52 zápisov v štatutárnych orgánoch27 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Business Consulting s.r.o. IČO 50871463 | Konateľ | 6. 5. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| RN Gastro s.r.o. IČO 50949004, zaniknutý 21. 8. 2025 | Konateľ | 15. 6. 2017 až 25. 8. 2017 | objednávateľ 3 004 € (2 zmluvy) |
| RN Gastro s.r.o. IČO 50949004, zaniknutý 21. 8. 2025 | Konateľ | 15. 6. 2017 až 9. 8. 2017 | objednávateľ 3 004 € (2 zmluvy) |
| Bonneville s.r.o. IČO 54996741 | Konateľ | 26. 11. 2022 až 17. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bonneville s.r.o. IČO 54996741 | Konateľ | 26. 11. 2022 až 18. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Landenne s.r.o. IČO 54999863 | Konateľ | 11. 11. 2022 až 4. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Landenne s.r.o. IČO 54999863 | Konateľ | 11. 11. 2022 až 10. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DataLink s.r.o. IČO 54999383 | Konateľ | 10. 11. 2022 až 8. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DataLink s.r.o. IČO 54999383 | Konateľ | 10. 11. 2022 až 4. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Coutisse s. r. o. IČO 54998131 | Konateľ | 9. 11. 2022 až 17. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Coutisse s. r. o. IČO 54998131 | Konateľ | 9. 11. 2022 až 4. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Realitné centrum s. r. o. IČO 54693667 | Konateľ | 21. 7. 2022 až 3. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Realitné centrum s. r. o. IČO 54693667 | Konateľ | 21. 7. 2022 až 13. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Suresnes s.r.o. IČO 54693659 | Konateľ | 30. 6. 2022 až 30. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Suresnes s.r.o. IČO 54693659 | Konateľ | 30. 6. 2022 až 7. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Romainville s.r.o. IČO 54693306 | Konateľ | 29. 6. 2022 až 19. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Romainville s.r.o. IČO 54693306 | Konateľ | 29. 6. 2022 až 11. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Forbach s.r.o. IČO 53782623 | Konateľ | 8. 6. 2021 až 29. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Forbach s.r.o. IČO 53782623 | Konateľ | 8. 6. 2021 až 18. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Eaubonne s.r.o. IČO 53782585 | Konateľ | 19. 5. 2021 až 24. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Eaubonne s.r.o. IČO 53782585 | Konateľ | 19. 5. 2021 až 8. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Timzar s.r.o. IČO 53783697 | Konateľ | 19. 5. 2021 až 2. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Timzar s.r.o. IČO 53783697 | Konateľ | 19. 5. 2021 až 8. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zetglass s.r.o. IČO 53784189 | Konateľ | 19. 5. 2021 až 11. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zetglass s.r.o. IČO 53784189 | Konateľ | 19. 5. 2021 až 28. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NGNER s. r. o. IČO 51791226 | Konateľ | 23. 6. 2018 až 7. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NGNER s. r. o. IČO 51791226 | Konateľ | 23. 6. 2018 až 21. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kochrda s. r. o. IČO 51791731 | Konateľ | 23. 6. 2018 až 11. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kochrda s. r. o. IČO 51791731 | Konateľ | 23. 6. 2018 až 9. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INOMONT s.r.o. IČO 51796201 | Konateľ | 23. 6. 2018 až 6. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INOMONT s.r.o. IČO 51796201 | Konateľ | 23. 6. 2018 až 26. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Moulins s.r.o. IČO 51702100 | Konateľ | 12. 5. 2018 až 26. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Moulins s.r.o. IČO 51702100 | Konateľ | 12. 5. 2018 až 12. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Optimum ACC I s. r. o. IČO 51701529 | Konateľ | 10. 5. 2018 až 14. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Optimum ACC I s. r. o. IČO 51701529 | Konateľ | 10. 5. 2018 až 19. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kremline s.r.o. IČO 51425726 | Konateľ | 28. 2. 2018 až 10. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kremline s.r.o. IČO 51425726 | Konateľ | 28. 2. 2018 až 4. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| vadee s.r.o. IČO 51257378 | Konateľ | 16. 1. 2018 až 9. 3. 2018 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| vadee s.r.o. IČO 51257378 | Konateľ | 16. 1. 2018 až 13. 2. 2018 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Istres s. r. o. IČO 51267331 | Konateľ | 10. 1. 2018 až 17. 4. 2018 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Istres s. r. o. IČO 51267331 | Konateľ | 10. 1. 2018 až 4. 4. 2018 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| J&S Programmer s.r.o. IČO 51267586 | Konateľ | 28. 12. 2017 až 16. 1. 2018 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| J&S Programmer s.r.o. IČO 51267586 | Konateľ | 28. 12. 2017 až 29. 12. 2017 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Fresnes s.r.o. IČO 51220563 | Konateľ | 21. 11. 2017 až 22. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Draveil s.r.o. IČO 51112108 | Konateľ | 7. 10. 2017 až 4. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Draveil s.r.o. IČO 51112108 | Konateľ | 7. 10. 2017 až 9. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Epernay s.r.o. IČO 51109158 | Konateľ | 22. 9. 2017 až 8. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Epernay s.r.o. IČO 51109158 | Konateľ | 22. 9. 2017 až 14. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Café d´Art s.r.o. IČO 50961667 | Konateľ | 15. 7. 2017 až 20. 7. 2017 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Café d´Art s.r.o. IČO 50961667 | Konateľ | 15. 7. 2017 až 11. 8. 2017 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Alfri s.r.o. IČO 50909860 | Konateľ | 6. 6. 2017 až 4. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Alfri s.r.o. IČO 50909860 | Konateľ | 6. 6. 2017 až 20. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Business Consulting s.r.o. IČO 50871463 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 40 % | 25. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.