40 zápisov v štatutárnych orgánoch30 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Medzičilizie, a.s. IČO 00191396 | podpredseda predstavenstva | 10. 12. 2024 až dodnes | dodávateľ 8,9 mil. € (100 zmlúv) objednávateľ 19 tis. € (26 zmlúv) |
| Agročat, a.s. IČO 34114238 | predseda predstavenstva | 8. 8. 2017 až dodnes | dodávateľ 2,0 mil. € (24 zmlúv) objednávateľ 0 € (9 zmlúv) |
| MOLD - TRADE GROUP s.r.o. IČO 45281262 | Konateľ | 22. 4. 2021 až dodnes | dodávateľ 714 tis. € (13 zmlúv) |
| AGRO-VALALIKY a.s. IČO 36191922 | Člen predstavenstva | 21. 4. 2021 až dodnes | dodávateľ 704 tis. € (37 zmlúv) objednávateľ 0 € (6 zmlúv) |
| AGRO - VALALIKY GROUP s.r.o. IČO 45281891 | Konateľ | 22. 4. 2021 až dodnes | dodávateľ 692 tis. € (13 zmlúv) |
| MOLD-TRADE, spoločnosť s ručením obmedzeným IČO 31730337 | Konateľ | 21. 4. 2021 až dodnes | dodávateľ 658 tis. € (31 zmlúv) objednávateľ 0 € (16 zmlúv) |
| Agro Valaliky ND, s. r. o. IČO 47919400 | Konateľ | 27. 11. 2020 až dodnes | dodávateľ 244 tis. € (15 zmlúv) |
| Mold Trade MF, s. r. o. IČO 50279891 | Konateľ | 22. 4. 2021 až dodnes | dodávateľ 234 tis. € (14 zmlúv) |
| Farma Oborín, s. r. o. IČO 46441476 | Konateľ | 31. 7. 2013 až dodnes | dodávateľ 145 tis. € (22 zmlúv) objednávateľ 8 395 € (16 zmlúv) |
| Biofarma Oborín, s. r. o. IČO 46370331 | Konateľ | 31. 7. 2013 až dodnes | dodávateľ 25 tis. € (7 zmlúv) |
| Naše Farmy, a. s. IČO 36787302 | Člen predstavenstva | 23. 9. 2020 až dodnes | dodávateľ 2 410 € (1 zmluva) objednávateľ 1 040 € (2 zmluvy) |
| ASTOM-4PS s.r.o. IČO 45900078 | Konateľ | 26. 10. 2010 až dodnes | dodávateľ 128 € (4 zmluvy) |
| Okruhliak IČO 57111332 | Iný štatutárny orgán | 23. 7. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALS group, a.s. IČO 47782188 | Člen predstavenstva | 10. 9. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Poľovnícka organizácia Breziny IČO 56334991 | Iný štatutárny orgán | 13. 6. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Poľovnícka organizácia Dubiny IČO 56335105 | Iný štatutárny orgán | 13. 6. 2024 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Poľovnícke združenie Jastrab Veľká Ida IČO 35511460 | Predseda | 15. 1. 2024 až dodnes | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Poľovnícka organizácia MALÝ POTOK IČO 55059651 | Iný štatutárny orgán | 16. 11. 2022 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| FSRB, a.s. IČO 50326732 | Člen predstavenstva | 9. 4. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ASTOM ND, s. r. o. IČO 35978147 | Konateľ | 25. 11. 2020 až dodnes | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| ASTOM V, s. r. o. IČO 36689033 | Konateľ | 25. 11. 2020 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| EG investment, a.s. IČO 45724601 | Člen predstavenstva | 25. 11. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALIS energy, a.s. IČO 47780444 | Člen predstavenstva | 25. 11. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALKALIS, s. r. o. IČO 47147661 | Konateľ | 17. 12. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TATRAFAT, spol. s r.o. Huncovce IČO 31674038 | Konateľ | 28. 9. 2012 až dodnes | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ASTOM BPS s. r. o. IČO 36329304 | Konateľ | 14. 6. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Medzičilizie, a.s. IČO 00191396 | podpredseda predstavenstva | 5. 4. 2017 až 22. 1. 2025 | dodávateľ 8,9 mil. € (100 zmlúv) objednávateľ 19 tis. € (26 zmlúv) |
| Medzičilizie, a.s. IČO 00191396 | podpredseda predstavenstva | 5. 4. 2017 až 10. 12. 2024 | dodávateľ 8,9 mil. € (100 zmlúv) objednávateľ 19 tis. € (26 zmlúv) |
| TATRAS, s. r. o. IČO 44773561 | Konateľ | 9. 6. 2011 až 29. 1. 2013 | dodávateľ 555 tis. € (22 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| TATRAS, s. r. o. IČO 44773561 | Konateľ | 9. 6. 2011 až 13. 2. 2013 | dodávateľ 555 tis. € (22 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| MAVEL s.r.o. IČO 31700357, zaniknutý 18. 3. 2025 | Konateľ | 26. 9. 2013 až 21. 5. 2019 | objednávateľ 4 655 € (4 zmluvy) |
| MAVEL s.r.o. IČO 31700357, zaniknutý 18. 3. 2025 | Konateľ | 26. 9. 2013 až 27. 6. 2017 | objednávateľ 4 655 € (4 zmluvy) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 26. 9. 2013 až 18. 6. 2019 |
objednávateľ 4 655 € (4 zmluvy) |
| PP LAND, s.r.o. IČO 36738255 | Konateľ | 19. 4. 2013 až 17. 10. 2018 | dodávateľ 1 440 € (1 zmluva) |
| PP LAND, s.r.o. IČO 36738255 | Konateľ | 19. 4. 2013 až 25. 10. 2018 | dodávateľ 1 440 € (1 zmluva) |
| Inštitút tepelného hospodárstva, s.r.o. IČO 46644806 | Konateľ | 26. 2. 2014 až 19. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Inštitút tepelného hospodárstva, s.r.o. IČO 46644806 | Konateľ | 26. 2. 2014 až 5. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EG investment, a.s. IČO 45724601 | Predstavenstvo: predseda | 7. 9. 2013 až 25. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EG investment, a.s. IČO 45724601 | Predstavenstvo: predseda | 7. 9. 2013 až 5. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EG investment, a.s. IČO 45724601 | Konateľ | 20. 9. 2012 až 6. 9. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| ALKALIS, s. r. o. IČO 47147661 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 16. 12. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.