23 zápisov v štatutárnych orgánoch16 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Pacalaj, Palla a partneri, s.r.o. IČO 36857548 | Konateľ | 1. 4. 2008 až dodnes | dodávateľ 101 tis. € (12 zmlúv) objednávateľ 300 € (1 zmluva) |
| Veritro s. r. o. IČO 52418588 | Konateľ | 18. 8. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEX real, s. r. o. IČO 53326199 | Konateľ | 24. 1. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Šenkvická viecha, s. r. o. IČO 55197230 | Konateľ | 10. 2. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| GoSlovakia s.r.o. IČO 52233626 | Konateľ | 19. 3. 2019 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ANIMA 21 s.r.o. IČO 36763217 | Konateľ | 9. 12. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Corporate house, s.r.o. IČO 46080147 | Konateľ | 5. 4. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PA Company, s.r.o., v skrátenej podobe PACO, s.r.o. IČO 36275212 | Konateľ | 10. 9. 2005 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Arena Cafe Plus, s.r.o. IČO 50028111 | Konateľ | 7. 12. 2016 až 20. 4. 2021 | objednávateľ 137 tis. € (39 zmlúv) |
| Arena Cafe Plus, s.r.o. IČO 50028111 | Konateľ | 7. 12. 2016 až 7. 4. 2021 | objednávateľ 137 tis. € (39 zmlúv) |
| JK & R s. r. o. IČO 55197175 | Konateľ | 8. 2. 2023 až 25. 4. 2025 | dodávateľ 212 € (1 zmluva) |
| JK & R s. r. o. IČO 55197175 | Konateľ | 8. 2. 2023 až 11. 4. 2025 | dodávateľ 212 € (1 zmluva) |
| STSTEEL SK s. r. o. IČO 55574289 | Konateľ | 28. 6. 2023 až 11. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STSTEEL SK s. r. o. IČO 55574289 | Konateľ | 28. 6. 2023 až 22. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KEBENA 22, s.r.o. IČO 54626633 | Konateľ | 24. 5. 2022 až 30. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KEBENA 22, s.r.o. |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 24. 5. 2022 až 30. 12. 2022 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| SIOPA 22, s. r. o. IČO 54626668 | Konateľ | 24. 5. 2022 až 17. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SIOPA 22, s. r. o. IČO 54626668 | Konateľ | 24. 5. 2022 až 11. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dentanya s.r.o. IČO 54620937 | Konateľ | 19. 5. 2022 až 24. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dentanya s.r.o. IČO 54620937 | Konateľ | 19. 5. 2022 až 14. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lavistoner s. r. o. IČO 45619875 | Konateľ | 2. 6. 2020 až 23. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lavistoner s. r. o. IČO 45619875 | Konateľ | 2. 6. 2020 až 31. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NNS, s.r.o. IČO 36253880, zaniknutý 25. 2. 2025 | Konateľ | 31. 7. 2013 až 24. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (5).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| PA Company, s.r.o., v skrátenej podobe PACO, s.r.o. IČO 36275212 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 16 597 € | 50 % | 20. 8. 2022 |
| Pacalaj, Palla a partneri, s.r.o. IČO 36857548 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 9. 9. 2022 |
| LEX real, s. r. o. IČO 53326199 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 22. 7. 2025 |
| GoSlovakia s.r.o. IČO 52233626 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 33,33 % | 18. 5. 2022 |
| i2 - industrial innovations, s.r.o. IČO 51006880 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 10 % | 21. 8. 2026 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.