65 zápisov v štatutárnych orgánoch43 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| NANO 4 SOLUTION s. r. o. IČO 53230205 | Konateľ | 12. 8. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Phoenix Health s.r.o. IČO 52179605 | Konateľ | 26. 1. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Air Logistics Service s. r. o. IČO 52179214 | Konateľ | 25. 1. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PARS PARTNERS s.r.o. IČO 51739119 | Konateľ | 24. 5. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PARS DESIGN s.r.o. IČO 51728532 | Konateľ | 18. 5. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pars Construction s.r.o. IČO 50452908 | Konateľ | 13. 8. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| LOFT real s.r.o. IČO 46444106 | Konateľ | 6. 12. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| NEVIANO Group s. r. o. IČO 52179532 | Konateľ | 26. 1. 2019 až 24. 2. 2020 | dodávateľ 30 tis. € (1 zmluva) |
| NEVIANO Group s. r. o. IČO 52179532 | Konateľ | 26. 1. 2019 až 13. 2. 2020 | dodávateľ 30 tis. € (1 zmluva) |
| asesora s. r. o. v likvidácii IČO 52179427, zaniknutý 21. 1. 2021 | Konateľ | 29. 1. 2019 až 11. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| asesora s. r. o. v likvidácii IČO 52179427, zaniknutý 21. 1. 2021 | Konateľ | 29. 1. 2019 až 5. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| arriendo s. r. o. IČO 52178927 | Konateľ | 26. 1. 2019 až 11. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| arriendo s. r. o. IČO 52178927 | Konateľ | 26. 1. 2019 až 5. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| THYRFING s. r. o. IČO 52179699 | Konateľ | 26. 1. 2019 až 17. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| THYRFING s. r. o. |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 26. 1. 2019 až 10. 5. 2021 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| PG903 s.r.o. IČO 52179150, zaniknutý 23. 7. 2025 | Konateľ | 25. 1. 2019 až 22. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PG901 s.r.o. IČO 52179311, zaniknutý 16. 4. 2026 | Konateľ | 25. 1. 2019 až 15. 4. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PG908 s.r.o. IČO 52179516, zaniknutý 5. 11. 2025 | Konateľ | 25. 1. 2019 až 4. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PG904 s.r.o. IČO 52179702, zaniknutý 17. 9. 2025 | Konateľ | 24. 1. 2019 až 16. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tarrahan s.r.o. IČO 50266136, zaniknutý 13. 3. 2026 | Konateľ | 28. 9. 2018 až 12. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NORTH STAR INVESTMENT s.r.o. IČO 50193660 | Konateľ | 17. 7. 2018 až 30. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NORTH STAR INVESTMENT s.r.o. IČO 50193660 | Konateľ | 17. 7. 2018 až 25. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PARS LAND s.r.o. IČO 51798212, zaniknutý 19. 9. 2025 | Konateľ | 22. 6. 2018 až 18. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DHC s.r.o. IČO 51798336 | Konateľ | 22. 6. 2018 až 30. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DHC s.r.o. IČO 51798336 | Konateľ | 22. 6. 2018 až 15. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wide Work s.r.o. IČO 51798140 | Konateľ | 21. 6. 2018 až 16. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wide Work s.r.o. IČO 51798140 | Konateľ | 21. 6. 2018 až 15. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PARS ESTATE s.r.o. IČO 51798182, zaniknutý 19. 8. 2025 | Konateľ | 21. 6. 2018 až 18. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Copper Trading s.r.o. IČO 51798191 | Konateľ | 21. 6. 2018 až 20. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Copper Trading s.r.o. IČO 51798191 | Konateľ | 21. 6. 2018 až 5. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PARS SERVICES s.r.o. IČO 51739089, zaniknutý 20. 8. 2025 | Konateľ | 25. 5. 2018 až 19. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ATLAS BION CORPORATION s.r.o. IČO 51739097 | Konateľ | 25. 5. 2018 až 22. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ATLAS BION CORPORATION s.r.o. IČO 51739097 | Konateľ | 25. 5. 2018 až 8. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BYRUA s. r. o. IČO 51739232 | Konateľ | 25. 5. 2018 až 6. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BYRUA s. r. o. IČO 51739232 | Konateľ | 25. 5. 2018 až 28. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PARS REAL s.r.o. IČO 51739356, zaniknutý 7. 11. 2025 | Konateľ | 23. 5. 2018 až 6. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PARS UNIQUE s.r.o. IČO 51728311, zaniknutý 3. 10. 2025 | Konateľ | 19. 5. 2018 až 2. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PARS RELOCATION CONSULTANTS s.r.o. IČO 51728559, zaniknutý 17. 9. 2025 | Konateľ | 19. 5. 2018 až 16. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PARS IMPORT s.r.o. IČO 51728648, zaniknutý 8. 8. 2025 | Konateľ | 19. 5. 2018 až 7. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PARS EXPORT s.r.o. IČO 51728206, zaniknutý 8. 8. 2025 | Konateľ | 18. 5. 2018 až 7. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Asian Interior Design s.r.o. IČO 51667827 | Konateľ | 17. 4. 2018 až 24. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Asian Interior Design s.r.o. IČO 51667827 | Konateľ | 17. 4. 2018 až 22. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAHAN MEHR & MAH s.r.o. IČO 51668009, zaniknutý 30. 9. 2025 | Konateľ | 17. 4. 2018 až 25. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAHAN MEHR & MAH s.r.o. IČO 51668009, zaniknutý 30. 9. 2025 | Konateľ | 17. 4. 2018 až 4. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ruby s.r.o. IČO 51668131 | Konateľ | 17. 4. 2018 až 22. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ruby s.r.o. IČO 51668131 | Konateľ | 17. 4. 2018 až 13. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Akaf Trading s.r.o. IČO 51668688 | Konateľ | 17. 4. 2018 až 23. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Akaf Trading s.r.o. IČO 51668688 | Konateľ | 17. 4. 2018 až 16. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Farma Innex s.r.o. IČO 51632713 | Konateľ | 27. 3. 2018 až 18. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Farma Innex s.r.o. IČO 51632713 | Konateľ | 27. 3. 2018 až 19. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Shimka Trading s.r.o. IČO 51635275 | Konateľ | 27. 3. 2018 až 22. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Shimka Trading s.r.o. IČO 51635275 | Konateľ | 27. 3. 2018 až 25. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Arthena s.r.o. IČO 51439409 | Konateľ | 6. 3. 2018 až 13. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Arthena s.r.o. IČO 51439409 | Konateľ | 6. 3. 2018 až 26. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lotus Trading s.r.o. IČO 51439352 | Konateľ | 27. 2. 2018 až 3. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lotus Trading s.r.o. IČO 51439352 | Konateľ | 27. 2. 2018 až 1. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IPGC s.r.o. IČO 51439662, zaniknutý 30. 9. 2025 | Konateľ | 27. 2. 2018 až 1. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IPGC s.r.o. IČO 51439662, zaniknutý 30. 9. 2025 | Konateľ | 27. 2. 2018 až 3. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fast and Accurate Company s.r.o. IČO 51439379 | Konateľ | 24. 2. 2018 až 20. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fast and Accurate Company s.r.o. IČO 51439379 | Konateľ | 24. 2. 2018 až 18. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Electro Persia Eqiupment s.r.o. IČO 51439506 | Konateľ | 24. 2. 2018 až 18. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Electro Persia Eqiupment s.r.o. IČO 51439506 | Konateľ | 24. 2. 2018 až 23. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pars Group s.r.o. IČO 51320894, zaniknutý 3. 10. 2025 | Konateľ | 1. 2. 2018 až 2. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Visit Slovakia Travel s.r.o. IČO 50182056 | Konateľ | 18. 2. 2016 až 8. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Visit Slovakia Travel s.r.o. IČO 50182056 | Konateľ | 18. 2. 2016 až 5. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (6).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| LOFT real s.r.o. IČO 46444106 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 11 670 € | 68,25 % | 15. 9. 2022 |
| Air Logistics Service s. r. o. IČO 52179214 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 550 € | 51 % | 14. 2. 2020 |
| Pars Construction s.r.o. IČO 50452908 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 550 € | 51 % | 13. 8. 2016 |
| Mohajer s.r.o. IČO 47665564 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 505 € | 50 % | 10. 11. 2023 |
| NANO 4 SOLUTION s. r. o. IČO 53230205 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 12. 8. 2020 |
| Phoenix Health s.r.o. IČO 52179605 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 10 % | 23. 6. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 89.