47 zápisov v štatutárnych orgánoch29 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Vaše sídlo Bratislava Premium s. r. o. IČO 57205426 | Konateľ | 26. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vaše sídlo Bratislava s .r. o. IČO 54794021 | Konateľ | 20. 9. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trvalý pobyt s .r. o. IČO 54574544 | Konateľ | 27. 4. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| 7777 s. r. o. IČO 54356466 | Konateľ | 14. 4. 2022 až dodnes | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| T-Rex Bricks s. r. o. IČO 54532752 | Konateľ | 5. 4. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SROihned servis s. r. o. IČO 50764331 | Konateľ | 18. 3. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Virtuálna pošta s .r. o. IČO 53537882 | Konateľ | 18. 3. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SROihned s. r. o. IČO 53740190 | Konateľ | 18. 3. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Virtuálna pošta BB s .r. o. IČO 54412382 | Konateľ | 18. 2. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| IT-Rex s.r.o. IČO 50392310 | Konateľ | 2. 1. 2022 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| IT-ZAJO s. r. o. IČO 53631226 | Konateľ | 8. 11. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| STAVO-MAX, s. r. o. IČO 54562759 | Konateľ | 30. 4. 2022 až 3. 3. 2023 | dodávateľ 688 tis. € (6 zmlúv) |
| STAVO-MAX, s. r. o. IČO 54562759 | Konateľ | 30. 4. 2022 až 14. 3. 2023 | dodávateľ 688 tis. € (6 zmlúv) |
| Koskoles s.r.o. IČO 54925622 | Konateľ | 5. 10. 2022 až 29. 12. 2022 | dodávateľ 389 tis. € (1 zmluva) |
| Koskoles s.r.o. IČO 54925622 | Konateľ | 5. 10. 2022 až 12. 12. 2022 | dodávateľ 389 tis. € (1 zmluva) |
| PS-STAVBY BB s. r. o. IČO 54640181 | Konateľ | 3. 6. 2022 až 7. 12. 2022 | dodávateľ 210 tis. € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| PS-STAVBY BB s. r. o. IČO 54640181 | Konateľ | 3. 6. 2022 až 30. 11. 2022 | dodávateľ 210 tis. € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| BarBelia s. r. o. IČO 54925720 | Konateľ | 4. 10. 2022 až 21. 12. 2022 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
dodávateľ 23 tis. € (16 zmlúv) |
| BarBelia s. r. o. IČO 54925720 | Konateľ | 4. 10. 2022 až 14. 12. 2022 | dodávateľ 23 tis. € (16 zmlúv) |
| KAKA&Co s.r.o. IČO 54926254 | Konateľ | 8. 10. 2022 až 17. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KAKA&Co s.r.o. IČO 54926254 | Konateľ | 8. 10. 2022 až 24. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Top Servis Okien - BA s.r.o. IČO 54925789 | Konateľ | 7. 10. 2022 až 30. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Top Servis Okien - BA s.r.o. IČO 54925789 | Konateľ | 7. 10. 2022 až 14. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FISCHER HOLDING s.r.o. IČO 54925673 | Konateľ | 5. 10. 2022 až 8. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FISCHER HOLDING s.r.o. IČO 54925673 | Konateľ | 5. 10. 2022 až 19. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Horvex PLUS s.r.o IČO 54637309 | Konateľ | 4. 6. 2022 až 23. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Horvex PLUS s.r.o IČO 54637309 | Konateľ | 4. 6. 2022 až 3. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Skillmea SK s.r.o. IČO 54640229 | Konateľ | 4. 6. 2022 až 16. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Skillmea SK s.r.o. IČO 54640229 | Konateľ | 4. 6. 2022 až 4. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gemer Hospitality s.r.o. IČO 54640121 | Konateľ | 3. 6. 2022 až 19. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gemer Hospitality s.r.o. IČO 54640121 | Konateľ | 3. 6. 2022 až 12. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EnviSmar s. r. o. IČO 54562490 | Konateľ | 5. 5. 2022 až 21. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EnviSmar s. r. o. IČO 54562490 | Konateľ | 5. 5. 2022 až 22. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NATURALIFY s.r.o. IČO 54562716 | Konateľ | 5. 5. 2022 až 27. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NATURALIFY s.r.o. IČO 54562716 | Konateľ | 5. 5. 2022 až 19. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cassovia Energy s.r.o. IČO 54562988 | Konateľ | 5. 5. 2022 až 22. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cassovia Energy s.r.o. IČO 54562988 | Konateľ | 5. 5. 2022 až 22. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PR MM s. r. o. IČO 54563402 | Konateľ | 5. 5. 2022 až 5. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PR MM s. r. o. IČO 54563402 | Konateľ | 5. 5. 2022 až 6. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MT House & Vans s. r. o. IČO 54562392 | Konateľ | 3. 5. 2022 až 5. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MT House & Vans s. r. o. IČO 54562392 | Konateľ | 3. 5. 2022 až 12. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MaMa interier s.r.o. IČO 54563020 | Konateľ | 3. 5. 2022 až 21. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MaMa interier s.r.o. IČO 54563020 | Konateľ | 3. 5. 2022 až 12. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BC MT s. r. o. IČO 54562279 | Konateľ | 26. 4. 2022 až 15. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BC MT s. r. o. IČO 54562279 | Konateľ | 26. 4. 2022 až 14. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MDMas s. r. o. IČO 54563496 | Konateľ | 26. 4. 2022 až 14. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MDMas s. r. o. IČO 54563496 | Konateľ | 26. 4. 2022 až 15. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (4).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| A-Trade Finance s.r.o. IČO 47020377 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 4. 12. 2025 |
| Vaše sídlo Bratislava Premium s. r. o. IČO 57205426 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 24. 3. 2026 |
| Virtual address s.r.o. IČO 52057348 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 4. 12. 2025 |
| IT-ZAJO s. r. o. IČO 53631226 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 17. 11. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).