34 zápisov v štatutárnych orgánoch14 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| AUDIT MASKOVÁ, s.r.o. IČO 46478817 | Konateľ | 4. 1. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Valcovňa profilov a.s. IČO 36181714 | Predstavenstvo: člen | 29. 9. 2017 až 23. 1. 2019 | dodávateľ 2,9 mil. € (10 zmlúv) objednávateľ 336 tis. € (7 zmlúv) |
| Valcovňa profilov a.s. IČO 36181714 | Predstavenstvo: člen | 29. 9. 2017 až 11. 12. 2018 | dodávateľ 2,9 mil. € (10 zmlúv) objednávateľ 336 tis. € (7 zmlúv) |
| Valcovňa profilov a.s. IČO 36181714 | Predstavenstvo: člen | 28. 6. 2013 až 30. 10. 2017 | dodávateľ 2,9 mil. € (10 zmlúv) objednávateľ 336 tis. € (7 zmlúv) |
| Valcovňa profilov a.s. IČO 36181714 | Predstavenstvo: člen | 28. 6. 2013 až 29. 9. 2017 | dodávateľ 2,9 mil. € (10 zmlúv) objednávateľ 336 tis. € (7 zmlúv) |
| HUTNÉ STAVBY DEVELOPMENT, a.s. IČO 31690017 | Predstavenstvo: člen | 16. 3. 2007 až 20. 9. 2019 | dodávateľ 1 200 € (1 zmluva) |
| HUTNÉ STAVBY DEVELOPMENT, a.s. IČO 31690017 | Predstavenstvo: člen | 16. 3. 2007 až 2. 5. 2019 | dodávateľ 1 200 € (1 zmluva) |
| INVEST Plus, a.s. IČO 36396656 | Predstavenstvo: člen | 5. 10. 2015 až 28. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INVEST Plus, a.s. IČO 36396656 | Predstavenstvo: člen | 5. 10. 2015 až 5. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INVEST Plus, a.s. IČO 36396656 | Predstavenstvo: člen | 9. 1. 2015 až 23. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CTY GROUP, a.s. IČO 00154041 | Predstavenstvo: predseda | 23. 12. 2014 až 20. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CTY GROUP, a.s. IČO 00154041 | Predstavenstvo: predseda | 23. 12. 2014 až 14. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INVEST Plus, a.s. IČO 36396656 | Predstavenstvo: člen | 23. 12. 2014 až 5. 10. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INVEST Plus, a.s. IČO 36396656 | Predstavenstvo: člen | 23. 12. 2014 až 18. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CTY GROUP, a.s. IČO 00154041 | Predstavenstvo: člen | 3. 3. 2011 až 23. 12. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CTY GROUP, a.s. IČO 00154041 | Predstavenstvo: predseda | 23. 12. 2008 až 8. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CTY GROUP, a.s. IČO 00154041 | Predstavenstvo: predseda | 23. 12. 2008 až 23. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KPPC, a.s. IČO 44411391 | Predstavenstvo: člen | 14. 10. 2008 až 20. 5. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KPPC, a.s. IČO 44411391 | Predstavenstvo: člen | 14. 10. 2008 až 3. 6. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VALCOVŇA PROFILOV Košice, akciová spoločnosť IČO 44411987 | Predstavenstvo: člen | 2. 10. 2008 až 29. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VALCOVŇA PROFILOV Košice, akciová spoločnosť IČO 44411987 | Predstavenstvo: člen | 2. 10. 2008 až 8. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CHATEAU VINIČKY, s.r.o. IČO 36215635 | člen predstavenstva komplementára | 16. 3. 2007 až 29. 3. 2017 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SK PROFIT INVESTMENT, a.s. v likvidácii IČO 36409103, zaniknutý 11. 12. 2019 | člen predstavenstva | 23. 12. 2002 až 10. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SK PROFIT INVESTMENT, a.s. v likvidácii IČO 36409103, zaniknutý 11. 12. 2019 | Predstavenstvo: člen | 23. 12. 2002 až 4. 3. 2005 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INVEST Plus, a.s. IČO 36396656 | Predstavenstvo: člen | 4. 3. 2002 až 8. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CTY GROUP, a.s. IČO 00154041 | Predstavenstvo: člen | 1. 8. 2001 až 2. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CITY HOLDING, a.s. IČO 35702737 | Predstavenstvo: člen | 2. 4. 2001 až 20. 2. 2006 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| CITY HOLDING, a.s. IČO 35702737 | Predstavenstvo: člen | 27. 2. 2001 až 13. 9. 2019 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| CITY HOLDING, a.s. IČO 35702737 | Predstavenstvo: člen | 27. 2. 2001 až 12. 3. 2019 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| INVEST Plus, a.s. IČO 36396656 | Predstavenstvo: člen | 1. 2. 2001 až 3. 3. 2002 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Investičný fond INVENT FOND 2000, akciová spoločnosť v likvidácií IČO 31699111, zaniknutý 1. 12. 2000 | Likvidátor | 21. 4. 1997 až 30. 11. 2000 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Manager, spoločnosť s ručením obmedzeným Košice IČO 31686583, zaniknutý 4. 5. 2012 | Konateľ | 12. 6. 1996 až 17. 11. 1996 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mlyn Košice a.s., v konkurze IČO 30414351, zaniknutý 22. 4. 2026 | Predstavenstvo: člen | 12. 3. 1996 až 9. 11. 2000 | v spracovaných zmluvách nie je |
| METAL INVEST, a.s. Košice "v likvidácii" IČO 31651020, zaniknutý 23. 11. 2021 | Predstavenstvo: člen | 29. 11. 1995 až 21. 6. 1999 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.