46 zápisov v štatutárnych orgánoch29 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Poľnohospodárska spoločnosť, a.s. IČO 45939292 | Člen predstavenstva | 19. 10. 2021 až dodnes | dodávateľ 1,7 mil. € (33 zmlúv) objednávateľ 30 € (4 zmluvy) |
| Farma Slaská, s.r.o. IČO 44560974 | Konateľ | 5. 2. 2020 až dodnes | dodávateľ 87 tis. € (23 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Farma Žiar nad Hronom, s.r.o. IČO 36624276 | Konateľ | 3. 6. 2020 až dodnes | dodávateľ 919 € (2 zmluvy) |
| PORUBSKY realitná kancelária, s.r.o. IČO 56103107 | Konateľ | 30. 10. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DPD Service, s.r.o. IČO 35960396 | Konateľ | 25. 10. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PORUBSKY Reality, s. r. o. IČO 54099358 | Konateľ | 26. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| RM03, s.r.o. IČO 54099102 | Konateľ | 15. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PORUBSKY reality BA, s. r. o. IČO 54099561 | Konateľ | 15. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Farma Lutila, s. r. o. IČO 54099242 | Konateľ | 14. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| WBA Energy, a. s. IČO 46534636 | Predseda predstavenstva | 16. 6. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DPD Services, a.s. IČO 36416118 | Predseda predstavenstva | 15. 6. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| UNO Company Partner, s.r.o. IČO 53132882 | Konateľ | 28. 4. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| FinCenter Partner, s.r.o. IČO 53132904 | Konateľ | 28. 4. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Afrea Partner, s. r. o. IČO 53133421 | Konateľ | 28. 4. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| FinCenter, s.r.o. IČO 52870979 | Konateľ | 15. 4. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| UNO Company, s.r.o. IČO 52871363 | Konateľ | 15. 4. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Afrea, s.r.o. IČO 52871908 | Konateľ | 15. 4. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lignum S, s. r. o. IČO 47232633 | Konateľ | 25. 2. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Farma Tatry, s. r. o. IČO 44941145 | Konateľ | 3. 7. 2014 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ANDRESIS, s. r. o. IČO 46443495 | Konateľ | 2. 7. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Poľnohospodárska spoločnosť, a.s. IČO 45939292 | Predstavenstvo: člen | 29. 10. 2016 až 19. 10. 2021 | dodávateľ 1,7 mil. € (33 zmlúv) objednávateľ 30 € (4 zmluvy) |
| Poľnohospodárska spoločnosť, a.s. IČO 45939292 | Predstavenstvo: člen | 29. 10. 2016 až 22. 11. 2021 | dodávateľ 1,7 mil. € (33 zmlúv) objednávateľ 30 € (4 zmluvy) |
| Poľnohospodárska spoločnosť, a.s. IČO 45939292 | Konateľ | 30. 3. 2015 až 31. 10. 2016 | dodávateľ 1,7 mil. € (33 zmlúv) objednávateľ 30 € (4 zmluvy) |
| yoursport, s.r.o. IČO 50049194 | Konateľ | 27. 4. 2021 až 22. 8. 2024 | dodávateľ 12 tis. € (1 zmluva) |
| yoursport, s.r.o. IČO 50049194 | Konateľ | 27. 4. 2021 až 9. 8. 2024 | dodávateľ 12 tis. € (1 zmluva) |
| Clear Energy Slovakia, a.s. IČO 44241402 | Predseda predstavenstva | 16. 6. 2021 až 17. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Clear Energy Slovakia, a.s. |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Predseda predstavenstva |
| 16. 6. 2021 až 20. 3. 2023 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| RM01, s.r.o. IČO 53382986 | Konateľ | 15. 4. 2021 až 6. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RM01, s.r.o. IČO 53382986 | Konateľ | 15. 4. 2021 až 9. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| XERION, s.r.o. IČO 53204816 | Konateľ | 9. 9. 2020 až 29. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Etara, s.r.o. IČO 53204131 | Konateľ | 20. 8. 2020 až 8. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Etara, s.r.o. IČO 53204131 | Konateľ | 20. 8. 2020 až 7. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SAFERA, s.r.o. IČO 53204115, zaniknutý 21. 12. 2024 | Konateľ | 5. 8. 2020 až 16. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SAFERA, s.r.o. IČO 53204115, zaniknutý 21. 12. 2024 | Konateľ | 5. 8. 2020 až 15. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NR Invest, a. s. IČO 36672785, zaniknutý 20. 6. 2023 | Predstavenstvo: člen | 27. 10. 2014 až 18. 4. 2016 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| NR Invest, a. s. IČO 36672785, zaniknutý 20. 6. 2023 | Predstavenstvo: člen | 27. 10. 2014 až 6. 4. 2016 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| Nová Nitra II, a.s. IČO 47255820, zaniknutý 20. 6. 2023 | člen predstavenstva | 24. 10. 2014 až 6. 4. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nová Nitra II, a.s. IČO 47255820, zaniknutý 20. 6. 2023 | člen predstavenstva | 24. 10. 2014 až 29. 4. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DPD Services, a.s. IČO 36416118 | Predstavenstvo | 20. 1. 2014 až 15. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DPD Services, a.s. IČO 36416118 | Predstavenstvo | 20. 1. 2014 až 8. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Clear Energy Slovakia, a.s. IČO 44241402 | Predstavenstvo: predseda | 2. 3. 2013 až 16. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Clear Energy Slovakia, a.s. IČO 44241402 | Predstavenstvo: predseda | 2. 3. 2013 až 27. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Eline Power, s.r.o. IČO 46958436 | Konateľ | 8. 1. 2013 až 18. 6. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Eline Power, s.r.o. IČO 46958436 | Konateľ | 8. 1. 2013 až 3. 6. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WBA Energy, a. s. IČO 46534636 | Predstavenstvo: predseda | 31. 10. 2012 až 13. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WBA Energy, a. s. IČO 46534636 | Predstavenstvo: predseda | 31. 10. 2012 až 16. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| UNI Events s. r. o. IČO 50048996 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 25. 5. 2022 |
| Aventia, s.r.o. IČO 47070331 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 500 € | 30 % | 9. 12. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.