32 zápisov v štatutárnych orgánoch24 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ATO, v. o. s. IČO 36661996, zaniknutý 24. 11. 2021 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 15. 5. 2021 až dodnes | dodávateľ 11 tis. € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| spnr service, s.r.o. IČO 47717980 | Konateľ | 6. 9. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MP Invest group s.r.o. IČO 51073307 | Konateľ | 3. 9. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MONTAVERA PARTNERS, družstvo IČO 57721220 | Predseda predstavenstva | 2. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| B9 Invest s.r.o. IČO 51865777 | Konateľ | 19. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| G9 Invest s.r.o. IČO 51867176 | Konateľ | 19. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| C9 Invest s.r.o. IČO 51867192 | Konateľ | 19. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| I9 Invest s.r.o. IČO 51864746 | Konateľ | 13. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| D9 Invest s. r. o. IČO 51864991 | Konateľ | 13. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| A9 Invest s.r.o. IČO 51865807 | Konateľ | 13. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| H9 Invest s.r.o. IČO 51865386 | Konateľ | 4. 8. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Elektronické služby v. o. s. IČO 52260933, zaniknutý 5. 5. 2023 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 23. 7. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| F9 Invest s.r.o. IČO 51867796 | Konateľ | 10. 5. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MGS GAME, v. o. s. IČO 36283703, zaniknutý 19. 11. 2021 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 29. 10. 2021 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| ATO SK, v. o. s. IČO 51468051, zaniknutý 3. 11. 2021 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 15. 5. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROVIDUS Trans Division 21, s. r. o. IČO 53035305 | Konateľ | 23. 6. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vaňko a partneri ADVOKATI.SK, s.r.o. IČO 52782921 | Konateľ | 12. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROVIDUS Control, s. r. o. IČO 46147900 | Konateľ | 28. 12. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Advokátska kancelária CORPIS, s. r. o. IČO 47237783 | Likvidátor | 1. 1. 2020 až 22. 9. 2020 | dodávateľ 12 tis. € (2 zmluvy) |
| Advokátska kancelária CORPIS, s. r. o. IČO 47237783 | Likvidátor | 1. 1. 2020 až 3. 8. 2020 | dodávateľ 12 tis. € (2 zmluvy) |
| ATO, v. o. s. IČO 36661996, zaniknutý 24. 11. 2021 | Konateľ | 19. 8. 2019 až 14. 5. 2021 | dodávateľ 11 tis. € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| BPU Holding s.r.o. IČO 52856551 | Konateľ | 23. 12. 2021 až 30. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Provinel s. r. o. IČO 46255214 | Konateľ | 19. 8. 2020 až 4. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Provinel s. r. o. IČO 46255214 | Konateľ | 19. 8. 2020 až 28. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ATO SK, v. o. s. IČO 51468051, zaniknutý 3. 11. 2021 | Konateľ | 28. 8. 2019 až 14. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| MDL Logistics s.r.o. IČO 45415102 | Konateľ | 21. 6. 2019 až 16. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Elektronické služby v. o. s. IČO 52260933, zaniknutý 5. 5. 2023 | Konateľ | 3. 4. 2019 až 22. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Elektronické služby v. o. s. IČO 52260933, zaniknutý 5. 5. 2023 | Konateľ | 3. 4. 2019 až 1. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROPIS 10, s. r. o. IČO 50443470, zaniknutý 30. 7. 2020 | Likvidátor | 1. 3. 2019 až 30. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROPIS 10, s. r. o. IČO 50443470, zaniknutý 30. 7. 2020 | Likvidátor | 1. 3. 2019 až 8. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MDL Logistics s.r.o. IČO 45415102 | Konateľ | 17. 12. 2018 až 16. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| T-shop 3, v.o.s. IČO 51240939 | Konateľ | 11. 10. 2018 až 14. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (4).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| A9 Invest s.r.o. IČO 51865807 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 100 000 € | 100 % | 25. 9. 2026 |
| Advokátska kancelária CORPIS, s. r. o. IČO 47237783 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 29. 6. 2022 |
| PROVIDUS Control, s. r. o. IČO 46147900 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 7. 4. 2022 |
| Vaňko a partneri ADVOKATI.SK, s.r.o. IČO 52782921 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 21. 4. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 14.