28 zápisov v štatutárnych orgánoch15 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Digital Solutions, s.r.o. IČO 36394661 | Konateľ | 20. 3. 2003 až 9. 12. 2003 | dodávateľ 55 tis. € (4 zmluvy) |
| VA CheMont s.r.o. IČO 35924659, zaniknutý 18. 8. 2012 | Konateľ | 8. 11. 2010 až 15. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VA CheMont s.r.o. IČO 35924659, zaniknutý 18. 8. 2012 | Konateľ | 8. 11. 2010 až 10. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Leverage Systems s. r. o. „v konkurze“ IČO 31343589 | Konateľ | 4. 5. 2009 až 16. 10. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Leverage Systems s. r. o. „v konkurze“ IČO 31343589 | Konateľ | 4. 5. 2009 až 21. 10. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hungarian J&C, s. r. o. IČO 36603783, zaniknutý 25. 10. 2018 | Konateľ | 30. 3. 2009 až 13. 12. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hungarian J&C, s. r. o. IČO 36603783, zaniknutý 25. 10. 2018 | Konateľ | 30. 3. 2009 až 30. 12. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STARITON s. r. o. IČO 44342161, zaniknutý 7. 5. 2021 | Konateľ | 30. 3. 2009 až 10. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STARITON s. r. o. IČO 44342161, zaniknutý 7. 5. 2021 | Konateľ | 30. 3. 2009 až 22. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Marilan s. r. o. IČO 44650892, zaniknutý 21. 11. 2014 | Konateľ | 30. 3. 2009 až 4. 11. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Marilan s. r. o. IČO 44650892, zaniknutý 21. 11. 2014 | Konateľ | 30. 3. 2009 až 10. 11. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bekkero s. r. o. IČO 35881666, zaniknutý 2. 10. 2024 | Konateľ | 29. 1. 2009 až 14. 6. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GIRONINA s.r.o. IČO 31727051 | Konateľ | 12. 5. 2008 až 10. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GIRONINA s.r.o. IČO 31727051 | Konateľ | 12. 5. 2008 až 18. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tradexis s. r. o. IČO 36844357 | Konateľ | 16. 4. 2008 až 10. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tradexis s. r. o. IČO 36844357 | Konateľ | 16. 4. 2008 až 15. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Everex Engineering s.r.o. IČO 36592463, zaniknutý 10. 5. 2011 | Konateľ | 20. 7. 2006 až 9. 5. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hungarian J&C, s. r. o. IČO 36603783, zaniknutý 25. 10. 2018 | Konateľ | 20. 7. 2006 až 5. 10. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hungarian J&C, s. r. o. IČO 36603783, zaniknutý 25. 10. 2018 | Konateľ | 20. 7. 2006 až 11. 10. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Woodland Estate s.r.o. IČO 35977299, zaniknutý 23. 8. 2012 | Konateľ | 2. 2. 2006 až 10. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Woodland Estate s.r.o. IČO 35977299, zaniknutý 23. 8. 2012 | Konateľ | 2. 2. 2006 až 15. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ECOREAL INVEST, s.r.o. IČO 35934841, zaniknutý 23. 11. 2021 | Konateľ | 31. 7. 2005 až 18. 6. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ECOREAL INVEST, s.r.o. IČO 35934841, zaniknutý 23. 11. 2021 | Konateľ | 31. 7. 2005 až 17. 5. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| system outsourcing s. r. o. IČO 35888822, zaniknutý 2. 7. 2013 | Konateľ | 31. 5. 2005 až 25. 8. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| system outsourcing s. r. o. IČO 35888822, zaniknutý 2. 7. 2013 | Konateľ | 31. 5. 2005 až 7. 8. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DEVELOPING Beta, s.r.o. IČO 35881330, zaniknutý 10. 8. 2005 | Konateľ | 17. 5. 2004 až 9. 8. 2005 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ESPRIT HOLDING a.s. IČO 34123792, zaniknutý 3. 9. 2013 | Predstavenstvo: predseda | 10. 8. 1998 až 12. 5. 1999 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Leverage Systems s. r. o. „v konkurze“ IČO 31343589 | Konateľ | 20. 3. 1998 až 6. 9. 2001 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 26.