46 zápisov v štatutárnych orgánoch24 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Logsys, s.r.o. v likvidácii IČO 50689932 | Likvidátor | 10. 6. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| IČO 53050649 IČO 53050649, zaniknutý 9. 7. 2026 | Likvidátor | 26. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Metal Global s.r.o. v likvidácii IČO 52268748, zaniknutý 23. 4. 2025 | Likvidátor | 23. 4. 2025 až 17. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Metal Global s.r.o. v likvidácii IČO 52268748, zaniknutý 23. 4. 2025 | Likvidátor | 3. 9. 2024 až 22. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Terasky s. r. o. v likvidácii IČO 54443806, zaniknutý 10. 7. 2024 | Likvidátor | 17. 8. 2023 až 9. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Terasky s. r. o. v likvidácii IČO 54443806, zaniknutý 10. 7. 2024 | Likvidátor | 17. 8. 2023 až 10. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Konstrocel, s.r.o. v likvidácii IČO 44465025, zaniknutý 1. 9. 2022 | Likvidátor | 28. 7. 2021 až 31. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Konstrocel, s.r.o. v likvidácii IČO 44465025, zaniknutý 1. 9. 2022 | Likvidátor | 28. 7. 2021 až 11. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLID PROFIT s. r. o. IČO 52812731 | Konateľ | 28. 2. 2020 až 2. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLID PROFIT s. r. o. IČO 52812731 | Konateľ | 28. 2. 2020 až 25. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| COMPLET-IN s.r.o. IČO 52811620 | Konateľ | 7. 12. 2019 až 23. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| COMPLET-IN s.r.o. IČO 52811620 | Konateľ | 7. 12. 2019 až 2. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RUFIAN s.r.o. IČO 51706563 | Konateľ | 10. 1. 2019 až 3. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RUFIAN s.r.o. IČO 51706563 | Konateľ | 10. 1. 2019 až 25. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Best-Time19 s.r.o. IČO 51712601 | Konateľ | 10. 1. 2019 až 2. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Best-Time19 s.r.o. IČO 51712601 | Konateľ | 10. 1. 2019 až 17. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PNG Group s.r.o. IČO 51705923 | Konateľ | 16. 8. 2018 až 16. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PNG Group s.r.o. IČO 51705923 | Konateľ | 16. 8. 2018 až 8. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Valid Line s.r.o. IČO 51461234, zaniknutý 9. 5. 2026 | Konateľ | 14. 4. 2018 až 11. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Valid Line s.r.o. IČO 51461234, zaniknutý 9. 5. 2026 | Konateľ | 14. 4. 2018 až 23. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Renvir s.r.o. IČO 51455889, zaniknutý 18. 12. 2025 | Konateľ | 24. 3. 2018 až 23. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Renvir s.r.o. IČO 51455889, zaniknutý 18. 12. 2025 | Konateľ | 24. 3. 2018 až 14. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Juntti, s.r.o. IČO 51287242, zaniknutý 19. 12. 2025 | Konateľ | 13. 3. 2018 až 11. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Juntti, s.r.o. IČO 51287242, zaniknutý 19. 12. 2025 | Konateľ | 13. 3. 2018 až 30. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fortin s.r.o. IČO 51068818 | Konateľ | 15. 9. 2017 až 16. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fortin s.r.o. IČO 51068818 | Konateľ | 15. 9. 2017 až 8. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fercato s.r.o. IČO 51069997, zaniknutý 16. 12. 2023 | Konateľ | 26. 8. 2017 až 23. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fercato s.r.o. IČO 51069997, zaniknutý 16. 12. 2023 | Konateľ | 26. 8. 2017 až 9. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MK Car Rent s. r. o. IČO 50581775 | Konateľ | 24. 1. 2017 až 28. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MK Car Rent s. r. o. IČO 50581775 | Konateľ | 24. 1. 2017 až 11. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MINDMATIC s.r.o. IČO 50514792 | Konateľ | 4. 10. 2016 až 19. 6. 2017 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| MINDMATIC s.r.o. IČO 50514792 | Konateľ | 4. 10. 2016 až 22. 6. 2017 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SWK-GROUP s.r.o. IČO 48066541, zaniknutý 1. 11. 2024 | Konateľ | 27. 2. 2015 až 18. 3. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SWK-GROUP s.r.o. IČO 48066541, zaniknutý 1. 11. 2024 | Konateľ | 27. 2. 2015 až 25. 3. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Consult 09 s. r. o. IČO 47474599 | Konateľ | 17. 10. 2013 až 13. 8. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Consult 09 s. r. o. IČO 47474599 | Konateľ | 17. 10. 2013 až 23. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Macaberu - Domček s. r. o. IČO 47474653 | Konateľ | 17. 10. 2013 až 14. 8. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Macaberu - Domček s. r. o. IČO 47474653 | Konateľ | 17. 10. 2013 až 23. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AuthorChance productions s. r. o. IČO 47477873 | Konateľ | 17. 10. 2013 až 23. 4. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AuthorChance productions s. r. o. IČO 47477873 | Konateľ | 17. 10. 2013 až 10. 4. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZH-SLOVAKIA s.r.o. IČO 47474637, zaniknutý 31. 10. 2017 | Konateľ | 16. 10. 2013 až 16. 2. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZH-SLOVAKIA s.r.o. IČO 47474637, zaniknutý 31. 10. 2017 | Konateľ | 16. 10. 2013 až 10. 3. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WIEDOR s.r.o. IČO 47207621 | Konateľ | 18. 7. 2013 až 24. 11. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WIEDOR s.r.o. IČO 47207621 | Konateľ | 18. 7. 2013 až 7. 11. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Balsero s.r.o. IČO 47207639 | Konateľ | 18. 7. 2013 až 24. 10. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Balsero s.r.o. IČO 47207639 | Konateľ | 18. 7. 2013 až 14. 11. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.