22 zápisov v štatutárnych orgánoch11 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Peternion s. r. o. v likvidácii IČO 47660741, zaniknutý 11. 5. 2021 | Likvidátor | 3. 7. 2020 až 10. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Peternion s. r. o. v likvidácii IČO 47660741, zaniknutý 11. 5. 2021 | Likvidátor | 3. 7. 2020 až 11. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zumron s. r. o. v likvidácii IČO 51459701, zaniknutý 24. 4. 2021 | Likvidátor | 16. 6. 2020 až 24. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zumron s. r. o. v likvidácii IČO 51459701, zaniknutý 24. 4. 2021 | Likvidátor | 16. 6. 2020 až 23. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Woldenlane s.r.o. IČO 52254984 | Konateľ | 30. 4. 2019 až 20. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Woldenlane s.r.o. IČO 52254984 | Konateľ | 30. 4. 2019 až 6. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Depulso s.r.o. IČO 52257100, zaniknutý 22. 1. 2026 | Konateľ | 4. 4. 2019 až 21. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Depulso s.r.o. IČO 52257100, zaniknutý 22. 1. 2026 | Konateľ | 4. 4. 2019 až 22. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Liarmo s. r. o. IČO 52254852 | Konateľ | 26. 3. 2019 až 15. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Liarmo s. r. o. IČO 52254852 | Konateľ | 26. 3. 2019 až 18. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Voare s.r.o. IČO 51041430 | Konateľ | 21. 11. 2018 až 22. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Voare s.r.o. IČO 51041430 | Konateľ | 21. 11. 2018 až 21. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Syvys s.r.o. IČO 51041537 | Konateľ | 21. 11. 2018 až 24. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Syvys s.r.o. IČO 51041537 | Konateľ | 21. 11. 2018 až 23. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NAHARE s. r. o. IČO 51041588 | Konateľ | 21. 11. 2018 až 21. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NAHARE s. r. o. IČO 51041588 | Konateľ | 21. 11. 2018 až 20. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rapida s. r. o. IČO 51989000 | Konateľ | 10. 10. 2018 až 13. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rapida s. r. o. IČO 51989000 | Konateľ | 10. 10. 2018 až 9. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tilsa s. r. o. IČO 51041481 | Konateľ | 6. 6. 2018 až 26. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tilsa s. r. o. IČO 51041481 | Konateľ | 6. 6. 2018 až 25. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wasilla s.r.o. IČO 50582119 | Konateľ | 6. 12. 2017 až 2. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wasilla s.r.o. IČO 50582119 | Konateľ | 6. 12. 2017 až 3. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 38.