12 zápisov v štatutárnych orgánoch12 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ORBIS IN, s.r.o. IČO 35842008 | Konateľ | 16. 8. 2002 až dodnes | dodávateľ 230 tis. € (25 zmlúv) objednávateľ 3 000 € (1 zmluva) |
| WELL IN, s. r. o. IČO 46711791 | Konateľ | 12. 6. 2012 až dodnes | dodávateľ 14 tis. € (3 zmluvy) objednávateľ 4 000 € (1 zmluva) |
| LIGA SLOVAKIA s.r.o. IČO 47216646 | Konateľ | 10. 10. 2018 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| WELL centre s. r. o. IČO 50177541 | Konateľ | 8. 3. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Run WELL s.r.o. IČO 50178229 | Konateľ | 8. 3. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| WELL new s.r.o. IČO 50177371 | Konateľ | 23. 2. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| WELL Rosa s.r.o. IČO 50177401 | Konateľ | 23. 2. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Svet Ružinov s. r. o. IČO 48151963 | Konateľ | 27. 5. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Svet centrum s. r. o. IČO 48152081 | Konateľ | 27. 5. 2015 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Svet zdravia Ružinov s.r.o. IČO 47822406 | Konateľ | 3. 7. 2014 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Svet zdravia centrum s. r. o. IČO 47822031 | Konateľ | 28. 6. 2014 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SVET ZDRAVIA SK s. r. o. IČO 47117745 | Konateľ | 26. 6. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (13).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| ORBIS IN, s.r.o. IČO 35842008 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 486 € | 50 % | 18. 12. 2021 |
| Run WELL s.r.o. IČO 50178229 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 18. 12. 2021 |
| SVET ZDRAVIA SK s. r. o. IČO 47117745 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 18. 12. 2021 |
| Svet Ružinov s. r. o. IČO 48151963 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 14. 12. 2021 |
| Svet centrum s. r. o. IČO 48152081 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 21. 12. 2021 |
| Svet zdravia Ružinov s.r.o. IČO 47822406 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 22. 12. 2021 |
| Svet zdravia centrum s. r. o. IČO 47822031 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 30. 12. 2021 |
| WELL IN, s. r. o. IČO 46711791 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 22. 12. 2021 |
| WELL Rosa s.r.o. IČO 50177401 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 18. 12. 2021 |
| WELL centre s. r. o. IČO 50177541 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 29. 12. 2021 |
| WELL new s.r.o. IČO 50177371 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 7. 12. 2021 |
| Welko Team Slovakia s.r.o. IČO 50308769 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 28. 12. 2021 |
| LIGA SLOVAKIA s.r.o. IČO 47216646 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 16. 12. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.