14 zápisov v štatutárnych orgánoch10 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| TAP EU s.r.o. IČO 52616789 | Konateľ | 16. 10. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Andyauto s.r.o. IČO 46846166 | Konateľ | 20. 3. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MD FACILITY SK s.r.o. IČO 46819916 | Konateľ | 29. 5. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DAP EU s.r.o. IČO 50595407 | Konateľ | 25. 11. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Corral trade s. r. o. IČO 47201908 | Konateľ | 15. 6. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| FCB Trade s.r.o. IČO 52616860 | Konateľ | 29. 10. 2019 až 22. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FRITSCH CONSTRUCTION GLOBAL s. r. o. IČO 51945096 | Konateľ | 30. 1. 2019 až 12. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FRITSCH CONSTRUCTION GLOBAL s. r. o. IČO 51945096 | Konateľ | 30. 1. 2019 až 30. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ELROCK REAL ESTATE s. r. o. IČO 50748190 | Konateľ | 21. 8. 2017 až 12. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ELROCK REAL ESTATE s. r. o. IČO 50748190 | Konateľ | 21. 8. 2017 až 23. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Haser Consult s.r.o. IČO 48306614 | Konateľ | 26. 10. 2016 až 19. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Haser Consult s.r.o. IČO 48306614 | Konateľ | 26. 10. 2016 až 20. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Chains Limited Company, s. r. o. IČO 46872817 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 4. 2. 2016 až 6. 9. 2019 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| Chains Limited Company, s. r. o. IČO 46872817 | Konateľ | 4. 2. 2016 až 15. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (5).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Andyauto s.r.o. IČO 46846166 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 24. 5. 2022 |
| Corral trade s. r. o. IČO 47201908 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 14. 12. 2022 |
| DAP EU s.r.o. IČO 50595407 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 25. 5. 2022 |
| TAP EU s.r.o. IČO 52616789 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 25. 5. 2022 |
| MD FACILITY SK s.r.o. IČO 46819916 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 24. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.