21 zápisov v štatutárnych orgánoch12 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ENERGOCOM PLUS, s.r.o. IČO 44303327 | Konateľ | 20. 1. 2010 až dodnes | dodávateľ 1,2 mil. € (46 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SUN FUEL, s. r. o. IČO 44796811 | Konateľ | 5. 6. 2009 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| esi Medzilaborce s. r. o. IČO 31699715 | Konateľ | 4. 4. 2012 až 15. 1. 2015 | dodávateľ 954 tis. € (28 zmlúv) |
| esi Medzilaborce s. r. o. IČO 31699715 | Konateľ | 4. 4. 2012 až 12. 1. 2015 | dodávateľ 954 tis. € (28 zmlúv) |
| AIR FUEL s.r.o. IČO 46519220, zaniknutý 19. 3. 2016 | Konateľ | 10. 3. 2012 až 18. 3. 2016 | dodávateľ 727 tis. € (5 zmlúv) |
| Keys Partners, a.s. IČO 44235658 | člen predstavenstva | 28. 6. 2008 až 24. 5. 2011 | dodávateľ 16 tis. € (2 zmluvy) |
| Keys Partners, a.s. IČO 44235658 | člen predstavenstva | 28. 6. 2008 až 20. 6. 2011 | dodávateľ 16 tis. € (2 zmluvy) |
| Keys Real Estate Košice I., s.r.o. IČO 47233010 | Konateľ | 29. 6. 2012 až 29. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Keys Real Estate Košice I., s.r.o. IČO 47233010 | Konateľ | 29. 6. 2012 až 18. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DUE DILIGENCE, s. r. o. v likvidácii IČO 45246645, zaniknutý 18. 12. 2025 | Konateľ | 8. 10. 2010 až 9. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DUE DILIGENCE, s. r. o. v likvidácii IČO 45246645, zaniknutý 18. 12. 2025 | Konateľ | 8. 10. 2010 až 6. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PV Tušice II., s. r. o. IČO 45247064 | Konateľ | 5. 8. 2010 až 12. 1. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PV Tušice II., s. r. o. IČO 45247064 | Konateľ | 5. 8. 2010 až 6. 5. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SUPERFICIES, a. s. IČO 45529221 | Konateľ | 26. 5. 2010 až 10. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SUPERFICIES, a. s. IČO 45529221 | Konateľ | 26. 5. 2010 až 28. 2. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROVIDENCE, s.r.o. IČO 45529311 | Konateľ | 26. 5. 2010 až 24. 8. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROVIDENCE, s.r.o. IČO 45529311 | Konateľ | 26. 5. 2010 až 31. 7. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TYMAL, s.r.o. IČO 45529329 | Konateľ | 26. 5. 2010 až 11. 12. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TYMAL, s.r.o. IČO 45529329 | Konateľ | 26. 5. 2010 až 25. 11. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FARIO, s. r. o. IČO 45529299 | Konateľ | 5. 5. 2010 až 16. 8. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FARIO, s. r. o. IČO 45529299 | Konateľ | 5. 5. 2010 až 5. 8. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.