23 zápisov v štatutárnych orgánoch13 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| TOP-MONT SK s.r.o. IČO 44660821 | Konateľ | 12. 3. 2009 až 12. 3. 2015 | dodávateľ 1,8 mil. € (8 zmlúv) |
| GARBIAR Stavebniny s.r.o. IČO 47400072 | Konateľ | 14. 9. 2013 až 30. 6. 2014 | dodávateľ 1,6 mil. € (529 zmlúv) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| GARBIAR Stavebniny s.r.o. IČO 47400072 | Konateľ | 14. 9. 2013 až 19. 8. 2014 | dodávateľ 1,6 mil. € (529 zmlúv) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| BS group SLOVAKIA, s.r.o. IČO 47400463 | Konateľ | 12. 9. 2013 až 11. 7. 2014 | dodávateľ 424 tis. € (5 zmlúv) |
| BS group SLOVAKIA, s.r.o. IČO 47400463 | Konateľ | 12. 9. 2013 až 4. 7. 2014 | dodávateľ 424 tis. € (5 zmlúv) |
| MK-Clean BB, s.r.o. IČO 47400030 | Konateľ | 14. 9. 2013 až 30. 1. 2014 | dodávateľ 9 941 € (1 zmluva) objednávateľ 4 420 € (1 zmluva) |
| MK-Clean BB, s.r.o. IČO 47400030 | Konateľ | 14. 9. 2013 až 30. 12. 2013 | dodávateľ 9 941 € (1 zmluva) objednávateľ 4 420 € (1 zmluva) |
| hrontex s.r.o. IČO 47440031, zaniknutý 7. 9. 2022 | Konateľ | 8. 10. 2013 až 22. 9. 2014 | objednávateľ 1 386 € (3 zmluvy) |
| hrontex s.r.o. IČO 47440031, zaniknutý 7. 9. 2022 | Konateľ | 8. 10. 2013 až 6. 10. 2014 | objednávateľ 1 386 € (3 zmluvy) |
| RUCEK s.r.o. IČO 47436603 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 25. 6. 2014 | dodávateľ 347 € (3 zmluvy) objednávateľ 130 € (1 zmluva) |
| RUCEK s.r.o. IČO 47436603 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 29. 5. 2014 | dodávateľ 347 € (3 zmluvy) objednávateľ 130 € (1 zmluva) |
| Jh&Vh spol. s r.o. IČO 47431849 | Konateľ | 5. 11. 2013 až 20. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Jh&Vh spol. s r.o. IČO 47431849 | Konateľ | 5. 11. 2013 až 15. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DOĽAVA s.r.o. IČO 47436701 | Konateľ | 26. 9. 2013 až 21. 5. 2014 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| DOĽAVA s.r.o. IČO 47436701 | Konateľ | 26. 9. 2013 až 16. 6. 2014 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| RR - STAV, s. r. o. IČO 47434571 | Konateľ | 25. 9. 2013 až 16. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RR - STAV, s. r. o. IČO 47434571 | Konateľ | 25. 9. 2013 až 17. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Global JP GROUP s.r.o. IČO 47400315, zaniknutý 25. 4. 2015 | Konateľ | 14. 9. 2013 až 10. 2. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Global JP GROUP s.r.o. IČO 47400315, zaniknutý 25. 4. 2015 | Konateľ | 14. 9. 2013 až 4. 12. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GAVIPRO s.r.o. IČO 47400056 | Konateľ | 12. 9. 2013 až 24. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GAVIPRO s.r.o. IČO 47400056 | Konateľ | 12. 9. 2013 až 30. 6. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Jozef Betka TOP-MONT IČO 41831721, zaniknutý 22. 7. 2010 | Podnikateľ | 1. 1. 2006 až 22. 7. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Jozef Betka IČO 10831908, zaniknutý 30. 5. 2019 | Podnikateľ | 17. 4. 1992 až 30. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.