55 zápisov v štatutárnych orgánoch26 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| EPM SYSTEMS s.r.o. IČO 31434177 | Konateľ | 28. 8. 2017 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) objednávateľ 4 412 € (1 zmluva) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Tofako plus s.r.o. IČO 46995145 | Konateľ | 8. 2. 2013 až 27. 5. 2014 | dodávateľ 779 tis. € (22 zmlúv) |
| Tofako plus s.r.o. IČO 46995145 | Konateľ | 8. 2. 2013 až 10. 4. 2014 | dodávateľ 779 tis. € (22 zmlúv) |
| Garo & Co., s.r.o. IČO 47934841 | Konateľ | 8. 6. 2016 až 15. 10. 2024 | dodávateľ 15 tis. € (2 zmluvy) |
| Garo & Co., s.r.o. IČO 47934841 | Konateľ | 1. 11. 2014 až 22. 12. 2014 | dodávateľ 15 tis. € (2 zmluvy) |
| Garo & Co., s.r.o. IČO 47934841 | Konateľ | 1. 11. 2014 až 5. 1. 2015 | dodávateľ 15 tis. € (2 zmluvy) |
| RRG 2 s.r.o. v likvidácii IČO 51337835, zaniknutý 18. 8. 2022 | Likvidátor | 1. 5. 2021 až 17. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RRG 1 s.r.o. v likvidácii IČO 51338149, zaniknutý 23. 8. 2022 | Likvidátor | 1. 5. 2021 až 23. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RRG 1 s.r.o. v likvidácii IČO 51338149, zaniknutý 23. 8. 2022 | Likvidátor | 1. 5. 2021 až 22. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Renock, s.r.o. IČO 51338734 | Konateľ | 12. 9. 2018 až 10. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Renock, s.r.o. IČO 51338734 | Konateľ | 12. 9. 2018 až 26. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GARBON, s.r.o. IČO 51337436 | Konateľ | 2. 2. 2018 až 19. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GARBON, s.r.o. IČO 51337436 | Konateľ | 2. 2. 2018 až 13. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KARPER, s.r.o. IČO 51337622 | Konateľ | 2. 2. 2018 až 6. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KARPER, s.r.o. IČO 51337622 | Konateľ | 2. 2. 2018 až 16. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RRG 2 s.r.o. v likvidácii IČO 51337835, zaniknutý 18. 8. 2022 | Konateľ | 2. 2. 2018 až 17. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MIB TRADE s.r.o. IČO 51337916 | Konateľ | 2. 2. 2018 až 11. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MIB TRADE s.r.o. IČO 51337916 | Konateľ | 2. 2. 2018 až 1. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RRG 1 s.r.o. v likvidácii IČO 51338149, zaniknutý 23. 8. 2022 | Konateľ | 2. 2. 2018 až 22. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Renock, s.r.o. IČO 51338734 | Konateľ | 2. 2. 2018 až 23. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Renock, s.r.o. IČO 51338734 | Konateľ | 2. 2. 2018 až 1. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| L trade s.r.o. IČO 51083116 | Konateľ | 1. 9. 2017 až 6. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| L trade s.r.o. IČO 51083116 | Konateľ | 1. 9. 2017 až 22. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LABRAX s.r.o. IČO 50880446 | Konateľ | 5. 5. 2017 až 13. 11. 2017 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| LABRAX s.r.o. IČO 50880446 | Konateľ | 5. 5. 2017 až 7. 12. 2017 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| LB BAU s.r.o. IČO 50795988 | Konateľ | 22. 3. 2017 až 4. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LB BAU s.r.o. IČO 50795988 | Konateľ | 22. 3. 2017 až 15. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PREMIUM MOTORS CO. s.r.o. IČO 50655566, zaniknutý 6. 10. 2020 | Konateľ | 4. 1. 2017 až 27. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PREMIUM MOTORS CO. s.r.o. IČO 50655566, zaniknutý 6. 10. 2020 | Konateľ | 4. 1. 2017 až 21. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Online trade, s.r.o. IČO 50424866 | Konateľ | 20. 7. 2016 až 21. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Online trade, s.r.o. IČO 50424866 | Konateľ | 20. 7. 2016 až 11. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| System Stav, s. r. o. IČO 50404253 | Konateľ | 2. 7. 2016 až 13. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| System Stav, s. r. o. IČO 50404253 | Konateľ | 2. 7. 2016 až 30. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TARKAN, s.r.o. IČO 50404423 | Konateľ | 2. 7. 2016 až 12. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TARKAN, s.r.o. IČO 50404423 | Konateľ | 2. 7. 2016 až 18. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Samaria shop, s.r.o. IČO 50375679, zaniknutý 12. 11. 2021 | Konateľ | 11. 6. 2016 až 21. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Samaria shop, s.r.o. IČO 50375679, zaniknutý 12. 11. 2021 | Konateľ | 11. 6. 2016 až 7. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PREMIUM RZ, s.r.o. IČO 50235826 | Konateľ | 23. 3. 2016 až 3. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PREMIUM RZ, s.r.o. IČO 50235826 | Konateľ | 23. 3. 2016 až 10. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GL online trade, s.r.o. IČO 50144952 | Konateľ | 28. 1. 2016 až 9. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GL online trade, s.r.o. IČO 50144952 | Konateľ | 28. 1. 2016 až 19. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Alpha Logistics, s.r.o. IČO 48281123, zaniknutý 13. 5. 2026 | Konateľ | 29. 8. 2015 až 1. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Alpha Logistics, s.r.o. IČO 48281123, zaniknutý 13. 5. 2026 | Konateľ | 29. 8. 2015 až 14. 4. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SEDENDRON, s.r.o. IČO 47864621 | Konateľ | 12. 8. 2014 až 29. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SEDENDRON, s.r.o. IČO 47864621 | Konateľ | 12. 8. 2014 až 20. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LUPUS Group s.r.o. IČO 47831138 | Konateľ | 11. 7. 2014 až 5. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LUPUS Group s.r.o. IČO 47831138 | Konateľ | 11. 7. 2014 až 22. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VITAMIN EXPRESS s. r. o. IČO 47507438 | Konateľ | 29. 10. 2013 až 11. 6. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VITAMIN EXPRESS s. r. o. IČO 47507438 | Konateľ | 29. 10. 2013 až 23. 5. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAR STONE, s.r.o. IČO 47354844 | Konateľ | 16. 9. 2013 až 5. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAR STONE, s.r.o. IČO 47354844 | Konateľ | 16. 9. 2013 až 22. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GNT 12 s.r.o. IČO 46662952 | Konateľ | 26. 9. 2012 až 9. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GNT 12 s.r.o. IČO 46662952 | Konateľ | 26. 9. 2012 až 1. 8. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EUROPA Trading s. r. o. IČO 46079769, zaniknutý 25. 5. 2018 | Konateľ | 26. 8. 2011 až 29. 11. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EUROPA Trading s. r. o. IČO 46079769, zaniknutý 25. 5. 2018 | Konateľ | 26. 8. 2011 až 19. 12. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| EPM SYSTEMS s.r.o. IČO 31434177 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 361 € | 20 % | 18. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).