14 zápisov v štatutárnych orgánoch11 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Poľnohospodárska spoločnosť, a.s. IČO 45939292 | Predseda predstavenstva | 19. 10. 2021 až dodnes | dodávateľ 1,7 mil. € (33 zmlúv) objednávateľ 30 € (4 zmluvy) |
| DUO GROUP, a.s. IČO 36622443 | predseda predstavenstva | 7. 8. 2015 až dodnes | dodávateľ 275 tis. € (5 zmlúv) |
| Farma Slaská, s.r.o. IČO 44560974 | Konateľ | 29. 6. 2017 až dodnes | dodávateľ 87 tis. € (23 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Reality-service, s.r.o. IČO 36843369 | Konateľ | 28. 11. 2014 až dodnes | dodávateľ 10 tis. € (4 zmluvy) |
| GEODESY SERVICE, s.r.o. IČO 44562578 | Konateľ | 21. 5. 2025 až dodnes | dodávateľ 6 669 € (2 zmluvy) |
| Farma Žiar nad Hronom, s.r.o. IČO 36624276 | Konateľ | 13. 2. 2016 až dodnes | dodávateľ 919 € (2 zmluvy) |
| REALITY SERVICE, s.r.o. IČO 36746436 | Konateľ | 14. 9. 2016 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) objednávateľ 100 € (2 zmluvy) |
| Farma Lutila, s. r. o. IČO 54099242 | Konateľ | 23. 3. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MARIBOR, s.r.o. IČO 52953220 | Konateľ | 1. 6. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Farma Tatry, s. r. o. IČO 44941145 | Konateľ | 6. 5. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Poľnohospodárska spoločnosť, a.s. IČO 45939292 | Predstavenstvo: predseda | 29. 10. 2016 až 22. 11. 2021 | dodávateľ 1,7 mil. € (33 zmlúv) objednávateľ 30 € (4 zmluvy) |
| Poľnohospodárska spoločnosť, a.s. IČO 45939292 | Predstavenstvo: predseda | 29. 10. 2016 až 19. 10. 2021 | dodávateľ 1,7 mil. € (33 zmlúv) objednávateľ 30 € (4 zmluvy) |
| VAPA Property, a.s. IČO 53506057 | Predseda predstavenstva | 29. 12. 2020 až 21. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VAPA Property, a.s. IČO 53506057 | Predseda predstavenstva | 29. 12. 2020 až 8. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (5).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| REALITY SERVICE, s.r.o. IČO 36746436 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 639 € | 100 % | 26. 7. 2022 |
| Reality-service, s.r.o. IČO 36843369 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 639 € | 100 % | 23. 7. 2022 |
| GEODESY SERVICE, s.r.o. IČO 44562578 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 5. 8. 2022 |
| MARIBOR, s.r.o. IČO 52953220 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 10. 6. 2021 |
| Spirit trade s.r.o. IČO 36623644 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 996 € | 2 % | 22. 12. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.