36 zápisov v štatutárnych orgánoch20 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| OZETA NEO, a.s. IČO 36329843 | Predstavenstvo: člen | 30. 11. 2004 až 24. 8. 2005 | dodávateľ 1,2 mil. € (38 zmlúv) objednávateľ 3 666 € (6 zmlúv) |
| OZETA NEO, a.s. IČO 36329843 | Predstavenstvo: člen | 30. 11. 2004 až 29. 9. 2005 | dodávateľ 1,2 mil. € (38 zmlúv) objednávateľ 3 666 € (6 zmlúv) |
| OZETA NEO, a.s. IČO 36329843 | Predstavenstvo: podpredseda | 4. 8. 2004 až 30. 11. 2004 | dodávateľ 1,2 mil. € (38 zmlúv) objednávateľ 3 666 € (6 zmlúv) |
| OZETA NEO, a.s. IČO 36329843 | Predstavenstvo: podpredseda | 4. 8. 2004 až 31. 12. 2004 | dodávateľ 1,2 mil. € (38 zmlúv) objednávateľ 3 666 € (6 zmlúv) |
| OZETA NEO, a.s. IČO 36329843 | Predstavenstvo: podpredseda | 26. 11. 2003 až 4. 8. 2004 | dodávateľ 1,2 mil. € (38 zmlúv) objednávateľ 3 666 € (6 zmlúv) |
| OZETA NEO, a.s. IČO 36329843 | Predstavenstvo: podpredseda | 26. 11. 2003 až 14. 9. 2004 | dodávateľ 1,2 mil. € (38 zmlúv) objednávateľ 3 666 € (6 zmlúv) |
| Falck Záchranná a.s. v likvidácii IČO 35900130, zaniknutý 21. 11. 2024 | Predstavenstvo: predseda | 14. 10. 2004 až 19. 4. 2005 | dodávateľ 473 tis. € (84 zmlúv) objednávateľ 452 tis. € (29 zmlúv) |
| Falck Záchranná a.s. v likvidácii IČO 35900130, zaniknutý 21. 11. 2024 | Predstavenstvo: predseda | 14. 10. 2004 až 6. 5. 2005 | dodávateľ 473 tis. € (84 zmlúv) objednávateľ 452 tis. € (29 zmlúv) |
| Falck Záchranná a.s. v likvidácii IČO 35900130, zaniknutý 21. 11. 2024 | Predstavenstvo | 20. 8. 2004 až 11. 11. 2004 | dodávateľ 473 tis. € (84 zmlúv) objednávateľ 452 tis. € (29 zmlúv) |
| Slovenská Dunajská Konštrukčná, a.s. IČO 35819391 | Predstavenstvo: člen | 18. 4. 2002 až 16. 10. 2003 | dodávateľ 4 000 € (3 zmluvy) |
| NPL services s.r.o., v likvidácií IČO 47784563, zaniknutý 28. 8. 2020 | Konateľ | 31. 5. 2014 až 2. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Inglewood s.r.o. IČO 45469717, zaniknutý 11. 6. 2020 | Konateľ | 1. 7. 2013 až 20. 1. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rosswell, s.r.o. v likvidácii IČO 46876090, zaniknutý 2. 8. 2016 | Konateľ | 3. 11. 2012 až 1. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Quarta, a. s. IČO 46377735, zaniknutý 13. 12. 2016 | Predstavenstvo: predseda | 8. 10. 2011 až 12. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Slovakia GS, a. s. v likvidácii IČO 36291412, zaniknutý 4. 8. 2016 | predseda predstavenstva | 20. 9. 2011 až 3. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Slovenský investičný holding, s. r. o. IČO 00011088, zaniknutý 29. 10. 2009 | Konateľ | 29. 8. 2008 až 28. 10. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Virtus 9, a.s. IČO 36721280, zaniknutý 6. 2. 2024 | predseda predstavenstva | 27. 6. 2007 až 26. 7. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Virtus 9, a.s. IČO 36721280, zaniknutý 6. 2. 2024 | predseda predstavenstva | 27. 6. 2007 až 30. 7. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Penta Investments, s.r.o. IČO 35898194, zaniknutý 15. 8. 2008 | Predstavenstvo: predseda | 25. 8. 2004 až 24. 3. 2005 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Penta Investments, s.r.o. IČO 35898194, zaniknutý 15. 8. 2008 | Predstavenstvo: predseda | 25. 8. 2004 až 10. 3. 2005 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DÔVERA Holding, s. r. o. IČO 35883731, zaniknutý 6. 12. 2012 | Predstavenstvo: člen | 26. 4. 2004 až 20. 7. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DÔVERA Holding, s. r. o. IČO 35883731, zaniknutý 6. 12. 2012 | Predstavenstvo: člen | 26. 4. 2004 až 15. 7. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BEON Invest, a.s. v likvidácii IČO 36624616, zaniknutý 8. 9. 2011 | Predstavenstvo: člen | 19. 3. 2004 až 23. 6. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BEON Invest, a.s. v likvidácii IČO 36624616, zaniknutý 8. 9. 2011 | Predstavenstvo: člen | 19. 3. 2004 až 28. 4. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PPC Holding, s. r. o. IČO 36331546, zaniknutý 13. 10. 2010 | Predstavenstvo: predseda | 8. 12. 2003 až 14. 10. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PPC Holding, s. r. o. IČO 36331546, zaniknutý 13. 10. 2010 | Predstavenstvo: člen | 8. 12. 2003 až 26. 7. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PPC Holding, s. r. o. IČO 36331546, zaniknutý 13. 10. 2010 | Predstavenstvo: predseda | 8. 12. 2003 až 21. 10. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PPC Finance, s.r.o. IČO 36621901, zaniknutý 17. 3. 2010 | Predstavenstvo: člen | 8. 12. 2003 až 19. 4. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PPC Finance, s.r.o. IČO 36621901, zaniknutý 17. 3. 2010 | Predstavenstvo: člen | 8. 12. 2003 až 10. 5. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Slovenská Dunajská Finančná, a.s. IČO 35848553, zaniknutý 30. 9. 2006 | Predstavenstvo: člen | 5. 12. 2002 až 31. 5. 2005 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Slovenská Dunajská Finančná, a.s. IČO 35848553, zaniknutý 30. 9. 2006 | Predstavenstvo: člen | 5. 12. 2002 až 23. 5. 2005 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B INVESTMENT HOUSE, a.s. IČO 35835362, zaniknutý 11. 1. 2012 | Predstavenstvo: člen | 22. 4. 2002 až 15. 2. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ES, a.s. IČO 35819456, zaniknutý 26. 1. 2007 | Predstavenstvo: člen | 19. 4. 2002 až 25. 1. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| R.C.G. Trust, a.s. IČO 31562728, zaniknutý 22. 6. 2007 | predseda predstavenstva | 4. 4. 2002 až 21. 6. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mliekoservis Slovakia, a.s. IČO 35820667 | podpredseda predstavenstva | 25. 9. 2001 až 9. 3. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mliekoservis Slovakia, a.s. IČO 35820667 | Predstavenstvo: podpredseda | 25. 9. 2001 až 12. 6. 2003 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 18.