61 zápisov v štatutárnych orgánoch29 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Top 1 Accounting, s.r.o. IČO 45633461 | Konateľ | 21. 5. 2024 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 1 704 € (2 zmluvy) |
| IČO 53653564 IČO 53653564, zaniknutý 21. 8. 2026 | Likvidátor | 21. 8. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Top 1 Reality s.r.o. IČO 47376953 | Konateľ | 12. 8. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| T1A NO VAT, s.r.o. IČO 51121981 | Konateľ | 12. 8. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Účtovníci, s.r.o. IČO 52332152 | Konateľ | 12. 8. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mitatel, s.r.o. IČO 53014669 | Konateľ | 12. 8. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Best Payroll s.r.o. IČO 55374298 | Konateľ | 12. 8. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MK Tax Audit Advisory, s. r. o. IČO 46494707 | Konateľ | 23. 5. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NONIKY s. r. o. IČO 55374662 | Konateľ | 23. 5. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| T1A, s. r. o. IČO 46245511 | Konateľ | 21. 5. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Top 1 Agro s.r.o. IČO 51443791 | Konateľ | 21. 5. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Top 1 Services s. r. o. IČO 35963344 | Konateľ | 19. 12. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Etimos s.r.o. IČO 53602536 | Konateľ | 28. 3. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Talilo s. r. o. IČO 53607546 | Konateľ | 28. 3. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Taxami s. r. o. IČO 54588359 | Konateľ | 28. 3. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Estuti s.r.o. IČO 54937540 | Konateľ | 28. 3. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Aiboan s.r.o. IČO 54939941 | Konateľ | 28. 3. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Top 1 Accounting, s.r.o. IČO 45633461 | Konateľ | 27. 4. 2013 až 31. 5. 2021 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 1 704 € (2 zmluvy) |
| Top 1 Accounting, s.r.o. IČO 45633461 | Konateľ | 27. 4. 2013 až 24. 6. 2021 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 1 704 € (2 zmluvy) |
| Keiken, s.r.o. IČO 52916197 | Konateľ | 12. 8. 2025 až 7. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Keiken, s.r.o. IČO 52916197 | Konateľ | 12. 8. 2025 až 17. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Prestige global trade s. r. o. IČO 53012615 | Konateľ | 12. 8. 2025 až 25. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Prestige global trade s. r. o. IČO 53012615 | Konateľ | 12. 8. 2025 až 4. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Top 1 IT Solutions, s.r.o. IČO 54415691 | Konateľ | 12. 8. 2025 až 26. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Top 1 IT Solutions, s.r.o. IČO 54415691 | Konateľ | 12. 8. 2025 až 3. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CRONOS s.r.o. IČO 55363385 | Konateľ | 12. 8. 2025 až 19. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CRONOS s.r.o. IČO 55363385 | Konateľ | 12. 8. 2025 až 12. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Solarlife s. r. o. IČO 53602765 | Konateľ | 19. 6. 2024 až 29. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Solarlife s. r. o. IČO 53602765 | Konateľ | 19. 6. 2024 až 12. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 89 Co. s. r. o. IČO 54589011 | Konateľ | 28. 3. 2023 až 15. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 89 Co. s. r. o. IČO 54589011 | Konateľ | 28. 3. 2023 až 22. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| walvier s.r.o. IČO 45274126 | Konateľ | 25. 1. 2023 až 27. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| walvier s.r.o. IČO 45274126 | Konateľ | 25. 1. 2023 až 19. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Unicraft s. r. o. IČO 53656717 | Konateľ | 30. 3. 2021 až 6. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Unicraft s. r. o. IČO 53656717 | Konateľ | 30. 3. 2021 až 31. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vila domy Jurská, s.r.o. IČO 53657195 | Konateľ | 25. 3. 2021 až 31. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vila domy Jurská, s.r.o. IČO 53657195 | Konateľ | 25. 3. 2021 až 7. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Talilo s. r. o. IČO 53607546 | Konateľ | 5. 3. 2021 až 23. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Talilo s. r. o. IČO 53607546 | Konateľ | 5. 3. 2021 až 31. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AHRPBC s. r. o. IČO 53607694 | Konateľ | 26. 2. 2021 až 7. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AHRPBC s. r. o. IČO 53607694 | Konateľ | 26. 2. 2021 až 31. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pemaf s.r.o. IČO 53602838 | Konateľ | 25. 2. 2021 až 7. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pemaf s.r.o. IČO 53602838 | Konateľ | 25. 2. 2021 až 31. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Prestige global trade s. r. o. IČO 53012615 | Konateľ | 1. 4. 2020 až 24. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Prestige global trade s. r. o. IČO 53012615 | Konateľ | 1. 4. 2020 až 31. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mitatel, s.r.o. IČO 53014669 | Konateľ | 1. 4. 2020 až 31. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mitatel, s.r.o. IČO 53014669 | Konateľ | 1. 4. 2020 až 24. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Keiken, s.r.o. IČO 52916197 | Konateľ | 7. 2. 2020 až 31. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Keiken, s.r.o. IČO 52916197 | Konateľ | 7. 2. 2020 až 21. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mayllo Group, s. r. o. IČO 52594777 | Konateľ | 21. 9. 2019 až 31. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mayllo Group, s. r. o. IČO 52594777 | Konateľ | 21. 9. 2019 až 24. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Účtovníci, s.r.o. IČO 52332152 | Konateľ | 15. 5. 2019 až 31. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Účtovníci, s.r.o. IČO 52332152 | Konateľ | 15. 5. 2019 až 18. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Top 1 Agro s.r.o. IČO 51443791 | Konateľ | 1. 3. 2018 až 31. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Top 1 Agro s.r.o. IČO 51443791 | Konateľ | 1. 3. 2018 až 30. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| T1A NO VAT, s.r.o. IČO 51121981 | Konateľ | 6. 10. 2017 až 31. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| T1A NO VAT, s.r.o. IČO 51121981 | Konateľ | 6. 10. 2017 až 24. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Top 1 Reality s.r.o. IČO 47376953 | Konateľ | 25. 4. 2016 až 31. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Top 1 Reality s.r.o. IČO 47376953 | Konateľ | 25. 4. 2016 až 18. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| T1A, s. r. o. IČO 46245511 | Konateľ | 27. 4. 2013 až 31. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| T1A, s. r. o. IČO 46245511 | Konateľ | 27. 4. 2013 až 21. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (4).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| MK Tax Audit Advisory, s. r. o. IČO 46494707 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 17. 12. 2020 |
| Top 1 Services s. r. o. IČO 35963344 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 29. 12. 2023 |
| Top 1 Accounting, s.r.o. IČO 45633461 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 21. 1. 2021 |
| Top 1 Agro s.r.o. IČO 51443791 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 11. 2020 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 73.