6 zápisov v štatutárnych orgánoch3 subjekty
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| HOREZZA, a.s. IČO 36280127 | predseda predstavenstva | 1. 7. 2013 až 26. 7. 2016 | dodávateľ 142,1 mil. € (814 zmlúv) objednávateľ 26,8 mil. € (1 036 zmlúv) |
| HOREZZA, a.s. IČO 36280127 | predseda predstavenstva | 1. 7. 2013 až 15. 7. 2016 | dodávateľ 142,1 mil. € (814 zmlúv) objednávateľ 26,8 mil. € (1 036 zmlúv) |
| Bratislavská integrovaná doprava, a.s. IČO 35949473 | člen predstavenstva | 8. 9. 2011 až 12. 4. 2019 | dodávateľ 10,8 mil. € (46 zmlúv) objednávateľ 4,5 mil. € (140 zmlúv) |
| Bratislavská integrovaná doprava, a.s. IČO 35949473 | člen predstavenstva | 8. 9. 2011 až 8. 9. 2016 | dodávateľ 10,8 mil. € (46 zmlúv) objednávateľ 4,5 mil. € (140 zmlúv) |
| Vojenská zotavovňa a hotel Smrekovica, a.s. IČO 36691712, zaniknutý 1. 7. 2013 | Predstavenstvo: predseda | 18. 10. 2011 až 31. 5. 2013 | dodávateľ 2,1 mil. € (41 zmlúv) objednávateľ 276 tis. € (25 zmlúv) |
| Vojenská zotavovňa a hotel Smrekovica, a.s. IČO 36691712, zaniknutý 1. 7. 2013 | Predstavenstvo: predseda | 18. 10. 2011 až 2. 5. 2013 | dodávateľ 2,1 mil. € (41 zmlúv) objednávateľ 276 tis. € (25 zmlúv) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.