23 zápisov v štatutárnych orgánoch11 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ngena Slovakia s. r. o. IČO 51305631 | Konateľ | 19. 12. 2018 až 30. 6. 2020 | dodávateľ 23 tis. € (1 zmluva) |
| ngena Slovakia s. r. o. IČO 51305631 | Konateľ | 19. 12. 2018 až 4. 1. 2021 | dodávateľ 23 tis. € (1 zmluva) |
| TMF Services Slovakia s. r. o. IČO 36861758 | Konateľ | 16. 1. 2019 až 19. 1. 2021 | dodávateľ 9 535 € (1 zmluva) |
| TMF Services Slovakia s. r. o. IČO 36861758 | Konateľ | 16. 1. 2019 až 7. 12. 2020 | dodávateľ 9 535 € (1 zmluva) |
| TMF Services Slovakia s. r. o. IČO 36861758 | Konateľ | 16. 1. 2019 až 17. 5. 2019 | dodávateľ 9 535 € (1 zmluva) |
| Wainscott s. r. o. IČO 36862771 | Konateľ | 6. 5. 2019 až 16. 9. 2019 | dodávateľ 7 344 € (1 zmluva) |
| Wainscott s. r. o. IČO 36862771 | Konateľ | 6. 5. 2019 až 4. 9. 2019 | dodávateľ 7 344 € (1 zmluva) |
| Caracal s. r. o., v likvidácii IČO 44661231, zaniknutý 10. 2. 2023 | Konateľ | 19. 7. 2019 až 17. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Caracal s. r. o., v likvidácii IČO 44661231, zaniknutý 10. 2. 2023 | Konateľ | 19. 7. 2019 až 21. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Finchinvest s. r. o. IČO 36858714 | Konateľ | 6. 5. 2019 až 5. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Finchinvest s. r. o. IČO 36858714 | Konateľ | 6. 5. 2019 až 4. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Barlowinvest s.r.o., v likvidácii IČO 36862720, zaniknutý 11. 6. 2021 | Konateľ | 6. 5. 2019 až 4. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Barlowinvest s.r.o., v likvidácii IČO 36862720, zaniknutý 11. 6. 2021 | Konateľ | 6. 5. 2019 až 21. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Elm s. r. o. IČO 36862789 | Konateľ | 6. 5. 2019 až 17. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Elm s. r. o. IČO 36862789 | Konateľ | 6. 5. 2019 až 4. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Halseyinvest s. r. o. IČO 36863025 | Konateľ | 6. 5. 2019 až 17. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Halseyinvest s. r. o. IČO 36863025 | Konateľ | 6. 5. 2019 až 4. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nooh Slovakia s. r. o. v likvidácii IČO 47742313, zaniknutý 9. 3. 2022 | Konateľ | 28. 3. 2019 až 18. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nooh Slovakia s. r. o. v likvidácii IČO 47742313, zaniknutý 9. 3. 2022 | Konateľ | 28. 3. 2019 až 4. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Best Direct Slovakia s.r.o. IČO 51913071 | Konateľ | 19. 12. 2018 až 29. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Best Direct Slovakia s.r.o. IČO 51913071 | Konateľ | 19. 12. 2018 až 8. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WERAS s.r.o. IČO 51923238 | Konateľ | 19. 12. 2018 až 14. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WERAS s.r.o. IČO 51923238 | Konateľ | 19. 12. 2018 až 12. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.