50 zápisov v štatutárnych orgánoch26 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Second Chance, s. r. o. v konkurze IČO 50567845 | Konateľ | 7. 5. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TEXTREX s. r. o. IČO 54538521 | Konateľ | 6. 8. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Easteurotex II, s. r. o. IČO 50434543 | Konateľ | 17. 8. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Easteurotex III, s. r. o. IČO 50442040 | Konateľ | 17. 8. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| gastróone s. r. o. IČO 17083923 | Konateľ | 3. 9. 2024 až 30. 4. 2025 | dodávateľ 1,3 mil. € (3 zmluvy) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| gastróone s. r. o. IČO 17083923 | Konateľ | 3. 9. 2024 až 7. 4. 2025 | dodávateľ 1,3 mil. € (3 zmluvy) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Caffe AUREA s. r. o. IČO 54977681 | Konateľ | 10. 11. 2022 až 28. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Caffe AUREA s. r. o. IČO 54977681 | Konateľ | 10. 11. 2022 až 7. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Second Chance III, s. r. o. IČO 52005402 | Konateľ | 20. 11. 2018 až 10. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Second Chance III, s. r. o. IČO 52005402 | Konateľ | 20. 11. 2018 až 4. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PO retail III, s. r. o. IČO 52005526 | Konateľ | 20. 11. 2018 až 30. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| PO retail III, s. r. o. IČO 52005526 | Konateľ | 20. 11. 2018 až 4. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M tex III, s. r. o. IČO 52028208 | Konateľ | 20. 11. 2018 až 20. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M tex III, s. r. o. IČO 52028208 | Konateľ | 20. 11. 2018 až 4. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Help to the People III, s. r. o. IČO 51737523 | Konateľ | 27. 9. 2018 až 4. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Help to the People III, s. r. o. IČO 51737523 | Konateľ | 27. 9. 2018 až 3. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Help to the People II, s. r. o. IČO 51783282 | Konateľ | 27. 9. 2018 až 31. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Help to the People II, s. r. o. IČO 51783282 | Konateľ | 27. 9. 2018 až 4. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Smart Recycling II s. r. o. IČO 51453941 | Konateľ | 1. 6. 2018 až 10. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Smart Recycling II s. r. o. IČO 51453941 | Konateľ | 1. 6. 2018 až 4. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Smart Recycling III s. r. o. IČO 51456141 | Konateľ | 1. 6. 2018 až 27. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Smart Recycling III s. r. o. IČO 51456141 | Konateľ | 1. 6. 2018 až 4. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Smart Recycling I. s. r. o. IČO 51128381 | Konateľ | 10. 10. 2017 až 4. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Smart Recycling I. s. r. o. IČO 51128381 | Konateľ | 10. 10. 2017 až 30. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Smart Recycling s. r. o. IČO 51128489 | Konateľ | 10. 10. 2017 až 4. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Smart Recycling s. r. o. IČO 51128489 | Konateľ | 10. 10. 2017 až 30. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mtex I, s. r. o. IČO 50920219 | Konateľ | 20. 9. 2017 až 4. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mtex I, s. r. o. IČO 50920219 | Konateľ | 20. 9. 2017 až 17. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mtex II, s. r. o. IČO 50925016 | Konateľ | 20. 9. 2017 až 13. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mtex II, s. r. o. IČO 50925016 | Konateľ | 20. 9. 2017 až 4. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Help to the People, s. r. o. IČO 50746154, zaniknutý 21. 3. 2023 | Konateľ | 10. 7. 2017 až 27. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Help to the People, s. r. o. IČO 50746154, zaniknutý 21. 3. 2023 | Konateľ | 10. 7. 2017 až 30. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Help to the People I, s. r. o. IČO 50828754 | Konateľ | 10. 7. 2017 až 4. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Help to the People I, s. r. o. IČO 50828754 | Konateľ | 10. 7. 2017 až 8. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Medical Care, s. r. o. IČO 50921649 | Konateľ | 10. 7. 2017 až 26. 8. 2022 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Medical Care, s. r. o. IČO 50921649 | Konateľ | 10. 7. 2017 až 4. 4. 2022 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Second Chance I., s. r. o. IČO 50828151 | Konateľ | 8. 6. 2017 až 4. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Second Chance I., s. r. o. IČO 50828151 | Konateľ | 8. 6. 2017 až 3. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Second Chance II., s. r. o. IČO 50828649 | Konateľ | 8. 6. 2017 až 13. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Second Chance II., s. r. o. IČO 50828649 | Konateľ | 8. 6. 2017 až 4. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PO - RETAIL II, s. r. o. IČO 50567811 | Konateľ | 9. 1. 2017 až 14. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PO - RETAIL II, s. r. o. IČO 50567811 | Konateľ | 9. 1. 2017 až 4. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Second Chance, s. r. o. v konkurze IČO 50567845 | Konateľ | 9. 1. 2017 až 26. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Second Chance, s. r. o. v konkurze IČO 50567845 | Konateľ | 9. 1. 2017 až 21. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PO - RETAIL I, s. r. o. IČO 50568043 | Konateľ | 9. 1. 2017 až 17. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PO - RETAIL I, s. r. o. IČO 50568043 | Konateľ | 9. 1. 2017 až 4. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mathcom s.r.o. IČO 50549499, zaniknutý 16. 6. 2020 | Konateľ | 22. 11. 2016 až 21. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mathcom s.r.o. IČO 50549499, zaniknutý 16. 6. 2020 | Konateľ | 22. 11. 2016 až 17. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mtex SK, s. r. o. IČO 50548476 | Konateľ | 20. 10. 2016 až 4. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mtex SK, s. r. o. IČO 50548476 | Konateľ | 20. 10. 2016 až 31. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (3).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Easteurotex II, s. r. o. IČO 50434543 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| Easteurotex III, s. r. o. IČO 50442040 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| TEXTREX s. r. o. IČO 54538521 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 16. 8. 2024 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).