12 zápisov v štatutárnych orgánoch12 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MATEX, s.r.o. IČO 31675999 | Konateľ | 9. 8. 2024 až dodnes | dodávateľ 852 tis. € (51 zmlúv) objednávateľ 52 tis. € (23 zmlúv) |
| Adove Energy - A, s.r.o. IČO 44923180 | Konateľ | 14. 8. 2009 až dodnes | dodávateľ 29 tis. € (2 zmluvy) |
| MONTE MÓRY s. r. o. IČO 57316414 | Konateľ | 11. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| duo & duo, s. r. o. IČO 57232474 | Konateľ | 17. 10. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bulharská, s. r. o. IČO 57142343 | Konateľ | 23. 8. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TKB AGRO, s. r. o. IČO 56310617 | Konateľ | 22. 6. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ovruč, s.r.o. IČO 47319585 | Konateľ | 11. 7. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lesna Development, s. r. o. IČO 36820407 | Konateľ | 21. 12. 2010 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| 1. FVE HUMENNÉ s.r.o. IČO 45918643 | Konateľ | 16. 12. 2010 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| 2. FVE HUMENNÉ s.r.o. IČO 45918686 | Konateľ | 16. 12. 2010 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| F & D INVEST, s.r.o. IČO 36513431 | Konateľ | 14. 2. 2006 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Adove Development, s.r.o. IČO 36427489 | Konateľ | 11. 2. 2005 až dodnes |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (12).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Adove Development, s.r.o. IČO 36427489 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 639 € | 100 % | 8. 12. 2022 |
| F & D INVEST, s.r.o. IČO 36513431 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 24. 6. 2025 |
| 1. FVE HUMENNÉ s.r.o. IČO 45918643 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 17. 11. 2022 |
| 2. FVE HUMENNÉ s.r.o. IČO 45918686 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 1. 10. 2022 |
| Adove Energy - A, s.r.o. IČO 44923180 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 9. 9. 2022 |
| MONTE MÓRY s. r. o. IČO 57316414 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 11. 11. 2025 |
| duo & duo, s. r. o. IČO 57232474 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 17. 10. 2025 |
| Lesna Development, s. r. o. IČO 36820407 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 660 € | 25 % | 1. 11. 2022 |
| Bulharská, s. r. o. IČO 57142343 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 23. 8. 2025 |
| Ovruč, s.r.o. IČO 47319585 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 000 € | 20 % | 5. 6. 2024 |
| TKB AGRO, s. r. o. IČO 56310617 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 000 € | 20 % | 22. 6. 2024 |
| TKB Poprad s. r. o. IČO 52169979 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 17. 6. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.