14 zápisov v štatutárnych orgánoch8 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| SABRE, s.r.o. IČO 36663557 | Konateľ | 11. 8. 2006 až dodnes | dodávateľ 27 tis. € (2 zmluvy) objednávateľ 47 tis. € (3 zmluvy) |
| VERBAX, s.r.o. IČO 36693341 | Konateľ | 31. 7. 2017 až dodnes | dodávateľ 15 tis. € (1 zmluva) objednávateľ 43 tis. € (3 zmluvy) |
| TECHFAN, s.r.o. IČO 46904018 | Konateľ | 29. 10. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| GreenLab, s.r.o. IČO 44564171 | Konateľ | 3. 6. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Terak, s.r.o. IČO 46469320 | Konateľ | 14. 12. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| AUTOCOMODEX TRNAVA, spol. s r.o. IČO 31443036 | Konateľ | 23. 6. 2003 až 16. 9. 2009 | dodávateľ 1,3 mil. € (67 zmlúv) objednávateľ 11 tis. € (27 zmlúv) |
| AUTOCOMODEX TRNAVA, spol. s r.o. IČO 31443036 | Konateľ | 23. 6. 2003 až 1. 10. 2009 | dodávateľ 1,3 mil. € (67 zmlúv) objednávateľ 11 tis. € (27 zmlúv) |
| TECHFAN, s.r.o. IČO 46904018 | Konateľ | 29. 11. 2012 až 14. 1. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TECHFAN, s.r.o. IČO 46904018 | Konateľ | 29. 11. 2012 až 1. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Terak, s.r.o. IČO 46469320 | Konateľ | 14. 12. 2011 až 28. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AUTOTECHNIKA s.r.o. IČO 31427944, zaniknutý 1. 1. 2016 | Konateľ | 1. 10. 2009 až 24. 4. 2014 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| AUTOTECHNIKA s.r.o. IČO 31427944, zaniknutý 1. 1. 2016 | Konateľ | 1. 10. 2009 až 2. 4. 2014 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| JP CONSULTING, s.r.o IČO 36834360, zaniknutý 16. 4. 2013 | Konateľ | 18. 9. 2007 až 11. 2. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JP CONSULTING, s.r.o IČO 36834360, zaniknutý 16. 4. 2013 | Konateľ | 18. 9. 2007 až 18. 2. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (4).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| SABRE, s.r.o. IČO 36663557 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 33 194 € | 100 % | 11. 8. 2022 |
| VERBAX, s.r.o. IČO 36693341 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 33 194 € | 100 % | 30. 9. 2021 |
| Terak, s.r.o. IČO 46469320 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 20 000 € | 100 % | 18. 5. 2022 |
| TECHFAN, s.r.o. IČO 46904018 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 100 € | 85 % | 6. 11. 2024 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.