128 zápisov v štatutárnych orgánoch97 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Gal s.r.o. IČO 31410014, zaniknutý 22. 8. 2017 | Konateľ | 8. 10. 2013 až 21. 8. 2017 | dodávateľ 608 tis. € (7 zmlúv) |
| Gal s.r.o. IČO 31410014, zaniknutý 22. 8. 2017 | Konateľ | 8. 10. 2013 až 27. 6. 2017 | dodávateľ 608 tis. € (7 zmlúv) |
| Chomagroup, s.r.o. IČO 36558001, zaniknutý 16. 2. 2013 | Konateľ | 16. 12. 2011 až 15. 2. 2013 | dodávateľ 13 tis. € (1 zmluva) |
| Quality servis s.r.o. IČO 45841799, zaniknutý 23. 3. 2023 | Konateľ | 10. 11. 2014 až 22. 3. 2023 | dodávateľ 2 056 € (1 zmluva) |
| DANATEX STEEL, spol. s r.o. IČO 47036516, zaniknutý 30. 6. 2015 | Konateľ | 22. 8. 2014 až 29. 6. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MS BAU Slovakia, spol. s r.o. IČO 47035285, zaniknutý 30. 6. 2015 | Konateľ | 21. 8. 2014 až 29. 6. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BROTEX plus, spol. s r.o. IČO 47035323, zaniknutý 22. 5. 2020 | Konateľ | 14. 8. 2014 až 21. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Revis Slovakia, s.r.o. IČO 34123776, zaniknutý 18. 3. 2022 | Konateľ | 31. 7. 2014 až 29. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Revis Slovakia, s.r.o. IČO 34123776, zaniknutý 18. 3. 2022 | Konateľ | 31. 7. 2014 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLDER-SK, spol. s r.o. IČO 46558926, zaniknutý 8. 6. 2022 | Konateľ | 21. 7. 2014 až 7. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Biobio Restaurant, s.r.o. IČO 43864554, zaniknutý 22. 2. 2022 | Konateľ | 18. 7. 2014 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Biobio Restaurant, s.r.o. IČO 43864554, zaniknutý 22. 2. 2022 | Konateľ | 18. 7. 2014 až 3. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAMAD TRADE, spol. s r.o. IČO 46998233, zaniknutý 26. 2. 2022 | Konateľ | 18. 7. 2014 až 21. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAMAD TRADE, spol. s r.o. IČO 46998233, zaniknutý 26. 2. 2022 | Konateľ | 18. 7. 2014 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEWTOWN s.r.o. IČO 44624395, zaniknutý 15. 10. 2022 | Konateľ | 6. 2. 2014 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEWTOWN s.r.o. IČO 44624395, zaniknutý 15. 10. 2022 | Konateľ | 6. 2. 2014 až 15. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Auto Prešov, s. r. o. IČO 44117311, zaniknutý 29. 3. 2022 | Konateľ | 22. 11. 2013 až 15. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Auto Prešov, s. r. o. IČO 44117311, zaniknutý 29. 3. 2022 | Konateľ | 22. 11. 2013 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRIUMF SK, s.r.o. IČO 36354589 | Konateľ | 19. 11. 2013 až 3. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| C.L.V. s.r.o. IČO 47035129 | Konateľ | 18. 10. 2013 až 15. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| C.L.V. s.r.o. IČO 47035129 | Konateľ | 18. 10. 2013 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EOXX s.r.o. IČO 44782225, zaniknutý 22. 11. 2022 | Konateľ | 14. 10. 2013 až 22. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EOXX s.r.o. IČO 44782225, zaniknutý 22. 11. 2022 | Konateľ | 14. 10. 2013 až 20. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BELAYA s. r. o. IČO 46288007, zaniknutý 30. 11. 2022 | Konateľ | 14. 10. 2013 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BELAYA s. r. o. IČO 46288007, zaniknutý 30. 11. 2022 | Konateľ | 14. 10. 2013 až 3. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGDAM s. r. o. IČO 46128310, zaniknutý 6. 11. 2021 | Konateľ | 15. 8. 2013 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGDAM s. r. o. IČO 46128310, zaniknutý 6. 11. 2021 | Konateľ | 15. 8. 2013 až 25. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAINBOW EUROPE s. r. o. IČO 46343938, zaniknutý 26. 4. 2019 | Konateľ | 27. 6. 2013 až 25. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CAFE BEST s.r.o. IČO 45880506, zaniknutý 22. 2. 2017 | Konateľ | 31. 5. 2013 až 21. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALLADIN, spol. s r.o. IČO 36397211, zaniknutý 19. 11. 2019 | Konateľ | 19. 4. 2013 až 18. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MT SHOE, spol. s r.o. IČO 36233862, zaniknutý 16. 6. 2022 | Konateľ | 19. 3. 2013 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MT SHOE, spol. s r.o. IČO 36233862, zaniknutý 16. 6. 2022 | Konateľ | 19. 3. 2013 až 22. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WOLD, s.r.o. IČO 36243841, zaniknutý 18. 3. 2022 | Konateľ | 4. 3. 2013 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WOLD, s.r.o. IČO 36243841, zaniknutý 18. 3. 2022 | Konateľ | 4. 3. 2013 až 29. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGAMON, s.r.o. IČO 36418528, zaniknutý 22. 6. 2018 | Konateľ | 25. 2. 2013 až 21. 6. 2018 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SOLDER, spol. s r.o. IČO 36457329, zaniknutý 26. 9. 2025 | Konateľ | 21. 2. 2013 až 1. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLDER, spol. s r.o. IČO 36457329, zaniknutý 26. 9. 2025 | Konateľ | 21. 2. 2013 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AZ - max, s.r.o. IČO 36767255, zaniknutý 20. 10. 2022 | Konateľ | 8. 1. 2013 až 15. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AZ - max, s.r.o. IČO 36767255, zaniknutý 20. 10. 2022 | Konateľ | 8. 1. 2013 až 8. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TCSE, s.r.o. IČO 43991459, zaniknutý 6. 11. 2021 | Konateľ | 22. 12. 2012 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TCSE, s.r.o. IČO 43991459, zaniknutý 6. 11. 2021 | Konateľ | 22. 12. 2012 až 20. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STEELTEQ s. r. o. IČO 36329096, zaniknutý 24. 8. 2022 | Konateľ | 17. 12. 2012 až 10. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STEELTEQ s. r. o. IČO 36329096, zaniknutý 24. 8. 2022 | Konateľ | 17. 12. 2012 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GAMETEQ s.r.o. IČO 36781207, zaniknutý 16. 2. 2013 | Konateľ | 28. 9. 2012 až 15. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IT US s.r.o. IČO 44183691, zaniknutý 16. 2. 2013 | Konateľ | 28. 9. 2012 až 15. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FANAM, s.r.o. IČO 45560668, zaniknutý 16. 2. 2013 | Konateľ | 28. 9. 2012 až 15. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STROJSERVIS EU, spol. s r.o. IČO 45266786, zaniknutý 18. 3. 2022 | Konateľ | 18. 9. 2012 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STROJSERVIS EU, spol. s r.o. IČO 45266786, zaniknutý 18. 3. 2022 | Konateľ | 18. 9. 2012 až 12. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Flexikon, s. r. o. IČO 45460311, zaniknutý 16. 2. 2013 | Konateľ | 13. 9. 2012 až 15. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ATERIOR, s.r.o. IČO 45346151, zaniknutý 10. 9. 2022 | Konateľ | 7. 9. 2012 až 15. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ATERIOR, s.r.o. IČO 45346151, zaniknutý 10. 9. 2022 | Konateľ | 7. 9. 2012 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SAMIRE spol. s r.o. IČO 45583200, zaniknutý 16. 2. 2013 | Konateľ | 7. 9. 2012 až 15. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KERSY, spol. s r.o. IČO 36398560, zaniknutý 16. 2. 2013 | Konateľ | 3. 9. 2012 až 15. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PMS - stav SK s.r.o. IČO 36720267, zaniknutý 16. 2. 2013 | Konateľ | 31. 7. 2012 až 15. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AMH ENERGY s.r.o. IČO 45231044, zaniknutý 24. 2. 2022 | Konateľ | 27. 7. 2012 až 20. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AMH ENERGY s.r.o. IČO 45231044, zaniknutý 24. 2. 2022 | Konateľ | 27. 7. 2012 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GALUS - IZAPO, spol. s r.o. IČO 43831419, zaniknutý 7. 2. 2013 | Konateľ | 26. 6. 2012 až 6. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAV LES s.r.o. IČO 35742674, zaniknutý 27. 11. 2020 | Konateľ | 25. 6. 2012 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAV LES s.r.o. IČO 35742674, zaniknutý 27. 11. 2020 | Konateľ | 25. 6. 2012 až 29. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OSCAR, s.r.o. IČO 31352375, zaniknutý 16. 2. 2013 | Konateľ | 6. 6. 2012 až 15. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KORIES - MOSS, spol. s r.o. IČO 31730116, zaniknutý 16. 2. 2013 | Konateľ | 28. 5. 2012 až 15. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| J&P Promote s.r.o. IČO 44485026 | Konateľ | 25. 5. 2012 až 27. 9. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| J&P Promote s.r.o. IČO 44485026 | Konateľ | 25. 5. 2012 až 5. 10. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TATRAS TATRY s.r.o. IČO 44233906, zaniknutý 25. 2. 2022 | Konateľ | 24. 5. 2012 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TATRAS TATRY s.r.o. IČO 44233906, zaniknutý 25. 2. 2022 | Konateľ | 24. 5. 2012 až 25. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PENTAGRAM CONSULTING s. r. o. IČO 44858914, zaniknutý 16. 2. 2013 | Konateľ | 24. 5. 2012 až 15. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| E.P. HOLDING, s. r. o. IČO 44859627, zaniknutý 16. 2. 2013 | Konateľ | 24. 5. 2012 až 15. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BONNIE-L., s. r. o. IČO 45931658, zaniknutý 24. 2. 2022 | Konateľ | 24. 5. 2012 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BONNIE-L., s. r. o. IČO 45931658, zaniknutý 24. 2. 2022 | Konateľ | 24. 5. 2012 až 8. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| COMETA PLUS s.r.o. IČO 36707902, zaniknutý 14. 6. 2022 | Konateľ | 15. 5. 2012 až 3. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| COMETA PLUS s.r.o. IČO 36707902, zaniknutý 14. 6. 2022 | Konateľ | 15. 5. 2012 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BEFORE, s. r. o. IČO 45598851, zaniknutý 22. 5. 2019 | Konateľ | 30. 4. 2012 až 21. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mátra Slovakia, s.r.o. IČO 44439491, zaniknutý 16. 2. 2013 | Konateľ | 12. 4. 2012 až 15. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| J.M. Real, spol.s r.o. IČO 31377050, zaniknutý 16. 2. 2013 | Konateľ | 3. 4. 2012 až 15. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UMAD, s.r.o. IČO 36754480, zaniknutý 10. 6. 2017 | Konateľ | 2. 4. 2012 až 9. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MIXER shop, s.r.o. IČO 45467226, zaniknutý 16. 2. 2013 | Konateľ | 30. 3. 2012 až 15. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ATERIOR, s.r.o. IČO 45346151, zaniknutý 10. 9. 2022 | Konateľ | 27. 3. 2012 až 18. 5. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ATERIOR, s.r.o. IČO 45346151, zaniknutý 10. 9. 2022 | Konateľ | 27. 3. 2012 až 6. 6. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEW ENERGY PELET s. r. o. IČO 44287909, zaniknutý 16. 2. 2013 | Konateľ | 12. 3. 2012 až 15. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DAROVEC, s.r.o. IČO 35743883, zaniknutý 7. 2. 2013 | Konateľ | 9. 1. 2012 až 6. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SALVO s.r.o. IČO 45310718, zaniknutý 16. 2. 2013 | Konateľ | 30. 12. 2011 až 15. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PMS Group s. r. o. IČO 44711972, zaniknutý 16. 2. 2013 | Konateľ | 22. 12. 2011 až 15. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KAIN, s. r. o. IČO 36519561, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 14. 12. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cavore s.r.o. IČO 45573506, zaniknutý 4. 3. 2022 | Konateľ | 25. 11. 2011 až 8. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cavore s.r.o. IČO 45573506, zaniknutý 4. 3. 2022 | Konateľ | 25. 11. 2011 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| W.K.S., s.r.o. IČO 36349976, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 21. 11. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MONITOR, spol. s r.o. reklamná agentúra IČO 36170844, zaniknutý 16. 2. 2013 | Konateľ | 18. 11. 2011 až 15. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOLITEX Slovakia, s.r.o. IČO 35927712, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 16. 11. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VIRTOP, s.r.o. IČO 35937211, zaniknutý 12. 5. 2022 | Konateľ | 16. 11. 2011 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VIRTOP, s.r.o. IČO 35937211, zaniknutý 12. 5. 2022 | Konateľ | 16. 11. 2011 až 10. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KERNE, s.r.o. IČO 36541605, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 16. 11. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MMM - Trading, s.r.o. IČO 43863981, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 16. 11. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Burivan, s.r.o. IČO 45535019, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 16. 11. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VAPPOS, s.r.o. IČO 36650919, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 15. 11. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PYLADES s.r.o. IČO 44076606, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 10. 11. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KERAMER s. r. o. IČO 45639264, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 10. 11. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INMARKET, s.r.o. IČO 36553956, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 9. 11. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BEKITA, s.r.o. IČO 45521093, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 9. 11. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CARIA s.r.o. IČO 31436609, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 8. 11. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| P-TEX COMPANY s.r.o. IČO 45510521, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 8. 11. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BENY-SK s.r.o. IČO 45510628, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 8. 11. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BELKOR, s.r.o. IČO 45579211, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 8. 11. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JAMAZ, s.r.o. IČO 45633941, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 8. 11. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALTIMAR s. r. o. IČO 44155760, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 7. 11. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IR SLOVAKIA, s.r.o. IČO 44964340, zaniknutý 16. 2. 2013 | Konateľ | 27. 10. 2011 až 15. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Packer King s.r.o. IČO 45333793, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 17. 10. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAJOR trade s.r.o. IČO 36284530, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 7. 10. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JAMIS Bratislava, s.r.o. IČO 35929171, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 30. 9. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PASSIVBAU SK, s.r.o. IČO 31425496, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 21. 9. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CLIMATRADE, s.r.o. IČO 35704497, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 21. 9. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AKKAD, s.r.o. IČO 36686026, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 31. 8. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FREQUENT, s. r. o. IČO 43903690, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 25. 8. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DPR PRODUCTION s.r.o. IČO 36518972, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 22. 8. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ofseta Plus, s.r.o. IČO 36751111, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 10. 8. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| A-ADAMUS, s. r. o. IČO 45906084, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 18. 7. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| R & W Petrol, spol. s r.o. IČO 31407030, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 13. 7. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EKO - HURTH, s.r.o. IČO 36515337, zaniknutý 7. 2. 2013 | Konateľ | 12. 7. 2011 až 6. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JOMI - TRANS s.r.o. IČO 35957794, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 4. 7. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Neofin, s.r.o. IČO 36364126, zaniknutý 11. 1. 2023 | Konateľ | 28. 6. 2011 až 8. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Neofin, s.r.o. IČO 36364126, zaniknutý 11. 1. 2023 | Konateľ | 28. 6. 2011 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MERSK, s.r.o. IČO 36749788, zaniknutý 18. 10. 2022 | Konateľ | 28. 6. 2011 až 10. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MERSK, s.r.o. IČO 36749788, zaniknutý 18. 10. 2022 | Konateľ | 28. 6. 2011 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INTERSPED RS, s.r.o. IČO 44089473, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 13. 6. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TLAČIAREŇ MERKANTIL, s.r.o. IČO 31595847, zaniknutý 21. 12. 2019 | Konateľ | 6. 6. 2011 až 20. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PMS invest s. r. o. IČO 45340196, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 2. 6. 2011 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BuKo-elsys, s.r.o. IČO 31642497, zaniknutý 24. 11. 2015 | Konateľ | 30. 5. 2011 až 23. 11. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| capitalservice, s.r.o. IČO 36844543, zaniknutý 9. 10. 2021 | Konateľ | 2. 4. 2009 až 21. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| capitalservice, s.r.o. IČO 36844543, zaniknutý 9. 10. 2021 | Konateľ | 2. 4. 2009 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| J&P Promote s.r.o. IČO 44485026 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 213 € | 33,33 % | 24. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).