28 zápisov v štatutárnych orgánoch15 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Green energy estate, s. r. o. IČO 31367852 | Konateľ | 25. 6. 2008 až 13. 6. 2008 | dodávateľ 2,2 mil. € (12 zmlúv) |
| Green energy estate, s. r. o. IČO 31367852 | Konateľ | 5. 8. 1997 až 24. 6. 2008 | dodávateľ 2,2 mil. € (12 zmlúv) |
| Green energy estate, s. r. o. IČO 31367852 | Konateľ | 2. 3. 1994 až 4. 8. 1997 | dodávateľ 2,2 mil. € (12 zmlúv) |
| LABMED, a.s. IČO 35857650, zaniknutý 1. 4. 2014 | Predstavenstvo: člen | 29. 5. 2007 až 28. 12. 2007 | dodávateľ 2,0 mil. € (22 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| LABMED, a.s. IČO 35857650, zaniknutý 1. 4. 2014 | Predstavenstvo: člen | 29. 5. 2007 až 26. 11. 2007 | dodávateľ 2,0 mil. € (22 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| LABMED, a.s. IČO 35857650, zaniknutý 1. 4. 2014 | predseda predstavenstva | 15. 5. 2003 až 3. 3. 2004 | dodávateľ 2,0 mil. € (22 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Medicyt, a. s. IČO 36544230 | Konateľ | 13. 12. 2012 až 9. 8. 2023 | dodávateľ 650 tis. € (72 zmlúv) objednávateľ 594 tis. € (16 zmlúv) |
| Medicyt, a. s. IČO 36544230 | Konateľ | 12. 12. 2007 až 12. 12. 2012 | dodávateľ 650 tis. € (72 zmlúv) objednávateľ 594 tis. € (16 zmlúv) |
| Medicyt, a. s. IČO 36544230 | Konateľ | 12. 12. 2007 až 12. 2. 2013 | dodávateľ 650 tis. € (72 zmlúv) objednávateľ 594 tis. € (16 zmlúv) |
| Auto Group II, s.r.o. IČO 36781509, zaniknutý 10. 8. 2011 | Konateľ | 24. 5. 2007 až 27. 8. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Auto Group II, s.r.o. IČO 36781509, zaniknutý 10. 8. 2011 | Konateľ | 24. 5. 2007 až 22. 8. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nadácia Zachráňme Tatranskú Polianku IČO 37945394, zaniknutý 14. 7. 2010 | Likvidátor | 21. 6. 2006 až 14. 7. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ProCare medicínske centrum, s.r.o. IČO 35864044, zaniknutý 15. 12. 2013 | Konateľ | 21. 12. 2005 až 29. 5. 2006 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| ProCare medicínske centrum, s.r.o. IČO 35864044, zaniknutý 15. 12. 2013 | Konateľ | 21. 12. 2005 až 7. 6. 2006 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Björnson group s.r.o., v likvidácii IČO 35852259, zaniknutý 27. 3. 2024 | Konateľ | 31. 10. 2005 až 26. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NENEX s.r.o. IČO 35802294, zaniknutý 4. 5. 2011 | Konateľ | 1. 12. 2004 až 2. 11. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RIDEM s. r. o. IČO 35806435, zaniknutý 15. 2. 2022 | Konateľ | 21. 10. 2004 až 6. 6. 2005 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RIDEM s. r. o. IČO 35806435, zaniknutý 15. 2. 2022 | Konateľ | 21. 10. 2004 až 8. 7. 2005 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Auto Group a.s. v konkurze IČO 31397093, zaniknutý 22. 6. 2024 | člen predstavenstva | 26. 1. 2004 až 18. 9. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Auto Group a.s. v konkurze IČO 31397093, zaniknutý 22. 6. 2024 | člen predstavenstva | 26. 1. 2004 až 22. 8. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FONE s.r.o. IČO 35845244, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 9. 10. 2002 až 25. 1. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MSN s.r.o. IČO 35814543 | Konateľ | 18. 6. 2001 až 1. 8. 2002 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Sapitte s.r.o. IČO 35807733, zaniknutý 26. 8. 2011 | konateľ | 14. 3. 2001 až 9. 11. 2005 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sapitte s.r.o. IČO 35807733, zaniknutý 26. 8. 2011 | Konateľ | 14. 3. 2001 až 15. 3. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sapitte s.r.o. IČO 35807733, zaniknutý 26. 8. 2011 | konateľ | 14. 3. 2001 až 27. 10. 2005 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NENEX s.r.o. IČO 35802294, zaniknutý 4. 5. 2011 | Konateľ | 15. 12. 2000 až 30. 11. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ABSTAV, s.r.o. IČO 35731567, zaniknutý 23. 11. 2021 | Konateľ | 5. 11. 1997 až 3. 9. 2001 | v spracovaných zmluvách nie je |
| A.V.S., spol. s r.o. v likvidácii IČO 31606245, zaniknutý 23. 5. 2019 | Konateľ | 6. 5. 1994 až 14. 1. 1996 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.