17 zápisov v štatutárnych orgánoch9 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| JENDO Group s. r. o. IČO 56663269 | Konateľ | 5. 12. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Samospráva na Kľúč E, s. r. o. IČO 57057010 | Konateľ | 8. 7. 2025 až 23. 3. 2026 | dodávateľ 372 tis. € (20 zmlúv) |
| Samospráva na Kľúč E, s. r. o. IČO 57057010 | Konateľ | 8. 7. 2025 až 25. 3. 2026 | dodávateľ 372 tis. € (20 zmlúv) |
| Samospráva na Kľúč A, s. r. o. IČO 56649193 | Konateľ | 12. 6. 2025 až 23. 3. 2026 | dodávateľ 39 tis. € (21 zmlúv) |
| Samospráva na Kľúč A, s. r. o. IČO 56649193 | Konateľ | 12. 6. 2025 až 25. 3. 2026 | dodávateľ 39 tis. € (21 zmlúv) |
| Samospráva na Kľúč B, s. r. o. IČO 56649002 | Konateľ | 12. 6. 2025 až 25. 3. 2026 | dodávateľ 32 tis. € (38 zmlúv) |
| Samospráva na Kľúč B, s. r. o. IČO 56649002 | Konateľ | 12. 6. 2025 až 23. 3. 2026 | dodávateľ 32 tis. € (38 zmlúv) |
| Samospráva na Kľúč G, s. r. o. IČO 57155224 | Konateľ | 22. 8. 2025 až 23. 3. 2026 | dodávateľ 23 tis. € (27 zmlúv) objednávateľ 3 816 € (1 zmluva) |
| Samospráva na Kľúč G, s. r. o. IČO 57155224 | Konateľ | 22. 8. 2025 až 25. 3. 2026 | dodávateľ 23 tis. € (27 zmlúv) objednávateľ 3 816 € (1 zmluva) |
| Samospráva na Kľúč F, s. r. o. IČO 57075743 | Konateľ | 9. 7. 2025 až 23. 3. 2026 | dodávateľ 22 tis. € (6 zmlúv) |
| Samospráva na Kľúč F, s. r. o. IČO 57075743 | Konateľ | 9. 7. 2025 až 25. 3. 2026 | dodávateľ 22 tis. € (6 zmlúv) |
| Samospráva na Kľúč C, s. r. o. IČO 56848455 | Konateľ | 22. 5. 2025 až 25. 3. 2026 | dodávateľ 15 tis. € (21 zmlúv) |
| Samospráva na Kľúč C, s. r. o. IČO 56848455 | Konateľ | 22. 5. 2025 až 23. 3. 2026 | dodávateľ 15 tis. € (21 zmlúv) |
| Samospráva na Kľúč SK, s. r. o. IČO 56344163 | Konateľ | 25. 6. 2025 až 25. 3. 2026 | dodávateľ 11 tis. € (36 zmlúv) |
| Samospráva na Kľúč SK, s. r. o. IČO 56344163 | Konateľ | 25. 6. 2025 až 23. 3. 2026 | dodávateľ 11 tis. € (36 zmlúv) |
| Samospráva na Kľúč, s. r. o. IČO 51812622 | Konateľ | 25. 6. 2025 až 23. 3. 2026 | dodávateľ 7 325 € (14 zmlúv) |
| Samospráva na Kľúč, s. r. o. IČO 51812622 | Konateľ | 25. 6. 2025 až 25. 3. 2026 | dodávateľ 7 325 € (14 zmlúv) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| JENDO Group s. r. o. IČO 56663269 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 5. 12. 2024 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 43.