12 zápisov v štatutárnych orgánoch9 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| EUROznava s.r.o. IČO 52693589 | Konateľ | 1. 7. 2026 až dodnes | objednávateľ 216 € (4 zmluvy) |
| MAREVA s.r.o. IČO 47434937 | Konateľ | 20. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KreativLab s. r. o. IČO 56958633 | Konateľ | 18. 7. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DLM4U s. r. o. IČO 47216727 | Konateľ | 18. 12. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| LK development s. r. o. IČO 47333618 | Konateľ | 15. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MT-Cleaning s. r. o. IČO 56110308 | Konateľ | 8. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Watts holding s.r.o. IČO 56048831 | Konateľ | 26. 7. 2024 až 19. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Watts holding s.r.o. IČO 56048831 | Konateľ | 26. 7. 2024 až 10. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOSETY s. r. o. IČO 50967291 | Konateľ | 5. 4. 2024 až 7. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOSETY s. r. o. IČO 50967291 | Konateľ | 5. 4. 2024 až 10. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HD trade s.r.o. IČO 55068952 | Konateľ | 30. 5. 2023 až 29. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HD trade s.r.o. IČO 55068952 | Konateľ | 30. 5. 2023 až 19. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (6).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| DLM4U s. r. o. IČO 47216727 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 9. 1. 2025 |
| KreativLab s. r. o. IČO 56958633 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 13. 8. 2025 |
| MT-Cleaning s. r. o. IČO 56110308 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 15. 11. 2024 |
| LK development s. r. o. IČO 47333618 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 19. 2. 2025 |
| EUROznava s.r.o. IČO 52693589 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 2. 7. 2026 |
| MAREVA s.r.o. IČO 47434937 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 12. 6. 2026 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.