18 zápisov v štatutárnych orgánoch12 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Pretože TRIPSY s.r.o. IČO 52724077 | Konateľ | 14. 2. 2020 až dodnes | dodávateľ 312 tis. € (32 zmlúv) |
| TRIPSY Distribution s.r.o. IČO 52057402 | Konateľ | 10. 5. 2023 až dodnes | dodávateľ 1 000 € (1 zmluva) |
| Lapaj1 s. r. o. IČO 57274983 | Konateľ | 24. 10. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| QUATRO - PACK, spol. s r.o. IČO 36533041 | Konateľ | 10. 9. 2025 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| VISIAN s. r. o. IČO 50419765 | Konateľ | 22. 8. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| FNS, s.r.o. IČO 48206521 | Konateľ | 23. 6. 2015 až 31. 7. 2017 | objednávateľ 4 983 € (1 zmluva) |
| FNS, s.r.o. IČO 48206521 | Konateľ | 23. 6. 2015 až 4. 7. 2017 | objednávateľ 4 983 € (1 zmluva) |
| Krystals s.r.o. IČO 36360171, zaniknutý 5. 3. 2026 | Konateľ | 20. 12. 2022 až 4. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Partizán rezort s.r.o. IČO 54513430 | Konateľ | 24. 3. 2022 až 16. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Partizán rezort s.r.o. IČO 54513430 | Konateľ | 24. 3. 2022 až 29. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PPC company s.r.o. IČO 51066530 | Konateľ | 25. 10. 2017 až 12. 3. 2019 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| PPC company s.r.o. IČO 51066530 | Konateľ | 25. 10. 2017 až 12. 4. 2019 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Safe business s.r.o. |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 28. 2. 2017 až 12. 4. 2017 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| Safe business s.r.o. IČO 50743066 | Konateľ | 28. 2. 2017 až 29. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lipo s.r.o. IČO 50744038 | Konateľ | 25. 2. 2017 až 9. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lipo s.r.o. IČO 50744038 | Konateľ | 25. 2. 2017 až 4. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ONLY ON s.r.o. IČO 44419899 | Konateľ | 28. 10. 2016 až 10. 10. 2022 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ONLY ON s.r.o. IČO 44419899 | Konateľ | 28. 10. 2016 až 19. 10. 2022 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (6).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Lapaj1 s. r. o. IČO 57274983 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 24. 10. 2025 |
| VISIAN s. r. o. IČO 50419765 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 13. 4. 2022 |
| TRIPSY Distribution s.r.o. IČO 52057402 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 19. 5. 2023 |
| Pretože TRIPSY s.r.o. IČO 52724077 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 40 % | 25. 5. 2022 |
| QUATRO - PACK, spol. s r.o. IČO 36533041 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 656 € | 40 % | 5. 3. 2026 |
| ENERGY ST s. r. o. IČO 55200508 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 875 € | 25 % | 19. 4. 2024 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.