30 zápisov v štatutárnych orgánoch16 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| RYVENA business s. r. o. IČO 55528554 | Konateľ | 25. 7. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| P.N.-GULA s. r. o. IČO 52469212 | Konateľ | 29. 6. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| GAARA s. r. o. IČO 47165499 | Konateľ | 17. 10. 2025 až 31. 12. 2025 | dodávateľ 1 810 € (1 zmluva) |
| GAARA s. r. o. IČO 47165499 | Konateľ | 17. 10. 2025 až 6. 5. 2026 | dodávateľ 1 810 € (1 zmluva) |
| NaPyGa s. r. o. IČO 52597024 | Konateľ | 6. 12. 2024 až 20. 2. 2025 | dodávateľ 700 € (1 zmluva) |
| NaPyGa s. r. o. IČO 52597024 | Konateľ | 6. 12. 2024 až 24. 3. 2025 | dodávateľ 700 € (1 zmluva) |
| Scaletta s. r. o. IČO 53674626 | Konateľ | 1. 3. 2026 až 17. 4. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Scaletta s. r. o. IČO 53674626 | Konateľ | 1. 3. 2026 až 31. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NAVIRY s. r. o. IČO 54567980 | Konateľ | 17. 5. 2025 až 1. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NAVIRY s. r. o. IČO 54567980 | Konateľ | 17. 5. 2025 až 21. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Eu Trade JoGe s. r. o. IČO 48276693 | Konateľ | 4. 4. 2025 až 8. 5. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Eu Trade JoGe s. r. o. IČO 48276693 | Konateľ | 4. 4. 2025 až 28. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NINIMIDA s. r. o. IČO 56711000 | Konateľ | 15. 2. 2025 až 13. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NINIMIDA s. r. o. IČO 56711000 | Konateľ | 15. 2. 2025 až 9. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PANDIA s. r. o. IČO 56711085 | Konateľ | 15. 2. 2025 až 9. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PANDIA s. r. o. IČO 56711085 | Konateľ | 15. 2. 2025 až 16. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NIRAVI s. r. o. IČO 56045859 | Konateľ | 1. 10. 2024 až 18. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NIRAVI s. r. o. IČO 56045859 | Konateľ | 1. 10. 2024 až 21. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OPARCAN s. r. o. IČO 56063512 | Konateľ | 1. 10. 2024 až 19. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OPARCAN s. r. o. IČO 56063512 | Konateľ | 1. 10. 2024 až 28. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DAVIFI s. r. o. IČO 56048092 | Konateľ | 4. 9. 2024 až 17. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DAVIFI s. r. o. IČO 56048092 | Konateľ | 4. 9. 2024 až 21. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAIBI s. r. o. IČO 55495095 | Konateľ | 26. 7. 2023 až 9. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAIBI s. r. o. IČO 55495095 | Konateľ | 26. 7. 2023 až 19. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tabec s. r. o. IČO 55496024 | Konateľ | 26. 7. 2023 až 25. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tabec s. r. o. IČO 55496024 | Konateľ | 26. 7. 2023 až 9. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RYGOVI s. r. o. IČO 55501079 | Konateľ | 26. 7. 2023 až 4. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RYGOVI s. r. o. IČO 55501079 | Konateľ | 26. 7. 2023 až 21. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PAALES s. r. o. IČO 55521282 | Konateľ | 26. 7. 2023 až 9. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PAALES s. r. o. IČO 55521282 | Konateľ | 26. 7. 2023 až 9. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| P.N.-GULA s. r. o. IČO 52469212 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 20. 5. 2022 |
| RYVENA business s. r. o. IČO 55528554 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 31. 8. 2023 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 38.