82 zápisov v štatutárnych orgánoch56 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| IPS Group Industries, spol. s r. o. v likvidácii IČO 47416386 | Likvidátor | 12. 8. 2026 až dodnes | dodávateľ 150 tis. € (5 zmlúv) |
| IPS Group Industries, spol. s r. o. v likvidácii IČO 47416386 | Konateľ | 12. 8. 2026 až dodnes | dodávateľ 150 tis. € (5 zmlúv) |
| NZ plus s.r.o. IČO 48304590 | Konateľ | 1. 5. 2017 až dodnes | dodávateľ 11 tis. € (1 zmluva) |
| Dempster s.r.o. IČO 44155930 | Konateľ | 27. 6. 2017 až dodnes | dodávateľ 3 436 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| OTESY FOOD, s.r.o. IČO 53431111 | Konateľ | 13. 8. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| UNIKOR s.r.o. IČO 51036231 | Konateľ | 28. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLUTION PRO s.r.o. IČO 46078517 | Konateľ | 25. 10. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 25 s.r.o. IČO 36172324 | Konateľ | 18. 10. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 21 s.r.o. IČO 45717427 | Konateľ | 7. 10. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 04 s.r.o. IČO 46908587 | Konateľ | 15. 3. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 03 s.r.o. IČO 47529440 | Konateľ | 9. 3. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 02 s.r.o. IČO 31570607 | Konateľ | 16. 2. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| OWI s. r. o. IČO 44554150 | Konateľ | 2. 2. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MARP s.r.o. IČO 31586244 | Konateľ | 8. 9. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dunaj Lesy, s.r.o. IČO 36265497 | Konateľ | 4. 9. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ORA s.r.o. IČO 31343686 | Konateľ | 27. 8. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| met media s. r. o. IČO 45955492 | Konateľ | 26. 8. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MJ TRADE STAV s.r.o. IČO 46990909 | Konateľ | 13. 4. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MinistryTour, s. r. o. IČO 44056524 | Konateľ | 28. 1. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLUTION 07 s.r.o. IČO 46227466 | Konateľ | 18. 11. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| DEEP PURPLE s.r.o. IČO 36549347 | Konateľ | 15. 3. 2016 až 13. 10. 2016 | dodávateľ 59 tis. € (2 zmluvy) |
| DEEP PURPLE s.r.o. IČO 36549347 | Konateľ | 15. 3. 2016 až 16. 11. 2016 | dodávateľ 59 tis. € (2 zmluvy) |
| SOLVING 14 s.r.o IČO 46101276 | Konateľ | 17. 8. 2016 až 23. 11. 2016 | dodávateľ 310 € (1 zmluva) |
| SOLVING 14 s.r.o IČO 46101276 | Konateľ | 17. 8. 2016 až 21. 12. 2016 | dodávateľ 310 € (1 zmluva) |
| ALEC s. r. o. IČO 44525621, zaniknutý 10. 9. 2025 | Konateľ | 8. 6. 2020 až 9. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DYNAMICO, s. r. o. IČO 35901055, zaniknutý 4. 2. 2022 | Konateľ | 15. 7. 2017 až 5. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DYNAMICO, s. r. o. IČO 35901055, zaniknutý 4. 2. 2022 | Konateľ | 15. 7. 2017 až 13. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 17. 1. 2017 až 30. 11. 2020 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLUTION THREE s.r.o. IČO 36338745, zaniknutý 25. 3. 2023 | Konateľ | 11. 11. 2016 až 24. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLUTION FOUR s.r.o. IČO 45936706, zaniknutý 15. 9. 2020 | Konateľ | 11. 11. 2016 až 14. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLUTION TWO s. r. o. IČO 46394931, zaniknutý 22. 6. 2021 | Konateľ | 2. 11. 2016 až 21. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLUTION 01 s.r.o. IČO 35705787 | Konateľ | 26. 10. 2016 až 5. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLUTION 01 s.r.o. IČO 35705787 | Konateľ | 26. 10. 2016 až 24. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 24 s.r.o. IČO 47503483, zaniknutý 23. 3. 2023 | Konateľ | 11. 10. 2016 až 22. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 20 s.r.o IČO 48300136, zaniknutý 29. 1. 2025 | Konateľ | 28. 9. 2016 až 14. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 20 s.r.o IČO 48300136, zaniknutý 29. 1. 2025 | Konateľ | 28. 9. 2016 až 15. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 19 s. r. o IČO 46408762 | Konateľ | 26. 9. 2016 až 15. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 19 s. r. o IČO 46408762 | Konateľ | 26. 9. 2016 až 7. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 18 s.r.o IČO 46721380, zaniknutý 20. 5. 2022 | Konateľ | 26. 9. 2016 až 9. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 18 s.r.o IČO 46721380, zaniknutý 20. 5. 2022 | Konateľ | 26. 9. 2016 až 19. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 17 s.r.o. IČO 47414774 | Konateľ | 23. 9. 2016 až 23. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 17 s.r.o. IČO 47414774 | Konateľ | 23. 9. 2016 až 9. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 15 s.r.o. IČO 45553815 | Konateľ | 22. 9. 2016 až 14. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 15 s.r.o. IČO 45553815 | Konateľ | 22. 9. 2016 až 15. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DYNAMICO, s. r. o. IČO 35901055, zaniknutý 4. 2. 2022 | Konateľ | 28. 7. 2016 až 22. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DYNAMICO, s. r. o. IČO 35901055, zaniknutý 4. 2. 2022 | Konateľ | 28. 7. 2016 až 14. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 12 s.r.o. IČO 36647853 | Konateľ | 11. 7. 2016 až 3. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 12 s.r.o. IČO 36647853 | Konateľ | 11. 7. 2016 až 23. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 10 s. r. o IČO 44538278, zaniknutý 16. 11. 2021 | Konateľ | 17. 6. 2016 až 19. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 10 s. r. o IČO 44538278, zaniknutý 16. 11. 2021 | Konateľ | 17. 6. 2016 až 21. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 09 s.r.o. IČO 47459239 | Konateľ | 6. 6. 2016 až 21. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 09 s.r.o. IČO 47459239 | Konateľ | 6. 6. 2016 až 13. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 08 s.r.o. IČO 47165723 | Konateľ | 18. 5. 2016 až 5. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 08 s.r.o. IČO 47165723 | Konateľ | 18. 5. 2016 až 5. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 07 s.r.o. IČO 36627526 | Konateľ | 12. 4. 2016 až 10. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 07 s.r.o. IČO 36627526 | Konateľ | 12. 4. 2016 až 7. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 06 s.r.o. IČO 45398798 | Konateľ | 29. 3. 2016 až 7. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 06 s.r.o. IČO 45398798 | Konateľ | 29. 3. 2016 až 24. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 05 s.r.o. IČO 45366705, zaniknutý 25. 5. 2018 | Konateľ | 18. 3. 2016 až 2. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 05 s.r.o. IČO 45366705, zaniknutý 25. 5. 2018 | Konateľ | 18. 3. 2016 až 7. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 01 s.r.o. IČO 46697799 | Konateľ | 10. 2. 2016 až 23. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLVING 01 s.r.o. IČO 46697799 | Konateľ | 10. 2. 2016 až 7. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MARATOP s.r.o. IČO 43959164, zaniknutý 17. 9. 2025 | Konateľ | 1. 12. 2015 až 16. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MARP s.r.o. IČO 31586244 | Konateľ | 8. 9. 2015 až 27. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DEMOX s.r.o. IČO 46545611, zaniknutý 4. 5. 2018 | Konateľ | 31. 7. 2015 až 3. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRIEMAR s.r.o. IČO 46435352, zaniknutý 31. 1. 2018 | Konateľ | 30. 7. 2015 až 30. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SLOVFRANCE, s. r. o. IČO 45681384, zaniknutý 24. 4. 2024 | Konateľ | 11. 5. 2015 až 24. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SLOVFRANCE, s. r. o. IČO 45681384, zaniknutý 24. 4. 2024 | Konateľ | 11. 5. 2015 až 19. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| rentol plus, s.r.o. IČO 44737220, zaniknutý 25. 4. 2018 | Konateľ | 7. 5. 2015 až 24. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hughes s.r.o. IČO 43993877 | Konateľ | 12. 2. 2015 až 21. 9. 2015 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Hughes s.r.o. IČO 43993877 | Konateľ | 12. 2. 2015 až 10. 9. 2015 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Madlin s.r.o. IČO 47475684 | Konateľ | 29. 12. 2014 až 25. 3. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Madlin s.r.o. IČO 47475684 | Konateľ | 29. 12. 2014 až 4. 8. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Konfort s.r.o. IČO 36312339, zaniknutý 29. 11. 2017 | Konateľ | 5. 12. 2014 až 28. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| pravodeal s.r.o. IČO 45419264, zaniknutý 3. 2. 2017 | Konateľ | 18. 11. 2014 až 2. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CARPE DIEM 01 s.r.o. IČO 46637125, zaniknutý 18. 3. 2016 | Konateľ | 2. 9. 2014 až 17. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVING PRO s.r.o. IČO 45513724, zaniknutý 26. 2. 2015 | Konateľ | 19. 6. 2014 až 3. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVING PRO s.r.o. IČO 45513724, zaniknutý 26. 2. 2015 | Konateľ | 19. 6. 2014 až 22. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| POTER s.r.o. IČO 36045951, zaniknutý 7. 7. 2017 | Konateľ | 31. 12. 2013 až 6. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVING PR s.r.o. IČO 43966985, zaniknutý 3. 8. 2017 | Konateľ | 27. 5. 2013 až 22. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVING PR s.r.o. IČO 43966985, zaniknutý 3. 8. 2017 | Konateľ | 27. 5. 2013 až 26. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROVEN s.r.o. IČO 36781797, zaniknutý 10. 8. 2021 | Konateľ | 19. 8. 2011 až 9. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (29).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| SOLVING 02 s.r.o. IČO 31570607 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 9 162 € | 100 % | 16. 3. 2016 |
| Dunaj Lesy, s.r.o. IČO 36265497 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 100 % | 13. 1. 2016 |
| MARP s.r.o. IČO 31586244 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 100 % | 24. 10. 2015 |
| SOLUTION 01 s.r.o. IČO 35705787 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 100 % | 23. 11. 2016 |
| SOLVING 07 s.r.o. IČO 36627526 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 100 % | 26. 4. 2016 |
| DEEP PURPLE s.r.o. IČO 36549347 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 639 € | 100 % | 1. 10. 2016 |
| Dempster s.r.o. IČO 44155930 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 639 € | 100 % | 20. 7. 2018 |
| SOLVING 12 s.r.o. IČO 36647853 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 639 € | 100 % | 23. 11. 2016 |
| SOLVING 25 s.r.o. IČO 36172324 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 639 € | 100 % | 13. 12. 2016 |
| IPS Group Industries, spol. s r. o. v likvidácii IČO 47416386 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 14. 8. 2026 |
| MJ TRADE STAV s.r.o. IČO 46990909 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 9. 6. 2015 |
| NZ plus s.r.o. IČO 48304590 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 21. 4. 2017 |
| OTESY FOOD, s.r.o. IČO 53431111 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 14. 8. 2026 |
| OWI s. r. o. IČO 44554150 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 11. 3. 2016 |
| SOLUTION 07 s.r.o. IČO 46227466 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 14. 12. 2016 |
| SOLUTION PRO s.r.o. IČO 46078517 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 24. 11. 2016 |
| SOLVING 01 s.r.o. IČO 46697799 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 2. 2016 |
| SOLVING 03 s.r.o. IČO 47529440 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 19. 4. 2016 |
| SOLVING 04 s.r.o. IČO 46908587 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 16. 4. 2016 |
| SOLVING 06 s.r.o. IČO 45398798 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 20. 4. 2016 |
| SOLVING 08 s.r.o. IČO 47165723 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 27. 7. 2016 |
| SOLVING 09 s.r.o. IČO 47459239 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 5. 10. 2016 |
| SOLVING 14 s.r.o IČO 46101276 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 22. 11. 2016 |
| SOLVING 15 s.r.o. IČO 45553815 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 28. 10. 2016 |
| SOLVING 21 s.r.o. IČO 45717427 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 10. 12. 2016 |
| UNIKOR s.r.o. IČO 51036231 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 13. 12. 2019 |
| ORA s.r.o. IČO 31343686 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 140 € | 77,41 % | 29. 9. 2015 |
| met media s. r. o. IČO 45955492 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 500 € | 70 % | 30. 9. 2015 |
| MinistryTour, s. r. o. IČO 44056524 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 8 361 € | 55,74 % | 9. 4. 2015 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).