31 zápisov v štatutárnych orgánoch18 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| BANGLA BB s. r. o. IČO 51654474 | Konateľ | 11. 3. 2026 až dodnes | dodávateľ 227 tis. € (1 zmluva) |
| TÁŇA STAV, s.r.o. IČO 52004325 | Konateľ | 26. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MOLIN s. r. o. IČO 47645750 | Konateľ | 9. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TSC Mont s. r. o. IČO 55012167 | Konateľ | 6. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZLAB s. r. o. IČO 56223145 | Konateľ | 10. 3. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| PEHUSTAV s. r. o. IČO 36773867 | Konateľ | 22. 12. 2025 až 16. 1. 2026 | dodávateľ 11 tis. € (1 zmluva) |
| PEHUSTAV s. r. o. IČO 36773867 | Konateľ | 22. 12. 2025 až 17. 3. 2026 | dodávateľ 11 tis. € (1 zmluva) |
| ZENHUB s. r. o. IČO 57018821 | Konateľ | 7. 4. 2026 až 30. 4. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZENHUB s. r. o. IČO 57018821 | Konateľ | 7. 4. 2026 až 17. 4. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JASTEX Group s. r. o. IČO 56851111 | Konateľ | 15. 1. 2026 až 2. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JASTEX Group s. r. o. IČO 56851111 | Konateľ | 15. 1. 2026 až 22. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sutam Trade s. r. o. IČO 52977561 | Konateľ | 4. 11. 2025 až 4. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sutam Trade s. r. o. IČO 52977561 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 4. 11. 2025 až 1. 12. 2025 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| SEFITRANS s. r. o. IČO 56634102 | Konateľ | 13. 10. 2025 až 4. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SEFITRANS s. r. o. IČO 56634102 | Konateľ | 13. 10. 2025 až 9. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DOPONUS, s.r.o. IČO 53377966 | Konateľ | 27. 8. 2025 až 16. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DOPONUS, s.r.o. IČO 53377966 | Konateľ | 27. 8. 2025 až 9. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PHL Log s. r. o. IČO 53744730 | Konateľ | 27. 8. 2025 až 5. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PHL Log s. r. o. IČO 53744730 | Konateľ | 27. 8. 2025 až 9. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Enjoi Slovakia s. r. o. IČO 55976239 | Konateľ | 1. 6. 2025 až 26. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Enjoi Slovakia s. r. o. IČO 55976239 | Konateľ | 1. 6. 2025 až 9. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Szabo Holding s.r.o. IČO 54797501 | Konateľ | 11. 3. 2025 až 9. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Szabo Holding s.r.o. IČO 54797501 | Konateľ | 11. 3. 2025 až 9. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROLFIN, s.r.o. IČO 36276804 | Konateľ | 10. 3. 2025 až 26. 2. 2026 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ROLFIN, s.r.o. IČO 36276804 | Konateľ | 10. 3. 2025 až 9. 1. 2026 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| PEHU s. r. o. IČO 50616641 | Konateľ | 10. 3. 2025 až 9. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PEHU s. r. o. IČO 50616641 | Konateľ | 10. 3. 2025 až 4. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WATT, s.r.o. IČO 34112855 | Konateľ | 7. 3. 2025 až 9. 1. 2026 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| WATT, s.r.o. IČO 34112855 | Konateľ | 7. 3. 2025 až 2. 3. 2026 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| HULAU s. r. o. IČO 51920778 | Konateľ | 10. 2. 2025 až 5. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HULAU s. r. o. IČO 51920778 | Konateľ | 10. 2. 2025 až 9. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (7).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| BANGLA BB s. r. o. IČO 51654474 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 20. 3. 2026 |
| MOLIN s. r. o. IČO 47645750 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 14. 3. 2026 |
| TSC Mont s. r. o. IČO 55012167 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 20. 3. 2026 |
| ELCOM GROUP s.r.o. IČO 51211998 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 28. 2. 2026 |
| ROKSON s. r. o. IČO 56912692 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 14. 8. 2026 |
| TÁŇA STAV, s.r.o. IČO 52004325 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 8. 4. 2026 |
| ZLAB s. r. o. IČO 56223145 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 19. 3. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).