35 zápisov v štatutárnych orgánoch19 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Noventa s.r.o. IČO 47659751 | Konateľ | 1. 6. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Revelli Holding s.r.o. v likvidácii IČO 50151631, zaniknutý 2. 12. 2022 | Likvidátor | 18. 2. 2022 až 1. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Revelli Holding s.r.o. v likvidácii IČO 50151631, zaniknutý 2. 12. 2022 | Likvidátor | 18. 2. 2022 až 2. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Novalesa s.r.o. v likvidácii IČO 50151665, zaniknutý 2. 2. 2023 | Likvidátor | 17. 2. 2022 až 2. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Novalesa s.r.o. v likvidácii IČO 50151665, zaniknutý 2. 2. 2023 | Likvidátor | 17. 2. 2022 až 1. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DARTFORD s.r.o., v likvidácii IČO 46969535, zaniknutý 2. 2. 2021 | Likvidátor | 1. 4. 2020 až 2. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Incendia s.r.o. IČO 52233936 | Konateľ | 2. 4. 2019 až 6. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Incendia s.r.o. IČO 52233936 | Konateľ | 2. 4. 2019 až 19. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Totalum s.r.o. IČO 52234100 | Konateľ | 12. 3. 2019 až 19. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Totalum s.r.o. IČO 52234100 | Konateľ | 12. 3. 2019 až 18. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Glacius s.r.o. IČO 52228690 | Konateľ | 27. 2. 2019 až 21. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Glacius s.r.o. IČO 52228690 | Konateľ | 27. 2. 2019 až 20. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Broppe s. r. o. IČO 51428997 | Konateľ | 13. 6. 2018 až 9. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Venira s. r. o. IČO 51431092 | Konateľ | 8. 6. 2018 až 10. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Venira s. r. o. IČO 51431092 | Konateľ | 8. 6. 2018 až 11. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pastelio s.r.o. IČO 51358760 | Konateľ | 14. 2. 2018 až 9. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pastelio s.r.o. IČO 51358760 | Konateľ | 14. 2. 2018 až 28. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ansaro s. r. o. IČO 47245077 | Konateľ | 25. 7. 2017 až 8. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ansaro s. r. o. IČO 47245077 | Konateľ | 25. 7. 2017 až 21. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PromLight Slovakia s. r. o. IČO 50971751 | Konateľ | 28. 6. 2017 až 9. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PromLight Slovakia s. r. o. IČO 50971751 | Konateľ | 28. 6. 2017 až 14. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ramus s.r.o. IČO 46911553, zaniknutý 11. 6. 2018 | Konateľ | 13. 6. 2017 až 13. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| I&U group s.r.o. IČO 48213373 | Konateľ | 30. 3. 2017 až 5. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| I&U group s.r.o. IČO 48213373 | Konateľ | 30. 3. 2017 až 23. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bolgino s.r.o. IČO 50582194 | Konateľ | 16. 11. 2016 až 17. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bolgino s.r.o. IČO 50582194 | Konateľ | 16. 11. 2016 až 18. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mosby s.r.o. v likvidácii IČO 50582241, zaniknutý 29. 1. 2025 | Konateľ | 16. 11. 2016 až 21. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mosby s.r.o. v likvidácii IČO 50582241, zaniknutý 29. 1. 2025 | Konateľ | 16. 11. 2016 až 10. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Laceana s. r. o. IČO 50210491 | Konateľ | 22. 3. 2016 až 25. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Laceana s. r. o. IČO 50210491 | Konateľ | 22. 3. 2016 až 26. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bandeira s.r.o. IČO 50210599 | Konateľ | 17. 3. 2016 až 31. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bandeira s.r.o. IČO 50210599 | Konateľ | 17. 3. 2016 až 22. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Confestim s. r. o. IČO 50210319 | Konateľ | 16. 3. 2016 až 7. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Confestim s. r. o. IČO 50210319 | Konateľ | 16. 3. 2016 až 15. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DARTFORD s.r.o., v likvidácii IČO 46969535, zaniknutý 2. 2. 2021 | Konateľ | 6. 1. 2016 až 1. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 37.