22 zápisov v štatutárnych orgánoch12 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ISW Group s. r. o. IČO 46017348 | Konateľ | 13. 1. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Infinity Capital Strategies SK, s. r. o. IČO 47000686 | Konateľ | 30. 1. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| IS Properties, s.r.o. IČO 45615390 | Konateľ | 17. 5. 2013 až 22. 6. 2017 | dodávateľ 1 440 € (1 zmluva) |
| IS Properties, s.r.o. IČO 45615390 | Konateľ | 17. 5. 2013 až 21. 2. 2017 | dodávateľ 1 440 € (1 zmluva) |
| VR Investments, s. r. o. IČO 46900560 | Konateľ | 5. 7. 2017 až 4. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VR Investments, s. r. o. IČO 46900560 | Konateľ | 5. 7. 2017 až 3. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Biopalm, a. s. IČO 47748788, zaniknutý 29. 5. 2024 | predseda predstavenstva | 19. 4. 2016 až 8. 7. 2016 | objednávateľ 0 € (5 zmlúv) |
| Biopalm, a. s. IČO 47748788, zaniknutý 29. 5. 2024 | predseda predstavenstva | 19. 4. 2016 až 18. 7. 2016 | objednávateľ 0 € (5 zmlúv) |
| Carrasius a.s. IČO 47232498 | Predstavenstvo: člen | 7. 3. 2016 až 10. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Carrasius a.s. IČO 47232498 | Predstavenstvo: člen | 7. 3. 2016 až 18. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Surya Partners, družstvo IČO 45485658 | podpredseda predstavenstva | 1. 1. 2015 až 6. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Surya Partners, družstvo IČO 45485658 | podpredseda predstavenstva | 1. 1. 2015 až 13. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IC Special Situations Partnership 2, s. r. o. IČO 47255650 | Konateľ | 27. 9. 2014 až 10. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IC Special Situations Partnership 2, s. r. o. IČO 47255650 | Konateľ | 27. 9. 2014 až 6. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ISC Energy, s.r.o. IČO 47253959 | Konateľ | 15. 7. 2014 až 24. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ISC Energy, s.r.o. IČO 47253959 | Konateľ | 15. 7. 2014 až 21. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PB Investments, s. r. o. IČO 46897445 | Konateľ | 1. 11. 2012 až 21. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PB Investments, s. r. o. IČO 46897445 | Konateľ | 1. 11. 2012 až 4. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CREDIT OPPORTUNITIES 1, s.r.o. IČO 46670505 | Konateľ | 22. 5. 2012 až 15. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CREDIT OPPORTUNITIES 1, s.r.o. IČO 46670505 | Konateľ | 22. 5. 2012 až 9. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Infinity invest, s.r.o. IČO 45951063 | Konateľ | 29. 12. 2010 až 4. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Infinity invest, s.r.o. IČO 45951063 | Konateľ | 29. 12. 2010 až 13. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 50.