2013 až 15. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRIMM, s.r.o. IČO 36341479, zaniknutý 6. 12. 2012 | Konateľ | 28. 9. 2012 až 5. 12. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DEAN, s.r.o. IČO 36341401, zaniknutý 1. 1. 2014 | Konateľ | 21. 11. 2011 až 31. 12. 2013 |
| PLM Senec, s.r.o. IČO 36698326, zaniknutý 17. 1. 2012 | Konateľ | 10. 10. 2011 až 16. 1. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAGA, s.r.o. IČO 36349020, zaniknutý 6. 9. 2012 | Konateľ | 6. 11. 2008 až 5. 9. 2012 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| PRIMM, s.r.o. IČO 36341479, zaniknutý 6. 12. 2012 | Konateľ | 24. 3. 2006 až 21. 6. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRIMM, s.r.o. IČO 36341479, zaniknutý 6. 12. 2012 | Konateľ | 24. 3. 2006 až 19. 6. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZUNIVO, a.s. "v likvidácii" IČO 31560512, zaniknutý 30. 1. 2015 | Predstavenstvo: Predseda | 25. 1. 2005 až 29. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DÔVERA, s.r.o. IČO 36372510, zaniknutý 1. 1. 2013 | Konateľ | 2. 12. 2002 až 31. 12. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| POBRAS, s.r.o. IČO 35715405, zaniknutý 30. 11. 2007 | Konateľ | 20. 7. 1998 až 29. 11. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pimm, spol. s r.o. IČO 31613357, zaniknutý 1. 10. 2008 | Konateľ | 16. 12. 1996 až 30. 9. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CBA Považská Bystrica, a.s. v konkurze IČO 36010413, zaniknutý 15. 3. 2018 | Predstavenstvo: predseda | 1. 10. 1996 až 30. 11. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CBA Považská Bystrica, a.s. v konkurze IČO 36010413, zaniknutý 15. 3. 2018 | Predstavenstvo: predseda | 1. 10. 1996 až 31. 7. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CBA Považská Bystrica, a.s. v konkurze IČO 36010413, zaniknutý 15. 3. 2018 | Predstavenstvo: predseda | 1. 10. 1996 až 24. 7. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (14).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| PRIMA ZDROJ Považská Bystrica, spol. s r.o. IČO 00694100 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 744 374 € | 100 % | 15. 6. 2022 |
| Predeon, s.r.o. IČO 52532135 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 26. 1. 2023 |
| MS Estate, spol. s r. o. IČO 36041980 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 889 € | 88,7 % | 17. 6. 2022 |
| Amirp, spol. s r.o. IČO 31605435 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 10 623 € | 80 % | 17. 5. 2022 |
| Bene reality s. r. o. IČO 46474285 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 400 € | 78,26 % | 28. 5. 2025 |
| Bene reality s. r. o. IČO 46474285 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 400 € | 78,26 % | 28. 5. 2025 |
| L U D O , spol. s r.o. IČO 36021237 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 270 066 € | 60 % | 19. 1. 2022 |
| Mantelco s. r. o. IČO 53186362 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 60 % | 21. 12. 2023 |
| FOOD FACTORING s.r.o. IČO 36764299 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 23 899 € | 60 % | 24. 5. 2022 |
| OLÝRA, s.r.o. IČO 36701092 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 7 966,27 € | 60 % | 16. 6. 2022 |
| Orlové a príroda, s. r. o. IČO 44502729 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 983 € | 59,99 % | 16. 6. 2022 |
| PRIMA ESTATE, s.r.o. IČO 36348830 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 983 € | 59,99 % | 28. 6. 2022 |
| ZDROJ MT, spol. s r.o. IČO 31602444 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 386 € | 50,99 % | 21. 5. 2022 |
| PEMA, spol. s r.o. IČO 31646883 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 48 630 € | 50 % | 21. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 13.