52 zápisov v štatutárnych orgánoch30 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| TONFY TEN s. r. o. IČO 57923914 | Konateľ | 6. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TONFY NINE s. r. o. IČO 57924031 | Konateľ | 6. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KROASIO s. r. o. IČO 57676101 | Konateľ | 16. 6. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Botan Capital s. r. o. IČO 57468711 | Konateľ | 25. 5. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Talon s.r.o. IČO 55895565 | Konateľ | 24. 11. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PONFYSTO s.r.o. IČO 54084962 | Konateľ | 29. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KOLNEXT s. r. o. IČO 46595988 | Konateľ | 2. 10. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Allwork Europe s. r. o. IČO 57150419 | Konateľ | 6. 9. 2025 až 23. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Allwork Europe s. r. o. IČO 57150419 | Konateľ | 6. 9. 2025 až 26. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| COVIC TRANSPORT s.r.o. IČO 54653037 | Konateľ | 15. 2. 2024 až 7. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| COVIC TRANSPORT s.r.o. IČO 54653037 | Konateľ | 15. 2. 2024 až 10. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SEYTO SHIPPING s.r.o. IČO 55888194 | Konateľ | 24. 11. 2023 až 11. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SEYTO SHIPPING s.r.o. IČO 55888194 | Konateľ | 24. 11. 2023 až 8. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VLOMB AV s.r.o. IČO 55464033 | Konateľ | 24. 5. 2023 až 18. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VLOMB AV s.r.o. IČO 55464033 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 24. 5. 2023 až 20. 9. 2024 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| BLACK OAK s.r.o. IČO 55293964 | Konateľ | 11. 3. 2023 až 7. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BLACK OAK s.r.o. IČO 55293964 | Konateľ | 11. 3. 2023 až 31. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ADMINOSTA s.r.o. IČO 54551412 | Konateľ | 21. 4. 2022 až 30. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ADMINOSTA s.r.o. IČO 54551412 | Konateľ | 21. 4. 2022 až 11. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZAYN s.r.o. IČO 50995251, zaniknutý 20. 9. 2025 | Konateľ | 28. 1. 2022 až 10. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZAYN s.r.o. IČO 50995251, zaniknutý 20. 9. 2025 | Konateľ | 28. 1. 2022 až 28. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NET SYSTEMS & ELEKTRO s.r.o. IČO 53959353, zaniknutý 23. 1. 2026 | Konateľ | 6. 8. 2021 až 16. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NET SYSTEMS & ELEKTRO s.r.o. IČO 53959353, zaniknutý 23. 1. 2026 | Konateľ | 6. 8. 2021 až 6. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALPING s.r.o. IČO 53787978 | Konateľ | 21. 5. 2021 až 28. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALPING s.r.o. IČO 53787978 | Konateľ | 21. 5. 2021 až 20. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KLOIS s.r.o. IČO 53001591 | Konateľ | 14. 11. 2020 až 14. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALFUX s.r.o. IČO 52998142, zaniknutý 28. 3. 2026 | Konateľ | 13. 11. 2020 až 9. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALFUX s.r.o. IČO 52998142, zaniknutý 28. 3. 2026 | Konateľ | 13. 11. 2020 až 22. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VOSBAU s.r.o. IČO 53001583 | Konateľ | 27. 10. 2020 až 26. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VOSBAU s.r.o. IČO 53001583 | Konateľ | 27. 10. 2020 až 16. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LYMUS s.r.o. IČO 53000820 | Konateľ | 10. 10. 2020 až 2. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LYMUS s.r.o. IČO 53000820 | Konateľ | 10. 10. 2020 až 23. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BLUBAU s.r.o. IČO 53001516 | Konateľ | 10. 10. 2020 až 14. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BLUBAU s.r.o. IČO 53001516 | Konateľ | 10. 10. 2020 až 24. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PLADIUM s.r.o. IČO 53001699, zaniknutý 20. 3. 2026 | Konateľ | 8. 10. 2020 až 21. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PLADIUM s.r.o. IČO 53001699, zaniknutý 20. 3. 2026 | Konateľ | 8. 10. 2020 až 27. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PALKY s.r.o. IČO 52998894 | Konateľ | 30. 9. 2020 až 2. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PALKY s.r.o. IČO 52998894 | Konateľ | 30. 9. 2020 až 12. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SINKOR s.r.o. IČO 53001664 | Konateľ | 26. 9. 2020 až 10. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SINKOR s.r.o. IČO 53001664 | Konateľ | 26. 9. 2020 až 20. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EASTBAU s.r.o. IČO 52997928 | Konateľ | 19. 9. 2020 až 22. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EASTBAU s.r.o. IČO 52997928 | Konateľ | 19. 9. 2020 až 17. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROLDY s.r.o. IČO 53003403, zaniknutý 31. 3. 2026 | Konateľ | 19. 9. 2020 až 22. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROLDY s.r.o. IČO 53003403, zaniknutý 31. 3. 2026 | Konateľ | 19. 9. 2020 až 16. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RELAUS s.r.o. IČO 52984648 | Konateľ | 12. 3. 2020 až 1. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RELAUS s.r.o. IČO 52984648 | Konateľ | 12. 3. 2020 až 26. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BELLE MODELS s.r.o. IČO 52734471 | Konateľ | 19. 11. 2019 až 15. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BELLE MODELS s.r.o. IČO 52734471 | Konateľ | 19. 11. 2019 až 29. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OPTIVUS s. r. o. IČO 51894491 | Konateľ | 29. 3. 2019 až 27. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OPTIVUS s. r. o. IČO 51894491 | Konateľ | 29. 3. 2019 až 28. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PONFYS s.r.o. IČO 52208231 | Konateľ | 16. 2. 2019 až 5. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PONFYS s.r.o. IČO 52208231 | Konateľ | 16. 2. 2019 až 15. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (7).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| KOLNEXT s. r. o. IČO 46595988 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 29. 9. 2022 |
| KROASIO s. r. o. IČO 57676101 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 16. 6. 2026 |
| TONFY NINE s. r. o. IČO 57924031 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 6. 10. 2026 |
| TONFY TEN s. r. o. IČO 57923914 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 6. 10. 2026 |
| MUNITA s.r.o. IČO 53354869 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 3. 3. 2023 |
| PONFYSTO s.r.o. IČO 54084962 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 29. 10. 2021 |
| Talon s.r.o. IČO 55895565 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 24. 11. 2023 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 30.