40 zápisov v štatutárnych orgánoch22 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| PODERIO s. r. o. v likvidácii IČO 56600020 | Likvidátor | 1. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PODERIO s. r. o. v likvidácii IČO 56600020 | Konateľ | 25. 10. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| FITBOX s. r. o. IČO 53399811 | Konateľ | 5. 11. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPB04, s. r. o. IČO 52437116 | Konateľ | 17. 9. 2019 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| StavSI s. r. o. IČO 52624269 | Konateľ | 12. 9. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPORT AGENCY, s.r.o. IČO 36254037 | Konateľ | 4. 4. 2003 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| BLUMENTAL OFFICE I, s.r.o. IČO 47257261 | Konateľ | 3. 6. 2016 až 24. 8. 2018 | dodávateľ 184 tis. € (7 zmlúv) |
| BLUMENTAL OFFICE I, s.r.o. IČO 47257261 | Konateľ | 3. 6. 2016 až 30. 8. 2018 | dodávateľ 184 tis. € (7 zmlúv) |
| CC LAMBDA, s.r.o. IČO 50574710 | Konateľ | 30. 11. 2016 až 24. 8. 2018 | dodávateľ 65 tis. € (12 zmlúv) |
| CC LAMBDA, s.r.o. IČO 50574710 | Konateľ | 30. 11. 2016 až 30. 8. 2018 | dodávateľ 65 tis. € (12 zmlúv) |
| BLUMENTAL OFFICE II, s. r. o. IČO 47257296 | Konateľ | 3. 6. 2016 až 31. 8. 2018 | dodávateľ 14 tis. € (2 zmluvy) objednávateľ 448 € (1 zmluva) |
| BLUMENTAL OFFICE II, s. r. o. IČO 47257296 | Konateľ | 3. 6. 2016 až 24. 8. 2018 | dodávateľ 14 tis. € (2 zmluvy) objednávateľ 448 € (1 zmluva) |
| AKZ INFRA, s. r. o. IČO 47335874 | Konateľ | 12. 10. 2016 až 26. 7. 2017 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
dodávateľ 9 140 € (5 zmlúv) |
| AKZ INFRA, s. r. o. IČO 47335874 | Konateľ | 12. 10. 2016 až 9. 8. 2017 | dodávateľ 9 140 € (5 zmlúv) |
| GUTHAUS s.r.o. IČO 50286480 | Konateľ | 23. 4. 2016 až 24. 8. 2018 | dodávateľ 4 686 € (1 zmluva) |
| GUTHAUS s.r.o. IČO 50286480 | Konateľ | 23. 4. 2016 až 31. 8. 2018 | dodávateľ 4 686 € (1 zmluva) |
| BLUMENTAL REZIDENCIA II, s. r. o. IČO 47257288, zaniknutý 26. 9. 2024 | Konateľ | 3. 6. 2016 až 24. 8. 2018 | objednávateľ 448 € (1 zmluva) |
| BLUMENTAL REZIDENCIA II, s. r. o. IČO 47257288, zaniknutý 26. 9. 2024 | Konateľ | 3. 6. 2016 až 5. 9. 2018 | objednávateľ 448 € (1 zmluva) |
| Byty Lúčky s. r. o. v likvidácii IČO 52492273, zaniknutý 20. 9. 2024 | Likvidátor | 1. 7. 2023 až 31. 1. 2024 | dodávateľ 2 € (2 zmluvy) |
| Byty Lúčky s. r. o. v likvidácii IČO 52492273, zaniknutý 20. 9. 2024 | Likvidátor | 1. 7. 2023 až 19. 9. 2024 | dodávateľ 2 € (2 zmluvy) |
| Byty Lúčky s. r. o. v likvidácii IČO 52492273, zaniknutý 20. 9. 2024 | Konateľ | 23. 7. 2019 až 19. 9. 2024 | dodávateľ 2 € (2 zmluvy) |
| KVGP s. r. o. v likvidácii IČO 54083095, zaniknutý 13. 1. 2026 | Likvidátor | 1. 2. 2025 až 12. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KVGP s. r. o. v likvidácii IČO 54083095, zaniknutý 13. 1. 2026 | Likvidátor | 1. 2. 2025 až 30. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KVGP s. r. o. v likvidácii IČO 54083095, zaniknutý 13. 1. 2026 | Konateľ | 5. 10. 2022 až 12. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Einpark Rezidencia, s.r.o. IČO 51099047, zaniknutý 26. 4. 2025 | člen predstavenstva | 1. 9. 2017 až 24. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Einpark Rezidencia, s.r.o. IČO 51099047, zaniknutý 26. 4. 2025 | člen predstavenstva | 1. 9. 2017 až 31. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lis Anker, s.r.o. IČO 35834889 | Konateľ | 15. 7. 2017 až 28. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lis Anker, s.r.o. IČO 35834889 | Konateľ | 15. 7. 2017 až 24. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| A1 Property, a. s. IČO 45897271, zaniknutý 1. 9. 2017 | člen predstavenstva | 7. 6. 2016 až 31. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BLUMENTAL PROPERTY, s. r. o. IČO 46836322 | Konateľ | 3. 6. 2016 až 30. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BLUMENTAL PROPERTY, s. r. o. IČO 46836322 | Konateľ | 3. 6. 2016 až 24. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BLUMENTAL REZIDENCIA I, s.r.o. IČO 47257270, zaniknutý 26. 9. 2024 | Konateľ | 3. 6. 2016 až 24. 8. 2018 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| BLUMENTAL REZIDENCIA I, s.r.o. IČO 47257270, zaniknutý 26. 9. 2024 | Konateľ | 3. 6. 2016 až 3. 9. 2018 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Záhrady Devín II, s.r.o. IČO 50198351, zaniknutý 26. 9. 2024 | Konateľ | 3. 6. 2016 až 9. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Záhrady Devín II, s.r.o. IČO 50198351, zaniknutý 26. 9. 2024 | Konateľ | 3. 6. 2016 až 24. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Záhrady Devín s. r. o. v likvidácii IČO 47482427, zaniknutý 19. 7. 2018 | Konateľ | 30. 5. 2016 až 18. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CC THETA, s.r.o. IČO 50286421 | Konateľ | 23. 4. 2016 až 24. 8. 2018 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| CC THETA, s.r.o. IČO 50286421 | Konateľ | 23. 4. 2016 až 21. 9. 2018 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Dúbravy Rezidencia, s. r. o. IČO 44289723, zaniknutý 26. 9. 2024 | Konateľ | 19. 4. 2016 až 24. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dúbravy Rezidencia, s. r. o. IČO 44289723, zaniknutý 26. 9. 2024 | Konateľ | 19. 4. 2016 až 5. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| SPORT AGENCY, s.r.o. IČO 36254037 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 638,78 € | 100 % | 18. 5. 2022 |
| FITBOX s. r. o. IČO 53399811 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 5. 11. 2020 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.